Nagi instynkt 2

Nagi instynkt 2 (2006)

KryminałTajemnicaThriller

W sprawie Cathrine Tramell (Sharon Stone), oskarżonej o zamordowanie kochanka, zaangażowany zostaje uznany londyński psychiatra, Robert Glass (David Morrissey). Jego zadaniem jest udowodnienie jak groźna jest, znana nam z pierwszej części erotycznego thrillera wszech czasów, autorka bestselerowych kryminałów. Zafascynowany Cathrine, Glass, wbrew swoim zasadom i ostrzeżeniom pozwala jej na uwodzicielska grę w trakcie dochodzenia. Zda sobie sprawę, że stracił kontrolę nad sytuacją, dopiero gdy ginąć zaczną kolejne osoby z jego najbliższego otoczenia. Opisane przez Catherine morderstwa, jak wiemy, potrafią przenosić się z literackiej fikcji do realnego życia...

Director: Michael Caton-Jones

Release Date: 2006-03-29
Status: Released
Run time: 114 min / 1:54
Budget: $70,000,000
Revenue: $38,629,478
Production Companies : C-2 Pictures, Intermedia Films, IMF Internationale Medien und Film GmbH & Co. 3. Produktions KG, Kanzaman, Metro-Goldwyn-Mayer, Grosvenor Park Media
Production Countries: Germany, United Kingdom, United States of America

IMDB


Casts

Sharon Stone
Catherine Tramell
David Morrissey
Michael Glass
Charlotte Rampling
Milena Gardosh
David Thewlis
Roy Washburn
Stan Collymore
Kevin Franks
Indira Varma
Denise Glass
Heathcote Williams
Jakob Gerst
Hugh Dancy
Adam Towers
Terence Harvey
Henry Rose
Jan Chappell
Solicitor
Neil Maskell
Ferguson
Ellen Thomas
Prosecutor
Flora Montgomery
Michelle Broadwin
Kata Dobó
Magda
Iain Robertson
Peter Ristedes
Charlie Simpson
David Bard
Danielle Lydon
Susan Bard
Christopher Brand
Angry Patient
Charlotte Purton
Snuffly Patient
Adam Allfrey
Skinhead
Mark Sangster
Court Reporter 1
Tim Berrington
Court Reporter 2
Vee Vimolmal
Thai Prostitute
Simon Lenagan
Big Man in Bar
Clair Tebbut
Big Man's Wife
Aisling O'Neill
Screaming Woman
Martin Heathcote
Stockbroker
Robyn Cooper
Prostitute (uncredited)
Peter Rnic
Drug Dealer (uncredited)
Robert Dearle
Car Driver (uncredited)
Keith How
Builder (uncredited)
Alexandra Staden
Patient (uncredited)
Elizabeth Adamczyk
Secretary (uncredited)
João Costa Menezes
Soho Cool (uncredited)
Andre Schneider
Policeman (uncredited)
Timo Gilbert
Policeman (uncredited)
Robert Clarke
Police Officer / Nightclub Customer (uncredited)

