Miłosne rozgrywki (2016)
Laurel Welk marzy o karierze projektantki mody. Obecnie nie ma pracy, jej ambicje rozwoju zawodowego pozostają marzeniami. Pewnego dnia kobieta dostaje posadę jako asystentka słynnego futbolisty Danny'ego Hollanda, który chwilowo nie uprawia czynnie sportu z powodu kontuzji nogi. Danny jest wyniosły i ignoruje Laurel, która nie zna się na jego ukochanym sporcie. Kobieta stara się wywiązywać z obowiązków, ale zdaje sobie sprawę, że jest to wyzwanie ponad jej siły. Z czasem Laurel i Danny zaczynają darzyć się sympatią.
Director: Terry Ingram
Emily Kinney Laurel Welk |
|
John Reardon Danny Holland |
|
Joe Theismann Owen Holland |
|
Luisa d'Oliveira Patty |
|
Elise Gatien Ava Holland |
|
Victor Zinck Jr. Ron Lucas |
|
Barbara Tyson Julie Holland |
|
Hayley Sales Gina |
|
Patrick Sabongui Shawn |
|
Tommy Europe Isaiah Howards |
|
James Kirk Elliot |
|
Jason Schombing Ned Banks |
|
Marci T. House Trina Amsterdam |
|
Lee Tichon Tough Boy |
|
Omari Newton Eric Durbin |
|
Ashley Diana Morris Hunter St. James |
|
Elliot Easton Team Doctor |
|
Andrew Gillingham Drew |
|
Casey Manderson Photographer |
|
Ashley Alexander Friend at Shower |
|
Miles Ingram Fan |
Production | Harvey Kahn | Producer |
Camera | Adam Sliwinski | Director of Photography |
Production | Adam Sliwinski | Executive Producer |
Production | Michael Shepard | Associate Producer |
Crew | Hugo Steele | Stunt Coordinator |
Directing | Terry Ingram | Director |
Production | Jackie Lind | Casting |
Production | Jackie Lind | Associate Producer |
Production | Andrea Baynes | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Tracy George | Key Makeup Artist |
Sound | Jeff Toyne | Music |
Costume & Make-Up | Tanya Lipke | Costume Designer |
Editing | James Ilecic | Editor |
Camera | Eike Schroter | Still Photographer |
Directing | Tahnee Curtis | Script Supervisor |
Camera | Björn Hermannes | Dolly Grip |
Writing | Judith Berg | Writer |
Writing | Sandra Berg | Writer |
Camera | Lindsay George | "A" Camera Operator |
Camera | Matthew Hering | Second Assistant "B" Camera |
Production | Catherine Kretz | Production Manager |
Lighting | Tyler Walzak | Gaffer |
Crew | Dean Fitzpatrick | Transportation Coordinator |
Production | Yale Kussin | Production Coordinator |
Art | Tamara Gauthier | Set Decoration |
Directing | Matt Babinec | Script Supervisor |
Directing | Matt Babinec | Third Assistant Director |
Directing | Arlene L. Arnold | First Assistant Director |
Art | Sean Kirkby | Production Design |
Camera | Catherine Mallette | "B" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Liz Smith | Key Hair Stylist |
Camera | Corey Tremblay | Dolly Grip |
Production | Marnie Termuende | Executive Producer |
Crew | Marnie Termuende | Production Controller |
Production | Beth Grossbard | Executive Producer |
Sound | Tom Suski | Boom Operator |
Production | Kit Hayward | Extras Casting |
Camera | Tegan Kolodinski | First Assistant "B" Camera |
Camera | Molly Mackinnon | Second Assistant "A" Camera |
Sound | Tad Nazar | Production Sound Mixer |
Crew | Sean Hanlin | Security Coordinator |
Production | Kenneth Meisenbacher | Location Manager |
Camera | Christian Cummins | First Assistant "A" Camera |
Lighting | Poya Reisi | Best Boy Electric |
Directing | Sarah Rogers | Second Assistant Director |
Camera | Devon Mussett | Second Assistant "B" Camera |
Production | Leannie Aalgaard | Payroll Accountant |
Production | Svatia Sakarova | Accountant |
Costume & Make-Up | Adam Reinsma | Costume Set Supervisor |
Costume & Make-Up | Jessica De-Palma | Assistant Makeup Artist |
Production | Mike Atwater | Assistant Location Manager |
Costume & Make-Up | Emily Bennett | Truck Costumer |
Crew | Stefano Chimarios | Transportation Captain |
Production | Laura Obenaus | Assistant Production Coordinator |
Directing | Mark Herfindahl | Third Assistant Director |
Crew | Taylore McEachryn | Stunt Double |
Production | Susan Messent | Production Accountant |
Production | Adrian Bojidar | Assistant Production Coordinator |
Art | Heather Ohlin | Property Master |
Art | Jannat Deol | Assistant Property Master |
Art | Ashlee Radu | Assistant Set Decoration |
Costume & Make-Up | Annika Forde | Assistant Costume Designer |
Art | Corey Gaal | Set Dresser |
Art | Melissa McKeating | Props |
Costume & Make-Up | Taylor Carr | Assistant Hairstylist |
Production | Amy Tinkskou | Extras Casting Assistant |
Production | Lisa Blaxley | Assistant Location Manager |
Crew | Darren Gorda | Craft Service |