Uncharted (2022)
Filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o przygodach nieustraszonego poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a. Tylko jego sprawność, tylko jego intelekt, spryt i determinacja mogą doprowadzić do odnalezienia mitycznej krainy złota – El Dorado. Drake jest potomkiem słynnego korsarza i obieżyświata, sir Francisa Drake’a. To po nim odziedziczył skłonność do brawury, inteligencję i pragnienie niekończącej się przygody. W poszukiwaniu El Dorado towarzyszyć mu będzie zaufany przyjaciel Victor Sullivan oraz przebojowa dziennikarka Elena Fisher.
Director:
Ruben Fleischer
Writers:
Art Marcum, Matt Holloway, Rafe Judkins.
Tom Holland Nathan Drake |
|
Mark Wahlberg Victor 'Sully' Sullivan |
|
Sophia Ali Chloe Frazer |
|
Tati Gabrielle Jo Braddock |
|
Antonio Banderas Santiago Moncada |
|
Steven Waddington The Scotsman |
|
Rudy Pankow Young Sam |
|
Tiernan Jones Young Nate |
|
Pingi Moli Hugo |
|
Jesús Evita Guard at Museum |
|
Georgia Goodman Sister Bernadette |
|
Diarmaid Murtagh Police Officer |
|
Joseph Balderrama Carlos |
|
Serena Posadino Goldie |
|
Alana Boden Zoe |
|
Jonathan Failla Unsuspecting Doorman |
|
Anthony Thomas Luxury Sedan Driver |
|
Peter Seaton-Clark Auctioneer |
|
Robert Maaser Guard at Auction |
|
Eskindir Tesfay Security Guard |
|
Manuel de Blas Armando Moncada |
|
Carme Capdet Spanish Nun |
|
Julia Schunevitsch Club Bartender #1 |
|
Alois Knapps Club Bartender #2 |
|
Patricia Meeden Spanish Woman in Club |
|
Nolan North Hotel Guest |
|
Matt Barkley Hotel Bellman |
|
Jimmy Hart Concepcion Helo Pilot |
|
Brett Praed Concepcion Co-Pilot |
|
Carlo Kitzlinger Trinidad Helo PIlot |
|
Pilou Asbæk Gage |
|
Rubén Doblas Gundersen Young Man (uncredited) |
Production | Denise Chamian | Casting |
Production | Charles Roven | Producer |
Editing | Chris Lebenzon | Editor |
Production | John Papsidera | Casting |
Sound | Manfred Banach | Sound Mixer |
Art | Frank Noack | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Marlene Stewart | Costume Design |
Art | Shepherd Frankel | Production Design |
Production | Avi Arad | Producer |
Editing | Richard Pearson | Editor |
Sound | Benjamin L. Cook | Sound Effects Editor |
Camera | Chung Chung-hoon | Director of Photography |
Production | Henning Molfenter | Co-Producer |
Production | Charlie Woebcken | Co-Producer |
Art | Stephen Bream | Set Designer |
Art | Cornelia Ott | Art Direction |
Art | Elli Griff | Set Decoration |
Sound | Roland Winke | Sound Mixer |
Sound | Kami Asgar | Supervising Sound Editor |
Writing | Art Marcum | Screenplay |
Production | Art Marcum | Executive Producer |
Writing | Matt Holloway | Screenplay |
Production | Matt Holloway | Executive Producer |
Production | Arno Neubauer | Line Producer |
Sound | Ramin Djawadi | Original Music Composer |
Production | Alex Gartner | Producer |
Costume & Make-Up | Victoria Down | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Victoria Down | Makeup Designer |
Art | Doug Lefler | Storyboard Artist |
Directing | Craig Seitz | Third Assistant Director |
Production | Brian Relyea | Associate Producer |
Sound | Mark DeSimone | ADR Mixer |
Directing | Ruben Fleischer | Director |
Production | Ruben Fleischer | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Allan A. Apone | Makeup Artist |
Art | Graeme Purdy | Property Master |
Crew | Anna Bucher | Second Unit |
