Nocny Pościg (2015)
Jimmy Conlon (Liam Neeson), brooklyński gangster i płatny zabójca, powoli kończy karierę. Jest zmęczony pracą, a policja coraz bardziej depcze mu po piętach. Pewnego dnia dowiaduje się, że współpracownik chce zlikwidować jego syna Mike'a (Joel Kinnaman), którego Jimmy przed laty opuścił.
Director: Jaume Collet-Serra
Liam Neeson Jimmy Conlon |
|
Joel Kinnaman Mike Conlon |
|
Ed Harris Shawn Maguire |
|
Vincent D'Onofrio Detective Harding |
|
Bruce McGill Pat Mullen |
|
Génesis Rodríguez Gabrielle |
|
Boyd Holbrook Danny Maguire |
|
Holt McCallany Frank |
|
Common Mr. Price |
|
Nick Nolte Eddie Conlon |
|
Lois Smith Margaret Conlon |
|
Beau Knapp Kenan Boyle |
|
Daniel Stewart Sherman Brendan |
|
James Martinez Detective Jose Flores |
|
Radivoje Bukvić Victor Grezda |
|
Tony Naumovski Samir |
|
Patricia Kalember Shawn's Wife |
|
Malcolm Goodwin Colston |
|
John Cenatiempo Tommy |
|
Alex Ziwak Undercover Detective (uncredited) |
|
Lynn Marocola Rangers Fan (uncredited) |
|
Aubrey Joseph Curtis 'Legs' Banks |
|
Gavin-Keith Umeh Officer Randle |
|
Jessica Ecklund Frank's Wife |
|
Dan Domingues Uncle Ricky |
|
Barrington Walters Jr. Terrell |
|
Andy Murray Paul |
|
Melissa Beech Young Mother |
|
Dorothi Fox Nervous Old Woman |
|
Lauren Slakter Nurse |
|
Jacqueline Murphy Party Guest #1 |
|
Michael Romeo Ruocco Officer #1 |
|
Jelani Robert Joseph Marcus |
|
Denise S. Anderson Apartment Building Resident (uncredited) |
|
Monika Baskiewicz Diner Waitress (uncredited) |
|
Melissa Bithorn Bondage Dancer (uncredited) |
|
Candice T. Cain Neighbor (uncredited) |
|
Nina Rosenthal Waitress (uncredited) |
|
Anna Sampson Subway Rider (uncredited) |
|
Nancy Ellen Shore NYC Businesswoman (uncredited) |
|
Chris Victor Undercover Cop (uncredited) |
|
Isaiah Seward MSG Security (uncredited) |
|
George Schroeder NYC Detective / Driver (uncredited) |
|
Paugh Shadow Assassin (uncredited) |
Production | Amanda Mackey | Casting |
Production | Cathy Sandrich Gelfond | Casting |
Art | Chryss Hionis | Set Decoration |
Art | Sharon Seymour | Production Design |
Production | Michael Tadross | Producer |
Production | Roy Lee | Producer |
Costume & Make-Up | Alan D'Angerio | Hairstylist |
Camera | Martin Ruhe | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Catherine Marie Thomas | Costume Design |
Sound | Tom Holkenborg | Original Music Composer |
Directing | Jaume Collet-Serra | Director |
Production | Jaume Collet-Serra | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Gary Archer | Prosthetics |
Sound | Marko Costanzo | Foley |
Sound | Wyatt Sprague | Sound Effects Editor |
Editing | Dirk Westervelt | Editor |
Crew | Doug Coleman | Stunt Coordinator |
Directing | Doug Coleman | Second Unit Director |
Crew | Peter Epstein | Stunts |
Sound | Dror Mohar | Sound Designer |
Sound | Dror Mohar | Supervising Sound Editor |
Writing | Brad Ingelsby | Writer |
Production | Brooklyn Weaver | Producer |
Camera | Thomas Lappin | Camera Operator |
Art | Deborah Jensen | Art Direction |
Crew | Aaron Vexler | Stunts |
Art | Max Sherwood | Property Master |
Crew | Stephanie Finochio | Stunts |
Production | John Powers Middleton | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Todd Kleitsch | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Marjorie Durand | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Taylor Smith | Set Costumer |
Visual Effects | Mitchell S. Drain | Visual Effects Supervisor |
Art | Joseph A. Alfieri Jr. | Construction Coordinator |
Sound | Jac Rubenstein | Dialogue Editor |
Camera | Myles Aronowitz | Still Photographer |
Crew | Jeff Brink | Special Effects Coordinator |
Directing | Eva Z. Cabrera | Script Supervisor |
Camera | William Klayer | Camera Operator |
Camera | George Peters | Camera Operator |
Sound | Kenton Jakub | Supervising ADR Editor |
Camera | Brian Heller | Helicopter Camera |
Visual Effects | Luke DiTommaso | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Charlotta Forssman | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Pimentel A. Raphael | Animation Supervisor |
Sound | Patrick Cicero | Sound Effects Editor |
Lighting | Jason Velez | Gaffer |
Production | Steven Mnuchin | Executive Producer |
Crew | Michael Queen | Compositor |
Visual Effects | Charlotte Raffi | Visual Effects Producer |
Crew | Whitney Coleman | Stunt Driver |
Visual Effects | Carlos Puchol | Visual Effects Producer |
Crew | Eliza Coleman | Stunts |
Costume & Make-Up | Liz Reilly | Hairstylist |
Sound | Gregg Swiatlowski | Supervising Dialogue Editor |
Sound | Daniel Timmons | Sound Recordist |
Sound | Lawrence Zipf | Sound Designer |
Sound | Paul Urmson | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Nicolas Delval | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Mitchell Ferm | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Wendy Garfinkle | Visual Effects Producer |
Crew | Christian Madera | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Olivier Cauwet | Visual Effects Supervisor |
Crew | Pinar Comezoglu | Visual Effects Editor |
Visual Effects | David Heras | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Rémy Normand | Visual Effects Supervisor |
Camera | Alec Jarnagin | Steadicam Operator |
Lighting | Bryan Dolan | Rigging Gaffer |
Costume & Make-Up | Alethea McElroy | Set Costumer |
Editing | Donna Madrigal | First Assistant Editor |
Crew | Henry Kingi Jr. | Stunt Double |
Crew | Aja Frary | Stunt Driver |
Sound | Michael Barosky | Sound Mixer |
Crew | Jennifer Lamb | Stunts |
Crew | Janet Paparazzo | Stunts |
Crew | Jen Egan | Stunts |
Crew | Jen Egan | Stunt Driver |
Crew | Nitasha Bhambree | Stunts |
Crew | Nitasha Bhambree | Stunt Driver |
Production | Anthony Keating | Production Assistant |