The Ridiculous 6 (2015)
Banita, po odkryciu, że ma pięciu przyrodnich braci, postanawia znaleźć wraz z nimi swojego krnąbrnego ojca.
Director: Frank Coraci
Adam Sandler Tommy |
|
Terry Crews Chico |
|
Jorge Garcia Herm |
|
Taylor Lautner Lil Pete |
|
Rob Schneider Ramon |
|
Luke Wilson Danny |
|
Will Forte Will Patch |
|
Steve Zahn Clem |
|
Harvey Keitel Smiley |
|
Nick Nolte Frank Stockburn |
|
Jon Lovitz Grant |
|
Whitney Cummings Susannah |
|
David Spade General George Custer |
|
Danny Trejo Cicero |
|
Nick Swardson Nelly Patch |
|
Blake Shelton Wyatt Earp |
|
Vanilla Ice Mark Twain |
|
Julia Jones Smoking Fox |
|
Saginaw Grant Screaming Eagle |
|
Lavell Crawford Gus Patch |
|
Steve Buscemi Doc Griffin |
|
John Turturro Abner Doubleday |
|
Chris Parnell Bank Manager |
|
Dana Goodman Beaver Breath |
|
Jared Sandler Babyface Patch |
|
Jackie Sandler Never Wears Bra |
|
Norm Macdonald Nugget Customer |
|
Dan Patrick Abe Lincoln |
|
Chris Kattan John Wilkes Booth |
|
Blake Clark Gulch Sheriff |
|
Katalina Parrish Sheriff's Wife |
|
Julia Vera Esmerelda |
|
Chris Titone Beefer |
|
Tim Herlihy Nugget Bartender |
|
Sadie Sandler Dancing Kid #1 |
|
Sunny Sandler Dancing Kid #2 |
|
Kenneth Ruthardt Raging Bear |
|
J.D. Donaruma JD |
|
Jonathan Loughran Rifleman |
|
Dan Bulla Dr. Chubb |
|
Kevin Grady Nugget Bouncer #1 |
|
King Orba Nugget Bouncer #2 |
|
Kimo Keoke Short Stop |
|
James Ning QI |
|
Sarah Minnich Woman Bank Customer |
|
Ryan Happy Train Robber #1 |
|
Derek Lacasa Train Robber #2 |
|
Tina Parker Mary Todd Lincoln |
|
Stephen Eiland Fainting Man |
|
Henry Steckman Young Tommy |
|
Catharine E. Jones Betty Dunson |
|
Ruben Rivera Laguna Young Cicero |
|
David Manzanares Cicero Gang Member |
|
Alex Knight Ford's Theater Performer #1 |
|
Lauren Poole Ford's Theater Performer #2 |
|
Patrick Gozur Ford's Theater Performer #3 |
|
Fernando Fresquez Ford's Theater Performer #4 |
|
Robin Leach Herm (voice) |
|
John Farley Roscoe (uncredited) |
|
Ricardo Andres Sober Bar Patron (uncredited) |
|
Richard Beal Town Cowboy (uncredited) |
|
Paul Caster Angry Townsman (uncredited) |
|
Jetto Dorsainville Rattlers Gulch Man (uncredited) |
|
Madison Fogle School Girl (uncredited) |
|
Corinne Fox Soiled Dove Saloon Girl (uncredited) |
|
Christopher W. Garcia Towns Boy (uncredited) |
|
Alan Humphrey Cowboy (uncredited) |
|
Rodger Larance Townsman (uncredited) |
|
Jameson Macmillan Cowboy / Townsman (uncredited) |
|
Meggie Maddock Nugget Prostitute (uncredited) |
|
Natasha Nazario Nugget Prostitute (uncredited) |
|
Clint Obenchain Sheriff's Deputy (uncredited) |
|
Martin Palmer Gambler (uncredited) |
|
Burton Ritchie Townsman (uncredited) |
|
Gonzalo Robles Guard (uncredited) |
|
J. Nathan Simmons Citizen of Rattler's Gulch (uncredited) |
|
Michael E. Stogner Citizen of Rattler's Gulch (uncredited) |
|
Vanessa Torres Sexy Bar Girl (uncredited) |
Sound | Rupert Gregson-Williams | Original Music Composer |
Camera | Dean Semler | Director of Photography |
Sound | Elmo Weber | Original Music Composer |
Sound | Elmo Weber | Supervising Sound Editor |
Sound | Catherine Harper | Foley Artist |
Production | Barry Bernardi | Executive Producer |
Sound | J.J. George | Music Editor |
Crew | Tony Brubaker | Stunts |
Camera | Ian Fox | "A" Camera Operator |
Production | Adam Sandler | Producer |
Writing | Adam Sandler | Writer |
Production | Allen Covert | Producer |
Art | Perry Andelin Blake | Production Design |
