Dzieciak rządzi (2017)
Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się mały braciszek . Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.
Director: Tom McGrath
Alec Baldwin Theodore Templeton (voice) |
|
Steve Buscemi Francis E. Francis (voice) |
|
Miles Bakshi Tim Templeton (voice) |
|
Jimmy Kimmel Ted Templeton (voice) |
|
Lisa Kudrow Janice Templeton (voice) |
|
Tobey Maguire Narrator / Older Tim Templeton (voice) |
|
Conrad Vernon Eugene Francis (voice) |
|
James McGrath Wizzie / Elvis Impersonator (voice) |
|
David Soren Jimbo (voice) |
|
Nina Zoe Bakshi Tim's Daughter / Girl / Little Girl (voice) |
|
Tom McGrath TV Chef (voice) |
|
Walt Dohrn Photographer (voice) |
|
James Ryan Story Bear (voice) |
|
Eric Bell Jr. Triplets (voice) |
|
ViviAnn Yee Staci (voice) |
|
Edie Mirman Big Boss Baby (voice) |
|
James Izzo Elvis impersonator (voice) |
|
Chris Miller Captain Ross (voice) |
|
Chloe Albrecht Hazmat Baby (voice) |
|
Andrea Montana Knoll Flight Attendant (voice) |
|
Joseph Izzo Elvis Impersonators (voice) |
|
Glenn Harmon Airport Announcer (voice) |
|
Brian Hopkins Airport Security Guard (voice) |
|
Jules Winter Crying Boy / Little Boy / Boy (voice) |
Sound | Hans Zimmer | Original Music Composer |
Crew | Jeffrey Katzenberg | Thanks |
Production | Leslee Feldman | Casting |
Crew | Conrad Vernon | Thanks |
Crew | Chris Miller | Thanks |
Writing | Michael McCullers | Writer |
Directing | Tom McGrath | Director |
Crew | Conrad Pope | Additional Music |
Crew | Mike Mitchell | Thanks |
Crew | Bill Damaschke | Thanks |
Crew | Gregg Taylor | Thanks |
Crew | Chris Sanders | Thanks |
Crew | Dean DeBlois | Thanks |
Crew | Kirk DeMicco | Thanks |
Crew | Gina Shay | Thanks |
Crew | David Soren | Thanks |
Sound | Sheila E. | Musician |
Production | James Beshears | Executive In Charge Of Post Production |
Crew | Walt Dohrn | Thanks |
Production | Ramsey Ann Naito | Producer |
Art | David James | Production Design |
Sound | Nerses Gezalyan | Foley Mixer |
Lighting | Matt Linder | Master Lighting Artist |
Lighting | C. Jin Im | Master Lighting Artist |
Visual Effects | Michael Amos | Animation |
Production | Denise Nolan Cascino | Producer |
Visual Effects | Goro Fujita | Visual Development |
Production | John Swanson | Production Manager |
Production | Adam Nelson | Production Coordinator |
Crew | David P. Smith | Additional Writing |
Sound | Matt Dunkley | Conductor |
Sound | Steve Mazzaro | Original Music Composer |
Editing | James Ryan | Editor |
Crew | James Ryan | Thanks |
Visual Effects | Joe Moshier | Character Designer |
Sound | Christopher T. Welch | Dialogue Editor |
Sound | Robin Harlan | Foley Artist |
Sound | Amy Kane | Foley Artist |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Visual Effects | Julien Bocabeille | Animation |
Art | David Huang | Set Designer |
Sound | Robert Troy | Dialogue Editor |
Sound | Sarah Monat | Foley Artist |
Production | Christi Soper Hilt | Casting |
Sound | Paul N.J. Ottosson | Supervising Sound Editor |
Sound | Paul N.J. Ottosson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Anita Cannella | Foley Artist |
Sound | Shannon Erbe | Music Editor |
Sound | Phil Barrie | Sound Effects Editor |
Sound | Rick Hromadka | Sound Designer |
Sound | Christian Schaanning | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Ken Bielenberg | VFX Supervisor |
Sound | John Sanacore | Foley Mixer |
Sound | Greg ten Bosch | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Dan Krall | Additional Effects Development |
Crew | Kaspar Hugentobler | Mixing Engineer |
Visual Effects | Frank E. Abney III | Animation |
Visual Effects | Bill Diaz | Animation |
Visual Effects | Willy Harber | Animation |
Sound | Thom Brennan | Foley Editor |
Visual Effects | Rani Naamani | Animation |
Production | Rebecca Huntley | Associate Producer |
Lighting | Rajarajan Ramakrishnan | Lighting Supervisor |
Sound | Christopher Flick | Foley Editor |
Sound | Joe Schiff | Dialogue Editor |
Production | Christina Lee Storm | Production Office Coordinator |
Sound | Mark Pappas | Foley Editor |
Sound | Gavin Greenaway | Conductor |
Visual Effects | Dane Stogner | Animation |
