Repo Men - Windykatorzy (2010)
Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Sztuczne organy można nabywać na kredyt. Główny bohater zaopatruje się tym sposobem w nowe serce, jednak nie ma wystarczającej ilości pieniędzy, by spłacić swoich dłużników. Jedynym wyjściem okazuje się ucieczka...
Director:
Miguel Sapochnik
Writer:
Garrett Lerner
Jude Law Remy |
|
Forest Whitaker Jake |
|
Alice Braga Beth |
|
Liev Schreiber Frank |
|
Carice van Houten Carol |
|
Chandler Canterbury Peter |
|
RZA T-Bone |
|
Joe Pingue Ray |
|
Liza Lapira Alva |
|
Tiffany Espensen Little Alva |
|
Yvette Nicole Brown Rhodesia |
|
Tanya Clarke Hooker |
|
John Leguizamo Asbury |
|
Daniel Lévesque Curious Man |
|
Max Turnbull Larry the Lung |
|
Alicia Turner Repo Woman |
|
Tannis Burnett Hallway Nurse |
|
Jessica Phillips Dancer (uncredited) |
|
Raff Law Young Remy |
|
Denis Akiyama Doctor |
|
Marty Adams Obese Man |
|
Daniel Kash Chipped Tooth |
Editing | Richard Francis-Bruce | Editor |
Sound | Marco Beltrami | Music |
Production | Mindy Marin | Casting |
Production | Deirdre Bowen | Casting |
Art | Dan Yarhi | Art Direction |
Camera | Enrique Chediak | Director of Photography |
Production | Scott Stuber | Producer |
Art | Clive Thomasson | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Judi Cooper-Sealy | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Judi Cooper-Sealy | Hair Designer |
Camera | Alan G. Kelly | Camera Trainee |
Art | David Sandefur | Production Design |
Production | Kara Lipson | Casting Associate |
Production | Andrew Z. Davis | Executive Producer |
Crew | Hiro Koda | Stunt Coordinator |
Crew | Hiro Koda | Fight Choreographer |
Crew | Jerome Butler | Dialect Coach |
Directing | Miguel Sapochnik | Director |
Writing | Eric Garcia | Novel |
Writing | Garrett Lerner | Screenplay |
Production | Mary Parent | Producer |
Production | Mike Drake | Executive Producer |
Production | Jon Mone | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Caroline Harris | Costume Design |
Crew | Ken Quinn | Stunt Coordinator |
Visual Effects | Sarah McMurdo | Visual Effects Producer |
Crew | Robert Carr | Mix Technician |
Costume & Make-Up | Cathy Shibley | Assistant Hairstylist |
Camera | Tim Merkel | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Trysha Bakker | Assistant Costume Designer |
Art | Mark Steel | Set Dresser |
Camera | Kerry Hayes | Still Photographer |
Lighting | Robert McRae | Gaffer |
Sound | Steve Baine | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Donald Mowat | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Richard Krough | Costume Supervisor |
Crew | Lisa Shamata | Unit Publicist |
Sound | John Sievert | Foley Artist |
Sound | Randy Wilson | Foley Mixer |
Sound | Virginia Storey | Foley Artist |
Directing | Richard Cowan | First Assistant Director |
Sound | Christian P. Minkler | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Barbara Delpuech | Dialogue Editor |
Sound | Bernard Weiser | Sound Effects Designer |
Sound | Jon Taylor | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Stefan Fraticelli | Foley Artist |
Art | Ron Hewitt | Property Master |
Sound | Darren King | Supervising Sound Editor |
Sound | Yann Delpuech | Sound Designer |
Sound | Yann Delpuech | Supervising Sound Editor |
Sound | Joel Shryack | Dialogue Editor |
Sound | Joel Shryack | Supervising ADR Editor |
Crew | Warren Appleby | Special Effects Coordinator |
Crew | Craig Calvert | CG Supervisor |
Visual Effects | Aaron Weintraub | Visual Effects Supervisor |
Crew | Alison Reid | Stunts |
Art | Jody Lynn Clement | Second Assistant Art Director |
Editing | Toby Francis-Bruce | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Carol Hartwick | Assistant Hairstylist |
Directing | Kathryn Buck | Script Supervisor |
Sound | Marilee Yorston | Foley Artist |
Editing | Jennifer Spenelli | Assistant Editor |
Sound | Paul Drenning | ADR Mixer |
Sound | Justin Pearson | Assistant Sound Editor |
Sound | Nick Kray | ADR Mixer |
Art | Shawn Thomas | Graphic Designer |
Costume & Make-Up | Marlene Aarons | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Gunnar Swanson | Key Hair Stylist |
Visual Effects | Roopesh Gujar | Visual Effects Production Manager |
Sound | Jeena M. Phelps | Dialogue Editor |
Editing | Yvan Lucas | Colorist |
Camera | Christopher Raucamp | First Assistant Camera |
Art | Vince Peets | Storyboard Artist |