Directing | Perry Andelin Blake | Second Unit Director |
Costume & Make-Up | Ellen Lutter | Costume Design |
Crew | Jamal Sims | Choreographer |
Production | Daryl Kass | Unit Production Manager |
Production | Daryl Kass | Associate Producer |
Art | Alan Au | Art Direction |
Production | Nick Swardson | Executive Producer |
Directing | Nicholas Mastandrea | First Assistant Director |
Production | Tim Herlihy | Executive Producer |
Writing | Tim Herlihy | Writer |
Directing | Frank Coraci | Director |
Editing | Tom Costain | Editor |
Production | Heather Parry | Executive Producer |
Production | Michael V. Nicolo | Casting |
Art | Carla Curry | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Ann Pala | Makeup Department Head |
Production | Anya Colloff | Casting |
Production | Paul Sado | Associate Producer |
Production | Kevin Grady | Co-Producer |
Production | Ted Sarandos | Producer |
Art | Cameron Birnie | Set Designer |
Costume & Make-Up | Denise Paulson | Key Makeup Artist |
Sound | Donald Flick | Foley Editor |
Art | Naython Vane | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Valerie Zielonka | Costume Supervisor |
Sound | David V. Butler | Dialogue Editor |
Sound | Robert Troy | Dialogue Editor |
Sound | Gregg Barbanell | Foley Artist |
Camera | Richard Merryman | "B" Camera Operator |
Sound | Greg Orloff | Sound Re-Recording Mixer |
Lighting | James J. Gilson | Gaffer |
Art | Ernie Avila | Set Designer |
Camera | Ursula Coyote | Still Photographer |
Art | Sara M. Pennington | Art Department Coordinator |
Crew | Scott Rogers | Stunt Coordinator |
Directing | Scott Rogers | Second Unit Director |
Lighting | Jay Kemp | Gaffer |
Sound | Ulrika Akander | Dialogue Editor |
Sound | Russell Farmarco | Supervising Sound Editor |
Crew | Mark R. Byers | Special Effects Coordinator |
Camera | Philip C. Pfeiffer | "C" Camera Operator |
Crew | Don Libby | CG Supervisor |
Sound | Cameron Steenhagen | Dialogue Editor |
Camera | Tony Rivetti | First Assistant "A" Camera |
Visual Effects | Randy Goux | Visual Effects Supervisor |
Crew | Aimee Keen | Post Production Supervisor |
Production | Aimee Keen | Co-Producer |
Directing | Ronit Ravich-Boss | Script Supervisor |
Directing | Rosemary C. Cremona | Second Assistant Director |
Camera | Chip Byrd | First Assistant "B" Camera |
Sound | Tateum Kohut | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Alfred Ainsworth | Video Assist Operator |
Sound | William Sarokin | Sound Mixer |
Visual Effects | Dan Cayer | Compositing Supervisor |
Production | Dan Bulla | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Paula Elins | Assistant Costume Designer |
Sound | Darrin Mann | Foley Mixer |
Art | Ian Scroggins | Leadman |
Art | Amy Morrison | Assistant Set Decoration |
Production | Sarah Bowen | Executive Producer |
Production | Pauline Fischer | Executive Producer |
Art | Timothy S. Wiles | Property Master |
Production | Melanie Kirk | Production Coordinator |
Camera | Roger Wall | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Rob Salviotti | Second Assistant "B" Camera |
Production | Lorrie Latham | Extras Casting |
Crew | Juan J. Rodriguez | Transportation Coordinator |
Camera | David Ochoa | Best Boy Grip |
Art | Chuck Askerneese | Assistant Property Master |
Camera | Kurt Kornemann | Key Grip |
Directing | Jon Baran | Second Second Assistant Director |
Editing | Jamie Keeney | First Assistant Editor |