Sound | Beau Borders | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Valeska Schitthelm | Makeup Artist |
Production | Ari Arad | Producer |
Art | Nenad Pečur | Art Direction |
Art | Ute Bergk | Set Decoration |
Camera | Brad Shield | Second Unit Director of Photography |
Lighting | Sumit Kumar | Lighting Artist |
Visual Effects | Chas Jarrett | Visual Effects Supervisor |
Production | Carter Swan | Executive Producer |
Visual Effects | Berj Bannayan | Visual Effects Supervisor |
Production | Christoph Fisser | Co-Producer |
Crew | Megan Hutchison | Compositor |
Directing | Paul Barry | First Assistant Director |
Production | Tom Holland | Executive Producer |
Crew | Matt Leonard | Stunt Coordinator |
Writing | Rafe Judkins | Screenplay |
Writing | Rafe Judkins | Screenstory |
Crew | Wayne Dalglish | Stunt Coordinator |
Crew | Wayne Dalglish | Fight Choreographer |
Production | David Bernad | Executive Producer |
Art | Daniel Chour | Art Direction |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Crew | Boris Martinez | Compositor |
Production | Neil Druckmann | Executive Producer |
Art | Michael Fissneider | Art Direction |
Art | Richard K. Buoen | Storyboard Artist |
Sound | Tim Tuchrello | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Brice Liesveld | Visual Effects Producer |
Visual Effects | James Pastorius | Visual Effects Supervisor |
Directing | Damon Caro | Second Unit Director |
Crew | Ana Martínez | Stunt Double |
Visual Effects | Allan Magled | Visual Effects Producer |
Camera | Clay Enos | Still Photographer |
Sound | Paul N.J. Ottosson | Sound Designer |
Sound | Mark Paterson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Erin Oakley | Supervising Sound Editor |
Sound | Erin Oakley | Sound Re-Recording Mixer |
Writing | Alex Jaeger | Storyboard |
Art | Wolfgang Wrede | Painter |
Directing | Scott Rogers | Second Unit Director |
Visual Effects | Robert Pinnow | Visual Effects Producer |
Art | Stefan Speth | Art Direction |
Production | Klaus Große Darrelmann | Production Manager |
Production | Carlos Ruiz Boceta | Line Producer |
Art | William Groebe | Storyboard Artist |
Sound | Adam DeCoster | Foley Artist |
Visual Effects | Rusty Ippolito | 3D Artist |
Production | Bob Dohrmann | Executive Producer |
Visual Effects | Brian Drewes | Visual Effects Producer |
Art | Bülent Akgün | Leadman |
Costume & Make-Up | Rachael Speke | Makeup Artist |
Sound | Arielle McGrail | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Gloria Göschel | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sarah Nuth | Makeup Artist |
Crew | Tom Reagan | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Bastian Hopfgarten | Additional Visual Effects |
Sound | Robert Chen | Dialogue Editor |
Crew | Andree Neemann | Prop Maker |
Art | Simeon Wilkins | Storyboard Artist |
Art | Florian Müller | Art Direction |
Art | Robert Consing | Storyboard Artist |
Art | Dan Sweetman | Storyboard Artist |
Lighting | Dominic Edwards | Lighting Artist |
Sound | Matt Cavanaugh | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Monica Rho | Visual Effects Production Manager |
Art | Nebojša Tabački | Set Designer |
Sound | Gabe Hilfer | Music Supervisor |
Visual Effects | Neh Jaiswal | Visual Effects Production Manager |
Art | Calla Klessig | Art Direction |
Sound | Mark Pappas | Foley Supervisor |
Visual Effects | Benoit De Longlee | Visual Effects Supervisor |
Art | Roman Berger | Standby Carpenter |
