Zmowa (2015)
Thriller rozgrywający się w scenerii postapokaliptycznej Ameryki. Świat został zniszczony przez tajemniczą siłę. Po powrocie ze służby w Afganistanie, żołnierz marynarki wojennej USA, Gabriel Drummer nie odnajduje w rodzinnym mieście żony Natalie (Kate Mara) i syna Jonathana (Charlie Shotwell). Mężczyzna wyrusza na poszukiwania najbliższych w towarzystwie najlepszego przyjaciela, Devina (Jai Courtney) oraz ocalałego z katastrofy Charlesa (Clifton Collins Jr.).
Director:
Dito Montiel
Writers:
Dito Montiel, Adam G. Simon.
Shia LaBeouf Gabriel Drummer |
|
Jai Courtney Devin Roberts |
|
Gary Oldman Captain Peyton |
|
Kate Mara Natalie Drummer |
|
Tory Kittles Sergeant Miller |
|
Clifton Collins Jr. Charles |
|
Charlie Shotwell Johnathan Drummer |
|
Jose Pablo Cantillo Taylor |
|
Justin Smith Stanton |
|
Paul Sado Spori |
|
Pierre Kennel Officer Walnum |
|
Ned Yousef Officer Osiris |
|
Jaylen Moore Captain Perez |
|
Nick Jones Jr. Sergeant Moore |
|
Wolé Parks Chance |
|
Kenzo Cervoni Afghan Boy |
|
Mustafa Haidari Afghani Father |
Production | Deborah Aquila | Casting |
Camera | Shelly Johnson | Director of Photography |
Sound | Clint Mansell | Music |
Costume & Make-Up | Christine Wada | Costume Design |
Sound | Zigmund Gron | Music Editor |
Production | Stephen McEveety | Producer |
Costume & Make-Up | Robin Mathews | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Daniel J. Lester | Costume Design |
Production | Billy Wirth | Executive Producer |
Art | Aaron Osborne | Production Design |
Art | Erin Cochran | Art Direction |
Writing | Dito Montiel | Screenplay |
Directing | Dito Montiel | Director |
Production | Betsy Danbury | Executive Producer |
Art | Kristin Bicksler | Set Decoration |
Editing | Mark Yoshikawa | Editor |
Sound | Richard Kitting | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Douglas Urbanski | Executive Producer |
Production | David Segel | Executive Producer |
Crew | Matthew Stratton | Armorer |
Production | John Shepherd | Executive Producer |
Production | Dawn Krantz | Producer |
Production | Lisa Wilson | Executive Producer |
Production | Myles Nestel | Executive Producer |
Production | Tricia Wood | Casting |
Visual Effects | Sean Findley | Visual Effects Producer |
Camera | Jerry M. Jacob | Camera Operator |
Editing | Anthony Smedile | First Assistant Editor |
Production | Jon Burton | Producer |
Production | Federico Bauder Mantellini | Executive Producer |
Production | Patrick Hibler | Co-Producer |
Production | Chris Ranta | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Rocky Faulkner | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Andree Fortier | Costume Supervisor |
Editing | Jake Pushinsky | Editor |
Art | King Orba | Property Master |
Production | Meagan Lewis | Casting |
Sound | Vicki Vandegrift | Foley |
Sound | Chris Terhune | Supervising Sound Editor |
Art | Chilly Nathan | Set Decoration |
Editing | Ryan Briley | Dialogue Editor |
Sound | Ryan Briley | ADR Editor |
Editing | Jessica Clarke | Digital Intermediate |
Art | Joe Ondrejko | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | Allison Bauserman | Key Costumer |
Camera | Cook Allender | Still Photographer |
Visual Effects | Dennis Sedov | Visual Effects Producer |
Sound | Tim Limer | Sound Recordist |
Directing | Jean-Paul Chreky | Script Supervisor |
Crew | Joe Pancake | Special Effects Coordinator |
Camera | Mark Fellman | Still Photographer |
Production | Michael J. Urann | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Dhyana Forte | Makeup Artist |
Visual Effects | Elia P. Popov | Special Effects Supervisor |
Crew | Chuck Picerni Jr. | Stunts |
Camera | Gregory W. Smith | Steadicam Operator |
Lighting | Walter Bithell | Gaffer |
Writing | Adam G. Simon | Screenplay |
Writing | Adam G. Simon | Story |
Costume & Make-Up | Jennifer Hodges | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Linda Traxler | Key Hair Stylist |
Art | Alessandro Chimento | Art Department Assistant |
Sound | Marc Uddo | Boom Operator |
Lighting | Bob Bates | Gaffer |
Production | Lisa Zagoria | Casting |
Sound | James Miller | Sound Effects Editor |
Sound | Kier Lehman | Music Supervisor |
Editing | James Brill | Digital Intermediate |
Editing | Leandro Marini | Digital Intermediate |
Production | Alissa M. Kantrow | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Ignacia Soto-Aguilar | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Chris Allegro | Set Costumer |
Production | Kolie Wegner | Associate Producer |
Production | Jeff Elliott | Executive Producer |
Production | Devin Goodsell | Executive Producer |
Camera | Stewart Smith | Aerial Camera |
Editing | Steve Bannerman | Digital Intermediate |
Costume & Make-Up | Carol Demarti | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Renee Ramos | Hairstylist |
Art | Taylor Dyer | Art Department Assistant |
Visual Effects | Steve HyunSuk Suh | 3D Artist |
Visual Effects | Phoenix Woung-Bi Lee | Visual Effects Technical Director |
Costume & Make-Up | Michelle Garbin | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Ashley Levy | Key Makeup Artist |
Lighting | Scott Calcagno | Rigging Grip |
Camera | Danny Brazen | Key Grip |
Camera | Robert J. Babin | Key Grip |
Editing | Borja Ribes Blanquer | Digital Intermediate |
Editing | Fulvio Valsangiacomo | First Assistant Editor |
Production | Pierre Kennel | Executive Producer |
Production | Martin Sprock | Executive Producer |
Production | Jim Pesoli | Associate Producer |
Production | Barry Alexander | Associate Producer |
Production | Roger Goff | Executive Producer |
Production | Helen Burton | Executive Producer |
Production | Charles Zeller | Associate Producer |