Crew

Art Maggie Gray Set Decoration
Art Norman Garwood Production Design
Sound John Murphy Original Music Composer
Costume & Make-Up Beatrix Aruna Pasztor Costume Design
Production Mario Kassar Producer
Production Joel B. Michaels Producer
Writing Joe Eszterhas Author
Camera Adrian Biddle Additional Director of Photography
Sound Michael Higham Music Editor
Production Karen Lindsay-Stewart Casting
Sound Daniel Laurie ADR Editor
Production Moritz Borman Executive Producer
Art Chris Lowe Supervising Art Director
Sound Martin Evans Supervising Sound Editor
Directing Michael Caton-Jones Director
Writing Leora Barish Author
Writing Henry Bean Author
Camera Gyula Pados Director of Photography
Editing István Király Editor
Editing John Scott Editor
Art Paul Inglis Art Direction
Production Kamel Krifa Associate Producer
Sound Rosie Straker Production Sound Mixer
Production Andrew G. Vajna Producer
Crew Andrew G. Vajna Presenter
Sound Peter Gleaves ADR Mixer
Production Matthias Deyle Executive Producer
Sound Christopher Atkinson Utility Sound
Camera Iain Mackay Clapper Loader
Sound Stephen Coleman Orchestrator
Costume & Make-Up Helen Ingham Costume Assistant
Visual Effects Mark Nelmes Visual Effects Supervisor
Production Tarn Harper Post Production Accountant
Sound Jenny Lee Wright Foley Artist
Art James Foster Art Direction
Crew Andy Bradford Stunt Coordinator
Production Mark Albela Executive Producer
Production Volker Schauz Executive Producer
Production Denise O'Dell Executive Producer
Production Aslan Nadery Producer
Art Dean Clegg Assistant Art Director
Production Laura Viederman Co-Producer
Sound Matt Dunkley Conductor
Production Carolyn McLeod Casting Associate
Costume & Make-Up James D. Brown Hairstylist
Costume & Make-Up Annie Crawford Costume Supervisor
Sound Glen Gathard Sound
Editing Adam Inglis Additional Colorist
Crew Charles Jarman Stunt Double
Crew Robert J. Dugdale Scenic Artist
Camera Gary Spratling Camera Operator
Lighting Eddie Knight Gaffer
Sound Chris Burdon Sound Re-Recording Mixer
Camera Jaap Buitendijk Still Photographer
Directing Shaun O'Dell Second Unit Director
Camera John Marzano Aerial Director of Photography
Camera Jonathan 'Chunky' Richmond First Assistant Camera
Sound Paul Apted Sound Editor
Production Janine Modder Line Producer
Production Janine Modder Production Supervisor
Lighting Ronnie Phillips Rigging Gaffer
Camera Alessandra Sangermano Camera Trainee
Crew Demetri Jagger Video Assist Operator
Art Bruce Bigg Property Master
Directing Pat Rambaut Script Supervisor
Visual Effects Charles Howell Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Sunny Rowley Dresser
Camera Bill Kaye Additional Still Photographer
Costume & Make-Up Gabriella Loria Assistant Costume Designer
Crew Marc Wolff Pilot
Crew Barry Abbot Carpenter
Sound Ed Colyer Sound Mixer
Production Keith Hatcher Location Manager
Production Vanessa Baker ADR Voice Casting
Camera Tobias Eedy Second Assistant Camera
Art Douglas Ingram Storyboard Artist
Editing Paul Elman Assistant Editor
Crew Lloyd Bass Stunts
Art John Bohan Construction Manager
Sound Mark Berrow Musician
Art Keith Short Sculptor
Crew Paul J. Memmi Translator
Lighting Peter Casey Electrician
Crew Peter Casey Driver
Camera Chris Bain Focus Puller
Crew Richard Poet Visual Effects Editor
Production Siobhan Lyons Production Coordinator
Art Tom Roberts Standby Painter
Sound Chris Gurney Boom Operator
Production Siobhan Boyes Post Production Coordinator
Art Zoe Robertson Construction Buyer
Editing Mark Wright Negative Cutter
Costume & Make-Up Justine Warhurst Wardrobe Assistant
Production James Middleton Associate Producer
Costume & Make-Up Tracey Lee Makeup Artist
Crew Jeanette Haley Post Production Supervisor
Production Gavin Milligan Unit Manager
Directing Mark Goddard First Assistant Director
Art Dean Budd Painter
Art Ged Dale Props
Crew Denis Scolan Compositor
Camera Bill Geddes Key Grip
Camera James Lewis Underwater Camera
Editing Sarah Gower Digital Intermediate Producer
Crew Daisy Caton-Jones Post Production Assistant
Crew Daisy Caton-Jones Set Runner
Art Andrew Yeo Location Scout
Production Jane Trower Production Accountant
Crew Derry Neilan Projection
Crew Clair Chrysler Stand In
Art Eamon McLoughlin Supervising Carpenter
Visual Effects Alberto Montañés Digital Compositor
Directing Fraser Fennell-Ball Third Assistant Director
Art Jack Garwood Dressing Prop
Lighting Jim Smart Electrician
Art Carol Kupisz Graphic Designer
Production Chuck Douglas Extras Casting
Directing Amy Coop Additional Third Assistant Director
Production Matthew Lee Production Assistant
Directing Paul Morris Second Assistant Director
Production Hayley Lyon Assistant Accountant
Production Adam Byles Production Runner
Crew Luke Murphy Special Effects Technician
Camera Daniel Edwards Assistant Camera
Production Elliott Meddings Assistant Location Manager
Production Paul Langford Location Assistant
Production Jake Bogert Assistant Production Coordinator
Crew Ben Broadbridge Floor Runner

Similar Movies