Visual Effects | Thomas Elder-Groebe | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Uli Nefzer | Special Effects Supervisor |
Crew | Mike Barber | Visual Effects Editor |
Crew | Barbara Holmes | Visual Effects Editor |
Art | Iris Paschedag | Assistant Art Director |
Visual Effects | Valdone Koronczi | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Nassim Azadi | Matte Painter |
Crew | Antonia Jauß | Stunts |
Art | Court Chu | Concept Artist |
Costume & Make-Up | Andrea Gotowtschikow | Key Hair Stylist |
Directing | Albert Roig | Third Assistant Director |
Art | Raymond Boy | Storyboard Artist |
Directing | Tommy Kreiselmaier | Third Assistant Director |
Crew | Mario Pérez | Floor Runner |
Visual Effects | Mehul Jhaveri | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Himanshu Meena | Layout Supervisor |
Art | Cristina Foradada | Art Department Coordinator |
Sound | Andy Sisul | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Steffen Hagen | Visual Effects Production Manager |
Art | Gary Damian Thomas | Storyboard Artist |
Directing | J. Enrique Sánchez | Third Assistant Director |
Crew | Bert Poole | CG Supervisor |
Crew | César Solar | Stunt Coordinator |
Lighting | Anirban Bhattacharya | Lighting Artist |
Directing | Joe Geary | Second Unit First Assistant Director |
Crew | Lauren Okadigbo | Stunts |
Crew | Lauren Okadigbo | Stunt Double |
Production | Page Rosenberg-Marvin | Production Supervisor |
Crew | Andreas Andersson | Compositor |
Crew | Hannah Spreitzenbarth | Stunts |
Art | Federico del Cerro | Set Decoration |
Crew | Trevor Moniz | Compositor |
Art | Dan Milligan | Storyboard Artist |
Art | Gena Vazquez | Props |
Sound | Chris Whiteside | ADR Mixer |
Art | Kate Hefferman | Set Decoration |
Production | Pablo Bofill | Unit Production Manager |
Sound | Jon Wakeham | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Marika Knappe | Makeup Artist |
Art | Friederike Gast | Set Decoration Buyer |
Visual Effects | Aaron Reznick | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Gabor Kerekes | Hair Department Head |
Visual Effects | Alex Hirtenstein | Matte Painter |
Crew | Mitch Hounslow | Visual Effects Editor |
Production | Sophia Tamaro | Production Assistant |
Production | Evan Wells | Executive Producer |
Crew | Bianca Cuffaro | Visual Effects Editor |
Crew | Marie Mouroum | Stunts |
Crew | Kyle Weishaar | Stunt Coordinator |
Writing | Monty Granito | Storyboard |
Directing | Laura Alted | Second Assistant Director |
Crew | Kelly McCarthy | Executive Visual Effects Producer |
Visual Effects | Pushkar Atre | Visual Effects Coordinator |
Crew | Jolene McCaffrey | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Tara Mason | VFX Artist |
Visual Effects | H Haden Hammond | 2D Artist |
Crew | Tim Hendrix | Compositor |
Lighting | Inna Itkin | Lighting Supervisor |
Visual Effects | Graham Kartna | 3D Artist |
Production | Vincent Frei | Production Consultant |
Art | Richard MacMillan | Assistant Property Master |
Writing | Mark D. Walker | Screenstory |
Art | Brian Murray | Storyboard Artist |
Art | Damián Galán Álvarez | Assistant Art Director |
Art | Ana Martínez Fernández | Assistant Art Director |
Crew | Yash Pandit | Compositor |
Visual Effects | Edwin Rivera | Visual Effects Supervisor |
Art | Kamen Anev | Concept Artist |
Costume & Make-Up | Anthony Franco | Costume Design |
Art | Inês Gomes Ferreira | Graphic Designer |
