Płoty (2016)
Czarnoskóry ojciec zmaga się z problemami rasowymi w Stanach Zjednoczonych w latach 50. i próbuje w tych trudnych warunkach utrzymać rodzinę, a także pogodzić się z wydarzeniami ze swojego życia.
Director:
Denzel Washington
Writer:
August Wilson
Denzel Washington Troy Maxson |
|
Viola Davis Rose Maxson |
|
Stephen McKinley Henderson Jim Bono |
|
Jovan Adepo Cory Maxson |
|
Russell Hornsby Lyons Maxson |
|
Mykelti Williamson Gabriel Maxson |
|
Saniyya Sidney Raynell Maxson |
|
Lesley Boone Evangelist Preacher |
|
Christopher Mele Deputy Commissioner |
|
Jason Silvis Garbage Truck Driver |
|
Tra'Waan Coles Towns person |
|
Joe Fishel Parade Marcher |
|
Cara Clark Student (uncredited) |
Production | Victoria Thomas | Casting |
Production | Scott Rudin | Producer |
Directing | Denzel Washington | Director |
Production | Denzel Washington | Producer |
Art | David Gropman | Production Design |
Costume & Make-Up | Matiki Anoff | Makeup Artist |
Sound | Per Hallberg | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Sharen Davis | Costume Design |
Editing | Hughes Winborne | Editor |
Art | Karen Schulz Gropman | Art Direction |
Camera | Keith Seymour | Key Grip |
Production | Todd Black | Producer |
Sound | Marcelo Zarvos | Original Music Composer |
Camera | Charlotte Bruus Christensen | Director of Photography |
Crew | Buddy Sosthand | Stunts |
Sound | Douglas Shamburger | Boom Operator |
Art | Rebecca Brown | Set Decoration |
Production | Linda Weaver | Casting Associate |
Art | Gregory A. Weimerskirch | Art Direction |
Writing | August Wilson | Screenplay |
Writing | August Wilson | Theatre Play |
Directing | Jono Oliver | First Assistant Director |
Crew | Clay Donahue Fontenot | Stunt Coordinator |
Art | Kevin Ladson | Property Master |
Sound | Gregg Rudloff | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Scott Millan | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Walter Hendrix III | Stunt Driver |
Sound | Jay B. Richardson | Music Editor |
Sound | Ann Scibelli | Sound Designer |
Sound | D. Chris Smith | Foley Editor |
Sound | Michelle Pazer | ADR Editor |
Costume & Make-Up | Jesse Trevino | Ager/Dyer |
Directing | Dawn Gilliam | Script Supervisor |
Crew | Juan Melgoza | Sequence Supervisor |
Production | Janice F. Sperling | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Rachel Geary | Makeup Artist |
Crew | Lois Yaroshefsky | Studio Teacher |
Visual Effects | Brian Drewes | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Sean Devereaux | Visual Effects Supervisor |
Camera | David J. Thompson | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Debi Young | Makeup Artist |
Sound | Jessie Pariseau | Foley Editor |
Editing | Bob Peishel | Digital Intermediate |
Sound | Chris Navarro | ADR & Dubbing |
Costume & Make-Up | Brian Badie | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Suzy Freeman | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Nancy Keslar | Hairstylist |
Lighting | Ed Maloney | Gaffer |
Sound | Edmond J. Coblentz Jr. | Foley Editor |
Costume & Make-Up | Jodie Stern | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Ric Spencer | Key Costumer |
Art | Buster Pile | Construction Coordinator |
Lighting | Steve Cohagan | Best Boy Electric |
Visual Effects | Doug Spilatro | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Chris Muchow | Rigging Gaffer |
Sound | Judah Getz | ADR & Dubbing |
Sound | David Jobe | Foley |
Art | Maggie Adams | Art Department Coordinator |
Art | Bob Feltman | Assistant Property Master |
Costume & Make-Up | Angela Vesco | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Bobbi-Jo Napoletano | Seamstress |
Production | Andrew Hadzopoulos | Casting Associate |
Camera | Peter Clemence | Dolly Grip |
Lighting | Nick Zinobile | Rigging Grip |
Visual Effects | Meg Bailey | Visual Effects Producer |
Lighting | Adam Grant | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Alta Marie Bialon | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Patty Bell | Makeup Artist |
Production | Dale Wells | Executive Producer |
Editing | Heather Mullen | First Assistant Editor |
Camera | Gregory L. Edwards | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Bethany Montecalvo | Makeup Artist |
Crew | Kyle Roberts | Makeup Effects |
Directing | Susan Ransom-Coyle | Second Assistant Director |
Visual Effects | Don Kemmer | Visual Effects Coordinator |
Crew | Jeremy Bellos | Stunt Driver |
Crew | Stefan Gutman | Stunt Driver |
Crew | Donne Michael McKissic | Stunts |
Crew | Emmalee Muller | Stunt Driver |