Przejrzeć Harry'ego (1997)
Harry Block (Woody Allen) to przechodzący kryzys twórczy, nowojorski pisarz. To także pełen nieuzasadnionych lęków hipochondryk, który w swych powieściach bezceremonialnie wykorzystuje szczegóły własnych relacji z kolejnymi żonami i kochankami. Ku jego zaskoczeniu, wszystkie znane mu kobiety odwracają się od niego, a jedynym wsparciem okazuje się czarnoskóra prostytutka, opłacana by dotrzymywać mu towarzystwa podczas publicznych wystąpień...
Director:
Woody Allen
Writer:
Woody Allen
Caroline Aaron Doris |
|
Woody Allen Harry Block |
|
Kirstie Alley Joan |
|
Bob Balaban Richard |
|
Richard Benjamin Ken |
|
Eric Bogosian Burt |
|
Billy Crystal Larry / The Devil |
|
Judy Davis Lucy |
|
Hazelle Goodman Cookie |
|
Mariel Hemingway Beth Kramer |
|
Amy Irving Jane |
|
Julie Kavner Grace |
|
Eric Lloyd Hilly |
|
Julia Louis-Dreyfus Leslie |
|
Tobey Maguire Harvey Stern |
|
Demi Moore Helen |
|
Elisabeth Shue Fay Sexton |
|
Stanley Tucci Paul Epstein |
|
Robin Williams Mel |
|
Hy Anzell Max |
|
Scotty Bloch Ms. Paley |
|
Philip Bosco Professor Clark |
|
Robert Harper Harry's Doctor |
|
Shifra Lerer Dolly |
|
Gene Saks Harry's Father |
|
Stephanie Roth Haberle Janet |
|
Dan Frazer Janet's Dad |
|
Joel Leffert Norman |
|
Lynn Cohen Janet's Mom |
|
Joe Buck Yankee Announcer |
|
Jane Hoffman Grandma |
|
Annette Arnold Rosalee |
|
Frederick Rolf Harvey's Doctor |
|
Elisabeth Kieselstein-Cord Rosalee's Sister |
|
Lortensia Hayes Jennifer |
|
Alicia Meer Woman in Shoe Store |
|
Victoria Hale Woman in Shoe Store |
|
Irving Metzman Shoe Salesman |
|
Sunny Chae Lily Chang |
|
Ralph Pope Death |
|
Tony Darrow Camera Operator |
|
Jonathan LaPaglia First Assistant Cameraperson |
|
Jeff Mazzola Second Assistant Cameraperson |
|
Timothy Jerome Director |
|
Peter Castellotti Crew Member |
|
Judy Bauerlein Actress |
|
Joseph P. Reidy First Assistant Director |
|
Phyllis Burdoe Script Supervisor |
|
Barbara Hollander Mel's Daughter |
|
Adam Rose Mel's Son |
|
David S. Howard Mel's Doctor |
|
Amanda Barudin Beth Kramer's Daughter |
|
Juliet Gelfman-Randazzo Baby Hilly |
|
Floyd Resnick Israeli Patient |
|
Brian McConnachie Dr. Reese |
|
Peter Jacobson Goldberg |
|
Tracey Lynne Miller Goldberg's Girlfriend |
|
Jennifer Garner Woman in Elevator |
|
Irwin Charone Bar Mitzvah Host |
|
John Doumanian Bar Mitzvah Guest |
|
Alexa Aronson Bar Mitzvah Guest |
|
Kenneth Edelson Bar Mitzvah Guest |
|
Viola Harris Elsie |
|
Si Picker Wolf Fishbein |
|
Howard Spiegel Mr. Farber |
|
Eugene Troobnick Professor Wiggins |
|
Ray Aranha Professor Aranha |
|
Paul Giamatti Professor Abbott |
|
Marvin Chatinover Professor Cole |
|
Daniel Wolf Professor Wolf |
|
Waltrudis Buck Dean of Adair University |
|
Arden Myrin Student Mary |
|
Daisy Prince Elevator Voice |
|
Peter McRobbie Damned Man |
|
Dan Moran Devil |
|
Ray Garvey Policeman on Campus |
|
Linda Perri Policewoman on Campus |
|
Tony Sirico Policeman at Jail |
Production | Juliet Taylor | Casting |
Writing | Woody Allen | Screenplay |
Directing | Woody Allen | Director |
Production | Letty Aronson | Co-Executive Producer |
Crew | Dennis Muren | Creative Consultant |
Editing | Mark Livolsi | Assistant Editor |
Art | Tom Warren | Art Direction |
Production | Charles H. Joffe | Co-Executive Producer |
Production | Jack Rollins | Co-Executive Producer |
Production | Patricia Kerrigan DiCerto | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Suzy Benzinger | Costume Design |
Editing | Susan E. Morse | Editor |
Costume & Make-Up | Romaine Greene | Hairstylist |
Sound | Robert Hein | Supervising Sound Editor |
Camera | Carlo Di Palma | Director of Photography |
Art | Santo Loquasto | Production Design |