Visual Effects | Katy Mummery | Visual Effects Producer |
Crew | Tammy Nera | Stunt Double |
Visual Effects | Ujwal W Dhankute | Compositing Supervisor |
Art | Aaron Sims | Concept Artist |
Crew | Shizan Faisal | Compositor |
Art | Henning Brehm | Graphic Designer |
Art | Jonathan Gesinski | Storyboard Artist |
Lighting | Shih-hao Jason Huang | Lighting Artist |
Crew | Hayley Brazelton | Compositor |
Crew | Martin Fischer | Compositor |
Crew | Andreas Herberg | Special Effects Technician |
Crew | Daniel Godec | Special Effects Technician |
Crew | Shomnath Dhar | Compositor |
Crew | Vikramshil Narwade | Compositor |
Visual Effects | Jesse Morrow | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Michael Rouayroux | Digital Compositor |
Visual Effects | Francesco Dell'Anna | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Mickaël Léger | Compositing Supervisor |
Crew | Gregor Lakner | Digital Effects Supervisor |
Crew | Pratik Kalbende | Compositor |
Crew | Jordan Benwick | Compositor |
Visual Effects | Karen Arredondo Lopez | Digital Compositor |
Visual Effects | Juan Fermin Maldonado | Digital Compositor |
Crew | Natalie Padilla | Utility Stunts |
Crew | Paul-Vincent Roll | Video Assist Operator |
Visual Effects | Wasim Ali | Compositing Supervisor |
Art | Carol Kupisz | Graphic Designer |
Art | Ricardo Molina | Set Designer |
Art | Ricardo Molina | Props |
Art | Uwe Schaer | Construction Coordinator |
Visual Effects | Antonio Ribeiro | Compositing Artist |
Visual Effects | Abdullah Ecirli | Digital Compositor |
Sound | Sam Fan | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Vishal Parmar | Digital Compositor |
Crew | Kandace Morran | Visual Effects Editor |
Crew | Thakur Amit | Compositor |
Crew | Prateek Kumar Bhardwaj | Compositor |
Crew | Václav Kubant | Compositor |
Directing | Paul Bennett | Second Assistant Director |
Visual Effects | David Entin | Visual Effects Coordinator |
Art | Petra Ringleb | Set Designer |
Art | Chris Ball | Props |
Art | Manuel Romero | Graphic Designer |
Production | Asad Qizilbash | Executive Producer |
Lighting | Taryn Douville | Lighting Artist |
Costume & Make-Up | Margarethe Przywara | Costume Supervisor |
Visual Effects | Enrique Sandoval Castro | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Latisha Kohrs | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Shaan Nelson | Matchmove Supervisor |
Art | Melkior Serdarevic | Set Designer |
Crew | Kytková Tomsíková Miroslava | Stunts |
Crew | Ruben Dauenhauer | Prop Maker |
Sound | Vic Kaspar | ADR Mixer |
Visual Effects | Shrijeet Modi | Visual Effects |
Visual Effects | Alexandra Added | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Alicia Gill | Visual Effects Production Assistant |
Crew | Gregory C. Haas | Compositor |
Visual Effects | Manuel Dongowski | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Jatin Bhavsar | Visual Effects Production Manager |
Crew | Liz Flush | Compositor |
Visual Effects | Kevin Konitsch | 2D Artist |
Visual Effects | Luke Ewing | 3D Artist |
Visual Effects | Henry Borrasso | 2D Artist |
Crew | Claudia Heinz | Stunts |
Crew | Roman Neso Laupmaa | Stunts |
Crew | Emely Cartagena | Stunts |
Crew | Emely Cartagena | Stunt Double |
Art | Giorgio Grecu | Concept Artist |
Crew | Paul Drebing | Carpenter |
Art | Ana Saric | Set Designer |
Writing | Jon Hanley Rosenberg | Screenstory |
Art | Federico D'Alessandro | Storyboard Artist |
