Ta Nasza Młodość (2015)
Skryty twórca filmów dokumentalnych i jego żona zaprzyjaźniają się z wyzwoloną młodą parą.
Director: Noah Baumbach
Ben Stiller Josh Schrebnick |
|
Naomi Watts Cornelia Schrebnick |
|
Adam Driver Jamie Massey |
|
Amanda Seyfried Darby Massey |
|
Charles Grodin Leslie Breitbart |
|
Adam Horovitz Fletcher |
|
Maria Dizzia Marina |
|
Dree Hemingway Tipper |
|
Brady Corbet Kent Arlington |
|
Matthew Maher Tim |
|
Peter Yarrow Ira Mandelstam |
|
Bonnie Kaufman Ira's Wife |
|
Hector Otero Frank |
|
Deborah Eisenberg New School Woman |
|
Matthew Shear Benny |
|
Annie Baker Elise |
|
Quincy Tyler Bernstine Pepper |
|
James Manzello Music Class Band |
|
Laura Hankin Music Class Band |
|
Stoddard Blackall Music Class Band |
|
Ariel Bethany Music Class Band |
|
James Saito Dr. Nagato |
|
Juan Torriente Leslie's Colleague |
|
Dean Wareham Shaman |
|
Erin Byrne Ayahuasca Woman |
|
Lily Thorne Party Guest |
|
Matthew Kaplan Party Guest |
|
Danielle Slavick Party Guest |
|
Greg Keller Party Guest |
|
Nico Baumbach Party Guest |
|
Liz Stauber Kent's Sister |
|
Ryan Serhant Hedge Fund Dave |
|
Wyatt Ralff Louis |
|
John Wildman Red Carpet Coordinator |
|
Roberto Pascotto Tribute Guest |
|
Guy Boyd Bar Patron |
|
Adam Senn Bartender |
|
Peter Bogdanovich Speaker |
|
Greta Lee Sundance Interviewer (voice) |
|
Jake Perlin Jake (uncredited) |
|
Scott Rudin Party Guest (uncredited) |
Production | Francine Maisler | Casting |
Production | Scott Rudin | Producer |
Crew | Manny Siverio | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Ann Roth | Costume Designer |
Directing | Noah Baumbach | Director |
Production | Noah Baumbach | Producer |
Writing | Noah Baumbach | Writer |
Production | Douglas Aibel | Casting |
Camera | Petr Hlinomaz | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Michelle Matland | Assistant Costume Designer |
Production | Lila Yacoub | Producer |
Production | Lila Yacoub | Unit Production Manager |
Sound | Paul Hsu | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Bernadette Mazur | Makeup Artist |
Art | David Stein | Art Direction |
Sound | James Murphy | Original Music Composer |
Art | Adam Stockhausen | Production Design |
Art | Kris Moran | Set Decoration |
Production | Eli Bush | Producer |
Camera | Sam Levy | Director of Photography |
Editing | Jennifer Lame | Editor |
Costume & Make-Up | Donna Maloney | Costume Supervisor |
Sound | George Drakoulias | Music Supervisor |
Camera | Nicole Rivelli | Still Photographer |
Art | Brandon Tonner-Connolly | Property Master |
Costume & Make-Up | David Presto | Tattoo Designer |
Costume & Make-Up | Jerry Popolis | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Judy Chin | Makeup Department Head |
Directing | Mary Bailey | Script Supervisor |
Production | Mary Bailey | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Björn Rehbein | Makeup Artist |
Camera | Nicola Benizzi | Camera Operator |
Production | Jason Sack | Associate Producer |
Crew | Catherine Farrell | Post Production Supervisor |
Production | Catherine Farrell | Associate Producer |
Directing | Oscar Boyson | Second Second Assistant Director |
Sound | Christof Gebert | Sound Mixer |
Production | Len Murach | Location Manager |
Production | Danielle Blumstein | Unit Production Manager |
Sound | Guillermo Pena-Tapia | Boom Operator |
Directing | Karen Kane | First Assistant Director |
Camera | David Feeney-Mosier | First Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Jacqueline Weiss | Hair Department Head |
Directing | Patrick McDonald | Second Assistant Director |
Production | Jason Shrier | Associate Producer |
Visual Effects | Mike Myers | Special Effects Supervisor |
Camera | Jon Pack | Still Photographer |
Camera | Loïc de Lame | Digital Imaging Technician |
Production | Richard Keeshan | Production Coordinator |
Editing | Pascal Dangin | Color Grading |
Camera | Kyle Repka | Additional Second Assistant Camera |
Camera | Andrew Hamilton | Second Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Eve Morrow | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Cori Bardo | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Joyce Carollo | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Kristin Farley | Set Costumer |
Production | Mamie-Claire Cornelius | Post Producer |
Camera | Kevin Walter | First Assistant "B" Camera |
Camera | Patrick Bracey | Second Assistant "B" Camera |
Lighting | John Raugalis | Gaffer |
Camera | Michael Yurich | Key Grip |