Visual Effects | Ludovic Bouancheau | Animation Supervisor |
Crew | Geoff Foster | Score Engineer |
Visual Effects | Jill Beecher | Visual Development |
Visual Effects | Anthony Hodgson | Animation Supervisor |
Visual Effects | Philippe Gluckman | VFX Supervisor |
Sound | Ryan Juggler | Foley Editor |
Visual Effects | Anthony Fung | VFX Artist |
Sound | Mark Berrow | Musician |
Sound | Jonathan Evans-Jones | Musician |
Visual Effects | Bob Davies | Animation |
Writing | Marla Frazee | Novel |
Sound | Steve Mair | Musician |
Art | Peter Maynez | Set Designer |
Visual Effects | Shannon Thomas | 3D Modeller |
Visual Effects | Carlos Fernandez Puertolas | Animation Director |
Visual Effects | Benjamin Willis | Animation Supervisor |
Crew | M. Scott McKee | CG Supervisor |
Crew | Ranjan Kurian Periakottil | CG Supervisor |
Crew | Bert Poole | CG Supervisor |
Crew | Gabriel Portnof | CG Supervisor |
Crew | Milton E. Rodriguez-Rios | CG Supervisor |
Production | Mollie Gamo | Casting Associate |
Visual Effects | Vanitha Rangaraju | Visual Effects Supervisor |
Production | David Isetta | Production Supervisor |
Production | Caroline Robinson | Production Supervisor |
Writing | Ennio Torresan Jr. | Storyboard |
Production | Jed Schlanger | Associate Producer |
Crew | Derrick Werlé | Score Engineer |
Crew | Corban Gossett | Supervising Technical Director |
Sound | Òscar Senén | Orchestrator |
Lighting | Shakti Soni | Lighting Artist |
Sound | Tina Guo | Musician |
Sound | Nathaniel Kunkel | Scoring Mixer |
Production | Chandra Mouley Atray | Production Coordinator |
Sound | Rachel Bolt | Musician |
Sound | Roger Linley | Musician |
Lighting | Iveth Bueno | Lighting Artist |
Production | Mary Howie | Production Coordinator |
Production | Kevin Rodgers | Character Technical Supervisor |
Visual Effects | Mahesh Ramasubramanian | VFX Supervisor |
Visual Effects | Dick Walsh | Creature Technical Director |
Sound | Nicholas Bucknall | Musician |
Sound | Anna Noakes | Musician |
Visual Effects | Andrew Harkins | Animation |
Visual Effects | Rachel Tiep-Daniels | Visual Development |
Visual Effects | Nishok Alagesan | Digital Compositors |
Lighting | Ashin Ashroff | Master Lighting Artist |
Lighting | Javed Iqbal Shaikh | Lighting Artist |
Lighting | Adarsh Abraham | Lighting Artist |
Lighting | Nitin Punchail | Lighting Artist |
Production | Swetha Madhavan | Production Supervisor |
Production | Nandhini Giri | Production Coordinator |
Production | Loni J. Albertson | Production Supervisor |
Production | Andrew Marshel | Production Supervisor |
Production | Joanna Lynne Smith | Production Coordinator |
Production | David Hail | Publicist |
Crew | Margaret A. Decker | Software Engineer |
Crew | Rain Angeles | Systems Administrators & Support |
Visual Effects | Wes Chilton | VFX Artist |
Visual Effects | Greg Whittaker | Animation |
Crew | Mary Blee | Second Film Editor |
Production | Gilbert Davoud | Character Technical Supervisor |
Visual Effects | Ardie Johnson | Character Designer |
Production | Michael Lynn | Production Supervisor |
Production | Grace Bisel | Production Coordinator |
Visual Effects | Thomas Grummt | Animation |
Visual Effects | Jennifer E. Harlow | Animation |
Visual Effects | Hans Dastrup | Animation |
Visual Effects | Zsoka Barkacs | Visual Effects |
Lighting | Priyes Shah | Master Lighting Artist |
Lighting | Ruhi Sinha | Lighting Artist |
Sound | Paul Kegg | Musician |
Sound | Skaila Kanga | Musician |
Crew | David Yanover | Post-Production Manager |
Visual Effects | David Polk | Animation |
Lighting | Liang-Yuan Wang | Lighting Artist |
Visual Effects | Trisha Butkowski | Creature Technical Director |
Production | Nathan Crommett | Finance |
Lighting | Kirill Smolskiy | Lighting Artist |
Lighting | Kaki Bage | Lighting Coordinator |
Production | Angie Howard | Production Manager |
Visual Effects | Rahul Mullick | VFX Artist |
Editing | Natalia Cronembold | First Assistant Editor |
Production | Ryan Genji Thomas | Production Supervisor |
Visual Effects | Guillermo Careaga | Animation |
Visual Effects | Bryce McGovern | Animation Supervisor |
Visual Effects | Igor Lodeiro | VFX Artist |
