American Pie: Księga Miłości (2009)
Oto najnowsza część "American Pie" wypełniona jeszcze większą ilością szalonych wybryków, gorących laseczek i mnóstwem śmiałych gagów bez cienia zahamowań. Rob, Nathan i Lube to kumple z liceum gotowi zrobić wszystko, by "zaliczyć" dziewczyny ze swych marzeń. Szczęście uśmiecha się do nich, gdy przez przypadek odkrywają w szkolnej bibliotece legendarny poradnik podrywacza, będący kluczem do udanych miłosnych podbojów. Chcąc wyjaśnić brak kilku stron z przewodnika odkryją pewną, szokującą dla wszystkich niespodziankę.
Director: John Putch
Bug Hall Rob |
|
Brandon Hardesty Lube |
|
Kevin M. Horton Nathan |
|
Beth Behrs Heidi |
|
Melanie Papalia Dana |
|
Jennifer Holland Ashley |
|
John Patrick Jordan Stifler |
|
Louisa Lytton Imogen |
|
Sherman Hemsley Pastor |
|
Eugene Levy Mr. Levenstein |
|
Curtis Armstrong Mr. O'Donnell |
|
Jim Wynorski Eddie |
|
Rosanna Arquette Rob's Mom |
|
Dustin Diamond Alumnus Guy #1 |
|
Kevin Federline Canadian Border Guard |
|
C. Thomas Howell Alumnus Guy #2 |
|
Christopher Knight Alumnus Guy #3 |
|
Tim Matheson Alumnus Guy #4 |
|
Bret Michaels Self |
|
Steve Railsback Alumnus Guy #5 |
|
Robert Romanus Alumnus Guy #6 |
|
Cindy Busby Amy |
|
Naomi Hewer Alyson |
|
Edwin Perez Gibbs |
|
Nico McEown Cody |
|
Karin Konoval Store Manager |
|
Carrie Keagan Sales Lady |
|
Willa Potter Krissi with an 'I' |
|
Meghan Feenstra Sarah |
|
Jasmine Mooney Jackie |
|
Dwight Koss Dana's Dad |
|
Jennifer Juniper Angeli Dana's Mom |
|
Jill Teed Miss Johnson |
|
Adrienne Carter Katie |
|
Isaiah States Shocked Little Boy #1 |
|
Cowboy Elliott Shocked Little Boy #2 |
|
Cindy Lucas French Canadian Babe |
|
Giselle Lavande Monique |
|
Jason Benson US Border Guard |
|
Taryn Johnston Jenny |
|
Gino Cocomello Suave Alumnus Guy |
|
Ina Geraldine Guy Suave Alumnus Guy's Girlfriend |
|
Kristina Agosti Alumnus Guy #4's Wife |
|
Holly Eglington Shapely Lady of the Evening |
|
Kristy Lee Wonderful Lady of the Evening |
|
Shannon Cotnam Superb Lady of the Evening |
|
Keana Iwaskow Delicate Lady of the Evening |
|
Daesha Danielle Usman Fun Girl at Dance |
|
Jovana Golubovic Attractive Hot Tub Girl |
|
Anelore Popa Charming Hot Tub Girl |
|
Crystal Tisiga Graceful Hot Tub Girl |
|
Ashley Bryson Pulchritudinous Hot Tub Girl |
|
Laura Mitchell Cheerful Hot Tub Girl |
|
Andy Field Virile Party Guy |
|
Jimmy Johansson Roguish Party Guy |
|
Terry Levergood Refined Party Guy |
|
Phoenix Gordon Loser in Hot Tub |
|
Lila Popa Puking Drunk Girl |
|
Angela Steen Make Out Girl |
|
Keith Dallas DJ at Dance |
|
Misha Kleider Radiant Naked Party Guy |
|
Matthew Smalley Awesome Party Dude |
|
Alicia Smith Dazzling Party Girl |
|
Renee Slusarenko Ravishing Party Girl |
|
Nicole Chartrand Cute Party Girl |
|
Victoria Campean Foxy Party Girl |
|
Sukhi Sidhu Lovely Party Girl |
|
Mary Jane Mallard Exquisite Party Girl |
|
Melissa Emy Enticing Party Girl |
|
Melissa Marie Peters Statuesque Party Girl |
|
Cheyenne Shamei Fascinating Wet T-Shirt Girl |
|
Karmeyn Loiselle Tasteful Wet T-Shirt Girl |
|
Erin Graves Sublime Wet T-Shirt Girl |
|
Sonni Pacheco Splendid Wet T-Shirt Girl |
Production | Mike Elliott | Producer |
Directing | Mike Elliott | Second Unit Director |
Directing | John Putch | Director |
Camera | Ross Berryman | Director of Photography |
Writing | Adam Herz | Characters |
Production | Craig Perry | Executive Producer |
Production | Warren Zide | Executive Producer |
Sound | David Lawrence | Original Music Composer |
Visual Effects | Chris Bremble | Visual Effects Producer |
Camera | Danny Nowak | Camera Operator |
Camera | Danny Nowak | Second Unit Director of Photography |
Production | Simon Abbott | Unit Production Manager |
Production | Simon Abbott | Line Producer |
Crew | Guy Bews | Stunt Coordinator |
Crew | Krista Bell | Stunt Double |
Production | Sean Cossey | Casting |
Costume & Make-Up | Cynthia Ann Summers | Costume Design |
Production | Jan Glaser | Casting |
Costume & Make-Up | Joel Echallier | Special Effects Makeup Artist |
Directing | Victor Landrie | Second Assistant Director |
Directing | Victor Landrie | Second Unit First Assistant Director |
Writing | David H. Steinberg | Writer |