Production | Jean Doumanian | Producer |
Production | J.E. Beaucaire | Executive Producer |
Sound | Kam Chan | Foley Editor |
Sound | Benjamin Cheah | Assistant Sound Editor |
Sound | Marko Costanzo | Foley Artist |
Sound | Lee Dichter | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Ken Halsband | Location Scout |
Production | Richard Brick | Co-Producer |
Art | Elaine O'Donnell | Set Decoration |
Art | Ron Petagna | Construction Coordinator |
Crew | James Sorice | Key Scenic Artist |
Art | Tom Yeager | Location Scout |
Camera | Gary Muller | First Assistant Camera |
Crew | Jeremy Strong | Production Intern |
Art | Joseph Zolfo | Location Scout |
Production | Fleet Emerson | Extras Casting |
Production | Sylvia Fay | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Peggy Nicholson | Hairstylist |
Production | Marcy Shaffer | Location Assistant |
Sound | Nancy Allen | Assistant Sound Editor |
Sound | Anthony Ortiz | Boom Operator |
Visual Effects | Greg Maloney | Digital Compositor |
Lighting | Jack Coffen | Best Boy Electric |
Camera | John Clifford | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Margot Boccia | Makeup Artist |
Sound | David Wahnon | Assistant Sound Editor |
Costume & Make-Up | Kevin P. Faherty | Wardrobe Supervisor |
Camera | Michael Green | Camera Operator |
Sound | Bradford L. Hohle | Dolby Consultant |
Directing | Kay Chapin | Script Supervisor |
Production | Michael P. Fox | Production Secretary |
Sound | Sylvia Menno | Dialogue Editor |
Art | Frank Didio | Head Carpenter |
Production | Shell Hecht | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Juliet Ouyoung | Assistant Costume Designer |
Crew | Greg Hyman | Visual Effects Editor |
Art | Peter Gelfman | Property Master |
Camera | Robert Ward | Key Grip |
Crew | John Ottesen | Special Effects Coordinator |
Camera | David E. Baron | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Debra Tennenbaum | Assistant Costume Designer |
Lighting | Michael Proscia Jr. | Gaffer |
Art | Glenn Lloyd | Art Department Coordinator |
Directing | Richard Patrick | First Assistant Director |
Editing | William Kruzykowski | Assistant Editor |
Sound | Les Lazarowitz | Production Sound Mixer |
Sound | Bruce Pross | Foley Supervisor |
Costume & Make-Up | Melissa Stanton | Wardrobe Supervisor |
Production | Drew Dillard | Location Manager |
Costume & Make-Up | Rosemary Zurlo | Makeup Artist |
Art | Daniel K. Grosso | Set Dresser |
Visual Effects | Camille Geier | Visual Effects Producer |
Crew | Linda Saffire | Post Production Supervisor |
Visual Effects | Janet Lewin | Visual Effects Coordinator |
Production | Justin Reinsilber | Location Assistant |
Visual Effects | Thomas Rosseter | Visual Effects Supervisor |
Crew | Joe Facey | Craft Service |
Visual Effects | Cathy Burrow | Rotoscoping Artist |
Directing | Lisa M. Rowe | Second Assistant Director |
Art | Vincent Guarriello | Key Construction Grip |
Crew | Cliff Schorr | Scenic Artist |
Crew | Carl Turnquest | Projection |
Camera | A. Lee Morris | Camera Trainee |
Production | Charles Darby | Production Manager |
Art | Susan Kaufman | Set Decoration |
Crew | Edward Iacobelli | Transportation Captain |
Production | David DiCerto | Producer's Assistant |
Costume & Make-Up | Patrick Chevillot | Assistant Costume Designer |
Visual Effects | Tami Carter | Rotoscoping Artist |
Crew | Toussaint Kotright | Cableman |
Production | Bronwen Epstein | Assistant Production Coordinator |
Camera | Edward J. Egan III | Best Boy Grip |
Costume & Make-Up | Lars Andersen | Assistant Costume Designer |
Production | Diane Howells | Location Assistant |
Visual Effects | Katharine Baird | Rotoscoping Artist |