Crew | Josh Wood | Post Production Supervisor |
Lighting | Sahaya Ramesh Bosco | Lighting Artist |
Lighting | Ajay Upadhyay | Master Lighting Artist |
Production | Stephanie Quan | Production Supervisor |
Production | Matt Pomeroy | Production Manager |
Visual Effects | Tony K. Williams | Character Modelling Supervisor |
Crew | Ann Daly | Thanks |
Crew | C.C. Srinivasan | Compositors |
Crew | Jessica Norwood | Legal Services |
Crew | Patrick VandenBussche | Post Production Supervisor |
Crew | Stephanie McNally | Score Engineer |
Crew | Wei-Feng Huang | Software Engineer |
Crew | Ashish Dantu | Supervising Technical Director |
Crew | Cory Walker | Systems Administrators & Support |
Editing | Michael Hugh O'Donnell | Assistant Editor |
Editing | Erika Scopelli | Assistant Editor |
Editing | Jacquelyn Karambelas | Associate Editor |
Lighting | Anshad Abu | Lighting Artist |
Lighting | Mayur Bhosle | Lighting Artist |
Lighting | Arnov Chaudhury | Lighting Artist |
Lighting | Andrew Dehner | Lighting Artist |
Lighting | Subash Jude | Lighting Artist |
Lighting | Harshal Kadam | Lighting Artist |
Lighting | Ashwin Karthik | Lighting Artist |
Lighting | Christy Page | Lighting Artist |
Lighting | Shrivardhan Rao | Lighting Artist |
Lighting | Dmitry Shklyar | Lighting Artist |
Lighting | Anoop Thomas | Lighting Artist |
Lighting | Srinivasan Velayutham | Lighting Artist |
Lighting | Vijay Bundela | Master Lighting Artist |
Lighting | Erich Burchfield | Master Lighting Artist |
Lighting | Michael P. Hamler | Master Lighting Artist |
Lighting | David Lewis | Master Lighting Artist |
Lighting | Kieron Cheuk-Chi Lo | Master Lighting Artist |
Lighting | Raghuram Palasamudram | Master Lighting Artist |
Lighting | Kaustubh Patil | Master Lighting Artist |
Lighting | Osamu Takehiro | Master Lighting Artist |
Lighting | Benjamin Venancie | Master Lighting Artist |
Lighting | Nimesh Zala | Master Lighting Artist |
Production | Andrew Allen | Casting Assistant |
Production | Nadia Sheen | Casting Assistant |
Production | Marina Soto | Character Technical Supervisor |
Production | Aubrie Goslin | Production Coordinator |
Production | Priyaa Kalkura | Production Coordinator |
Production | Jessica Choi | Production Coordinator |
Production | Carrel Dsouza | Production Coordinator |
Production | Govind Kalburgi | Production Coordinator |
Production | Sonali Lambe | Production Coordinator |
Production | Jen Ligler | Production Coordinator |
Production | Vani Rakesh | Production Coordinator |
Production | Nila Sudheendran | Production Coordinator |
Production | Nicole Watt | Production Coordinator |
Production | Virendra Chauhan | Production Manager |
Production | Heather Lanza | Production Manager |
Production | Rachel Zusser | Production Manager |
Production | Nelson Dsouza | Production Supervisor |
Production | Tyler Shelton | Production Supervisor |
Production | Carlyn Siegler | Production Supervisor |
Sound | Paul Stevenson | Foley Artist |
Sound | Joan Martorell | Orchestrator |
Visual Effects | Bhavin Joshi | Animation |
Visual Effects | Albert Rubio | Animation |
Visual Effects | Edric Yamamoto | Animation |
Visual Effects | Evan Boucher | Creature Technical Director |
Visual Effects | Jeff Wang | Creature Technical Director |
Visual Effects | Richard Ramazinski | Digital Compositors |
Visual Effects | Sibaji Rakshit | Modeling |
Visual Effects | Jason Doss | VFX Artist |
Visual Effects | Santosh S. Khedkar | VFX Artist |
Visual Effects | Pradeep Mynam | VFX Artist |
Visual Effects | Niral Rajani | VFX Artist |
Visual Effects | Alvaro Segura | VFX Artist |
Visual Effects | Siam Shukoor | VFX Artist |
Visual Effects | Vitalii Stadnyk | VFX Artist |
Visual Effects | Perry Maple | Visual Development |
Visual Effects | Robinson Wood | Visual Development |
Visual Effects | Harsha Kc | Visual Effects |
Visual Effects | Abhijit Khanvilkar | Visual Effects |
Visual Effects | Venkatesh Kongathi | Visual Effects |
Visual Effects | Domin Lee | Visual Effects |
Visual Effects | Gaurav Mathur | Visual Effects |
Production | Zachary Gold | Production Supervisor |
Crew | Lisa Curtis Saunders | Technical Supervisor |