Art | Wilko Drews | Set Designer |
Art | Thomas Möhring | Concept Artist |
Crew | Johannes Spikermann | Prop Maker |
Visual Effects | Yoga Kurniawan | Compositing Artist |
Crew | Charlene Kreemke | Stunts |
Visual Effects | Matthew Dorazio | 3D Artist |
Visual Effects | Tara Mason | 2D Artist |
Visual Effects | Kristin Pratt | Layout Supervisor |
Visual Effects | Kunal Chindarkar | Compositing Supervisor |
Directing | Mathias Datow | Assistant Director |
Costume & Make-Up | Robert Pickens | Wigmaker |
Art | David Ingram | Supervising Art Director |
Crew | Alexandra Schlensog | Stunts |
Crew | Daniel Novak | Special Effects Technician |
Visual Effects | Tristan Jaegly | 2D Artist |
Visual Effects | Tristan Jaegly | 3D Artist |
Visual Effects | Hieu Nguyen | 2D Artist |
Visual Effects | Hieu Nguyen | 3D Artist |
Visual Effects | Frédéric Gaudin | VFX Artist |
Camera | Emilio Martínez-Borso | Additional Photography |
Production | Fernando Bofill | Line Producer |
Art | Alejandro Cymerman | Art Direction |
Art | Patricia Woerler | Art Direction |
Art | Julian Burger | Set Designer |
Art | Penélope Gómez | Set Dresser |
Art | Christian Meinherz | Set Dresser |
Art | Jordan J. Melo | Set Dresser |
Art | Florian Radloff | Set Dresser |
Lighting | Prithvi Parmar | Lighting Artist |
Visual Effects | Prithvi Parmar | VFX Artist |
Crew | Sara Leal | Stunt Double |
Crew | David Neuberger | Compositor |
Crew | Steven Davies | Compositor |
Crew | Ellette Craddock | Utility Stunts |
Art | Nadja Götze | Assistant Art Director |
Crew | Julia Schunevitsch | Stunts |
Crew | César Moreno | Special Effects Technician |
Costume & Make-Up | Laila Alsane | Assistant Makeup Artist |
Art | Kata Bartyik | Set Decoration |
Art | Haik Achim Lützow | Set Dresser |
Art | Anna Jürges | Petty Cash Buyer |
Editing | Anna Jürges | Project Manager |
Crew | Laura Menéndez | Stunts |
Art | Vanessa Locke | Set Decoration Buyer |
Directing | Manon Touzelet | Third Assistant Director |
Crew | Jaime Fortea | Special Effects Technician |
Visual Effects | Amanda Czermak Cortes | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Chandranath Koley | Lighting Artist |
Crew | Tammy Nera | Stunts |
Crew | Dani Medina | Stunts |
Crew | Charleen Frembgen | Stunts |
Crew | Celia Fernández | Stunts |
Crew | Adriana Benito | Stunts |
Visual Effects | Fabricio de Vasconcellos Baessa Antonio | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Shreyas Gujrati | Digital Compositor |
Crew | Siddharth Malviya | Compositor |
Crew | Truptesh Naik | Compositor |
Art | Paola González | Set Decoration Buyer |
Crew | Javier Orgaz | Carpenter |
Crew | Jesús Manuel Durán Martínez | Special Effects |
Art | Meredith Rowe | Art Department Coordinator |
Crew | Curro Doyagüez | Compositor |
Sound | Jennie Breckenridge | ADR Recordist |
Crew | Vijay Patil | Compositor |
Production | Jakob Wahl | Art Department Production Assistant |
Crew | Catalina Fernandez | Stunts |
Art | Emil Birk | Assistant Art Director |
Art | Annabel Gibb | Graphic Designer |
Visual Effects | Shal Joseph | Effects Supervisor |
Lighting | Nikith | Lighting Supervisor |
Crew | Antonio Moreno | Special Effects Technician |
Visual Effects | Aubrey Paul | Visual Effects Production Manager |
Art | Piotr Swigut | Concept Artist |
Crew | Hirschauer Jens | Special Effects |
Crew | Hirschauer Jens | Special Effects Technician |
Crew | Antonio Sánchez Cáceres | Carpenter |