Visual Effects | Matt Glover | Visual Effects Production Assistant |
Sound | Glen Gauthier | Sound Mixer |
Sound | Jeffrey Dyal | Assistant Sound Editor |
Sound | Ann Ducommun | First Assistant Sound Editor |
Production | Christopher Richards | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Katherine Burchill | Costume Supervisor |
Sound | Jeff Gomillion | ADR Mixer |
Camera | Dean Morin | Assistant Camera |
Art | Bill Harman | Construction Coordinator |
Sound | Philip Rogers | ADR Recordist |
Art | Rob McCallum | Concept Artist |
Sound | Steve Switzer | Boom Operator |
Production | Aaron Horton | Production Secretary |
Lighting | Doug Reid | Best Boy Electric |
Editing | Dawn M. Stoliar | Assistant Editor |
Art | Michael Huschka | Assistant Property Master |
Crew | Dave Tommasini | Pilot |
Production | Sandra Lynne Hyhkö | Assistant Production Coordinator |
Editing | Mary Beth Smith | Negative Cutter |
Sound | E. Niles Klein | Assistant Sound Editor |
Crew | Jim Schermerhorn | Visual Effects Editor |
Camera | Joe Russo | Epk Producer |
Production | Julie Ann Grasso | Assistant Production Coordinator |
Sound | Steve Copley | Foley Mixer |
Camera | JP Locherer | Second Unit Director of Photography |
Art | Sorin Popescu | Assistant Art Director |
Editing | Michael Struk | Assistant Editor |
Crew | Alicia Turner | Stunts |
Crew | Rick Parker | Animal Wrangler |
Camera | Brad Crosbie | First Assistant Camera |
Art | Corinna Schmitt-Porsia | Assistant Art Director |
Art | J.P. Dame | Set Dresser |
Visual Effects | Clement Yip | Animation |
Visual Effects | Safia Siad | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Sarah Barber | Visual Effects Coordinator |
Crew | Branden Bratuhin | Visual Effects Editor |
Crew | Cameron Patterson | Special Effects Technician |
Crew | Kevin Craine | Generator Operator |
Lighting | Rocky Brown | Lighting Technician |
Lighting | Malcolm Nefsky | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Gerri Gillan | Set Costumer |
Production | Zameret Kleiman | Extras Casting |
Production | Cynthia Phillips | Post Production Accountant |
Art | Stephan Burle | Title Designer |
Art | Ken McCuen | Concept Artist |
Crew | David Reaume | Special Effects Technician |
Production | Karen Doble | Production Coordinator |
Crew | Brian Cranstone | Carpenter |
Art | Ray Lai | Concept Artist |
Art | Peter Müller | Greensman |
Art | Jaclyn Shoub | Set Decoration Buyer |
Camera | Jim Holmes | Best Boy Grip |
Lighting | Raphael Boettger | Rigging Grip |
Lighting | Carson T. Foster | Rigging Grip |
Camera | John Adamson | Grip |
Camera | Ron Schroeder | Grip |
Camera | Michael Milella | Grip |
Camera | Christopher Dean | Key Grip |
Lighting | Walter Lipscombe | Key Rigging Grip |
Camera | Tim Kneeshaw | Second Assistant Camera |
Editing | Clare Bambrough | Assistant Editor |
Production | Virginia Alves | First Assistant Accountant |
Production | Ryan Heimpel | Payroll Accountant |
Production | Karen de Montbrun | Production Accountant |
Production | Ben Hong | Production Assistant |
Production | Ken Stanbury | Production Assistant |
Production | Reynaldo Rodriguez | Production Assistant |
Production | Lisa L. Martin | Production Coordinator |
Production | Erik Sudmals | Second Assistant Accountant |
Production | Devin White | Second Assistant Accountant |
Sound | Jacob Kemp | Boom Operator |
Sound | Barbara Noren | Dialogue Editor |
Sound | Barbara Noren | First Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Chris De Souza | Animation |
Visual Effects | Saxena Abhishek | Animation |
Visual Effects | Gavin Soares | Animation |
Crew | Ioan Balcosi | Compositor |
Crew | Zac Campbell | Compositor |
Crew | Ovidiu Cinazan | Compositor |
Crew | Kevin Quatman | Compositor |
Crew | Gwen Zhang | Compositor |
Visual Effects | Mathew Borrett | Matte Painter |
Visual Effects | Ravindra Tamhankar | Matte Painter |
Visual Effects | Matt Schofield | Matte Painter |
Visual Effects | Adnan Ahmed | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Laura Dittmann | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Tommy Gervais | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Rob Phillips | Visual Effects Production Assistant |
Crew | Philippe Maurais | Special Effects Technician |
Crew | Brodie Spaull | Special Effects Technician |
Editing | Robert Mead | Additional Editor |
Art | Michael Anthony Jackson | Storyboard Artist |