Sound | Patrick Giraudi | Supervising Sound Editor |
Sound | Patrick Giraudi | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Patrick Giraudi | Dialogue Editor |
Crew | Noah Beggs | Stunt Double |
Directing | Allan Harmon | First Assistant Director |
Sound | Greg Mauer | Foley Mixer |
Production | Stuart Aikins | Casting |
Crew | Brett Armstrong | Stunt Double |
Sound | Steven Avila | Sound Effects Editor |
Sound | Peter D. Lago | Sound Effects Editor |
Sound | Steven Utt | Sound Engineer |
Directing | Alexandra La Roche | Script Supervisor |
Crew | Yves Cameron | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Robert A. Pandini | Hairstylist |
Art | Tony Devenyi | Production Design |
Art | Jennifer Kom-Tong | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Joshana McMahon | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Tanya Howard | Assistant Makeup Artist |
Sound | Rick Owens | Foley Artist |
Sound | Kelly Vandever | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Ernie Jackson | Stunt Coordinator |
Camera | Chris Helcermanas-Benge | Still Photographer |
Crew | Darren Marcoux | Special Effects Coordinator |
Camera | Lou Gruzelier | Steadicam Operator |
Camera | Lou Gruzelier | "B" Camera Operator |
Art | Teresa Weston | Art Direction |
Sound | Alexander Pugh | Sound Effects Editor |
Sound | Brian S.M. Wroth | ADR Editor |
Sound | Adam DeCoster | Foley Artist |
Production | Greg Holstein | Associate Producer |
Sound | Sean Madsen | Sound Engineer |
Sound | Ben Whitver | ADR Mixer |
Art | Bobbi Allyn | Assistant Set Decoration |
Costume & Make-Up | Jennifer Kipps | Key Makeup Artist |
Sound | Adrian van Velsen | Music Editor |
Production | J.J. Ogilvy | Casting Associate |
Crew | Bruce Crawford | Stunt Double |
Sound | Rick Bold | Boom Operator |
Sound | Chris Glyn-Jones | Boom Operator |
Sound | Chris Higgins | Sound Assistant |
Editing | John Gilbert | Editor |
Crew | Colin Laurent-Bixler | Post Production Assistant |
Sound | Kristian Bailey | Sound Mixer |
Sound | Kristian Bailey | Sound Assistant |
Crew | Jan Kikumoto | Post Production Supervisor |
Camera | Sacha Fassaert | First Assistant Camera |
Sound | Gordon Sproule | ADR Mixer |
Production | James Fantin | Assistant Production Coordinator |
Camera | Chris Weiss | Second Assistant Camera |
Directing | David Heimbecker | Third Assistant Director |
Sound | Michael Williamson | Sound Mixer |
Camera | Ryan McMaster | "A" Camera Operator |
Visual Effects | Ron Simonson | Visual Effects Supervisor |
Sound | Amy Giammarco | ADR Coordinator |
Camera | Jos Oman | First Assistant "B" Camera |
Sound | Doug Latislaw | ADR Mixer |
Production | Rebecca Zoe Leigh | Casting Associate |
Camera | Toby Armitt | First Assistant Camera |
Directing | Marijke Richman | Assistant Director |
Camera | Mark Weinhaupl | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Eunice Choi | Post Production Assistant |
Crew | Phil Davis | Special Effects Assistant |
Costume & Make-Up | Allison Chretien | Costumer |
Sound | Irene Montero | Foley Editor |
Costume & Make-Up | Lyne Denomme | First Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Dean Scheck | First Assistant Hairstylist |
Camera | Richard Eagan | First Assistant "A" Camera |
Editing | James G. White | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Courtney McKenzie | Assistant Costume Designer |
Camera | Mike Tanassee | Second Assistant Camera |
Camera | Ivan Maldonado | Steadicam Operator |
Camera | Ivan Maldonado | "B" Camera Operator |
Sound | Paul DiFranco | Music Supervisor |
Sound | Jean-Paul DiFranco | Music Coordinator |
Camera | Laura Hyvarinen | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Frederick Heartline | Camera Trainee |
Costume & Make-Up | Deb Schrieber | Costumer |
Costume & Make-Up | Sabrina Kolyck | Costumer |
Costume & Make-Up | Ines Zagoudakis | Costumer |
Costume & Make-Up | Wendy Levin | Costumer |
Costume & Make-Up | Issa Mills | Costumer |
Costume & Make-Up | Issa Mills | Costumer |
Production | Stacy A. Harris | Production Coordinator |
Directing | Dezi Haddock | Assistant Director |
Camera | Paul Mitchnik | Camera Operator |
Camera | Paul Mitchnik | Second Unit Director of Photography |