Visual Effects | Jorge Razon | Visual Effects Supervisor |
Production | Judith Hellriegel | Accountant |
Production | Elise Callas | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Laura García | Makeup Artist |
Production | Ahlem Batsi | Assistant Production Manager |
Directing | Anna Avramenko | Assistant Director |
Crew | Helena Doz | Floor Runner |
Directing | Marta Juls | Assistant Director |
Directing | Marijose Sapiña | Third Assistant Director |
Art | Estela Ballester Maiques | Greensman |
Art | Marta Bessa | Set Decoration Buyer |
Art | Marta Bessa | Runner Art Department |
Crew | Johannes Brömel | Prop Maker |
Art | Paolo Caiti | Draughtsman |
Art | Ilaria Di Carlo | Set Decoration |
Crew | Manuel Dulz | Prop Maker |
Art | Aina Engelhard | Art Department Assistant |
Art | Monica Feito | Construction Coordinator |
Art | Abel Jiménez | Set Dresser |
Crew | Clemens Kabbert | Prop Maker |
Crew | Gianna Petkow | Prop Maker |
Art | Johannes Pfaller | Set Decoration Buyer |
Art | Gabriel Picola | Set Dresser |
Art | Juanan Santos | Props |
Art | Sebastian Snyman | Greensman |
Art | Andreas Vieweg | Construction Manager |
Crew | Ronny Wollmann | Prop Maker |
Art | Simone Rizzo | Concept Artist |
Sound | Yung Q | Sound Mixer |
Crew | Rajesh Choubisa | Special Effects Coordinator |
Crew | Anika Höhn | Special Effects Technician |
Crew | Stefan Ruppert | Special Effects Technician |
Crew | Samuel A. Sanders | Special Effects Technician |
Crew | Remy Sap | Special Effects Technician |
Crew | Kevin Sap | Special Effects Technician |
Crew | Zsolt Szabo | Special Effects Technician |
Visual Effects | Eoin O'Sullivan | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Balakrishnan Alagarsamy | Digital Compositor |
Crew | Mohite Alankar | Compositor |
Visual Effects | James Albiez | 3D Artist |
Crew | Corbé Alexandre | CG Supervisor |
Visual Effects | Meghan Ang | Visual Effects Coordinator |
Lighting | George Arun | Lighting Artist |
Visual Effects | Mayla Attieh | Visual Effects |
Crew | Venkatpathi Avula | Compositor |
Visual Effects | Bakar | 3D Artist |
Visual Effects | Mickael Bec | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Alex Betancourt | Lighting Artist |
Visual Effects | Aniket Avinash Bhoyar | Digital Compositor |
Visual Effects | Jonathan Bowen | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Laura Ludovica Buccinnà | 2D Artist |
Visual Effects | Laura Ludovica Buccinnà | 3D Artist |
Crew | Sébastien Bélec | CG Supervisor |
Crew | Boris Castillo | Compositor |
Lighting | David Centeno | Lighting Artist |
Visual Effects | Felipe Cerqueira | Layout Supervisor |
Visual Effects | Chee Leong Chan | Matchmove Supervisor |
Crew | Deepak Chandra | Compositor |
Lighting | Pol Chanthasartratsamee | Lighting Artist |
Crew | Girish Wasudeo Chapde | Compositor |
Crew | Sneha Chavan | Compositor |
Crew | Aston Constantinides | Compositor |
Visual Effects | Malcolm Correa | Visual Effects Coordinator |
Crew | Michal Daniel Bental | Compositor |
Visual Effects | Arkaprovo Datta | Digital Compositor |
Lighting | Damien Delaunay | Lighting Artist |
Visual Effects | Pranjali Deshpande | Visual Effects Coordinator |
Crew | Natalia Diaz | Compositor |
Crew | Pabbineedi Dileep | Compositor |
Lighting | Jose Dinetto | Lighting Artist |
Visual Effects | Danny R. Dixon | Compositing Artist |
Visual Effects | Giovanni Dossena | 3D Generalist |
Visual Effects | Mumbai Double Negative | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Santosh Dwivedi | Lighting Supervisor |
Visual Effects | Olivia Eichenseer | Visual Effects Production Manager |
Crew | Daniel Elophe | Digital Effects Supervisor |
Camera | Angela Fellenberg | Data Wrangler |
Visual Effects | Sophia Fesel | 3D Artist |
Camera | Moritz Peter Förster | Data Wrangler |
Crew | Robin Gaikwad | Compositor |
Crew | Vatsal Gala | Compositor |
Crew | Vinit Girkur | Compositor |
Visual Effects | Don Gloetzner | Visual Effects Coordinator |
Crew | Justin Goran | CG Supervisor |
Crew | Shiva Gowda | Compositor |
Crew | Tony Graf | Compositor |
Crew | Ummi Gudjonsson | CG Supervisor |
Lighting | Shiyuan Guo | Lighting Artist |
Visual Effects | Xin Steve Guo | Layout Supervisor |
Visual Effects | Justin Henton | Lead Animator |
Crew | Andrew Hogden | Compositor |
Lighting | Julian Horlaville | Lighting Artist |
Visual Effects | Chrismac Hwang | Matchmove Supervisor |
Lighting | Keshvi Jajoo | Lighting Artist |
Crew | Vibhuti Kaushik | Compositor |
Crew | Hitesh Kini | Compositor |
Visual Effects | Conrad Konert | Compositing Artist |
Crew | S. Gopi Krishna | Compositor |
Lighting | Duncan Boon Kwang Kuah | Lighting Artist |
Visual Effects | Abdelrahman Kubisi | Senior Modeller |
Lighting | Aravind Kumar | Lighting Artist |
Crew | Avinash Kumar | Compositor |
Lighting | Vamsi Kurapati | Lighting Artist |
Crew | Kushank Tikku | CG Supervisor |
Visual Effects | Lisa Ronja Lassen | 2D Artist |
Visual Effects | Lisa Ronja Lassen | 3D Artist |
Visual Effects | Alexandria Lee | Visual Effects Coordinator |
Crew | Jooyong Lee | Compositor |
Visual Effects | Junghoon Lee | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Chris Leu | Pipeline Technical Director |
Crew | Sky Lim | Compositor |
Visual Effects | Jules Lister | Digital Compositor |
Visual Effects | Varnica Mathur | Compositing Supervisor |
Crew | Kiran Medhekar | Compositor |
Visual Effects | Nicole Meng | Digital Compositor |
Visual Effects | Harshal Mistry | 2D Artist |
Crew | Srijith Mohanakrishnan | Compositor |
Visual Effects | Elizabeth Montes | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Shannon Hazel Moore | Visual Effects Coordinator |
Crew | Juan Maldonado Morgado | Compositor |
Visual Effects | Elizabeth Mrad | Visual Effects Coordinator |
Crew | Avais Najar | Compositor |
Visual Effects | Alexandre Newberry | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Courtney Osborne | Visual Effects Coordinator |
Crew | Dineshkumar P. | Compositor |
Crew | Rohan Padwal | Compositor |
Visual Effects | Nishad Panchal | Digital Compositor |
Crew | Alexandra Paquet | Compositor |
Crew | Praveen Kumar Sharma Parasnath | Compositor |
Crew | Ajay Patidar | Visual Effects Editor |
Crew | Amar Patil | Compositor |
Crew | Pratap Patole | Compositor |
Visual Effects | Raul Perez | Effects Supervisor |
Visual Effects | Nicole Perrier | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Rahul Pokharkar | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Sabari Raj | Digital Compositor |
Visual Effects | Vasisht Ramachandran | 3D Artist |
Visual Effects | Eren Ramadan | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Akshay Rana | Digital Compositor |
Crew | Sanket Ranade | Compositor |
Crew | Rohit Rane | Compositor |
Crew | Ash Ryan | Compositor |
Crew | Dusyant Sahu | Compositor |