Noah Taylor Max Menkoff |
|
Robert Taylor Clive Struthers |
|
Lachlan Woods David Cork |
|
Jessica Clarke Ruby Jackson |
|
Catherine McClements Marjorie Werne |
|
David Whiteley Guy Curry |
|
Olga Makeeva Svetlana |
|
Andrew Ryan Gary Barrett |
|
Malcolm Kennard Karpov |
|
John Brumpton Security Guard #2 |
|
Ed Deganos Comic Book Geek |
|
Dafna Kronental Louise |
Production | John Kearney | Producer |
Crew | Paul Rochford | Stunts |
Camera | Chris Child | First Assistant "A" Camera |
Crew | Brendan Guerin | Stunt Double |
Sound | Paul Grabowsky | Music |
Art | Lance Whitehouse | Production Design |
Crew | Richard Anastasios | Stunt Double |
Art | Sean Dennis | Set Decoration |
Camera | Kevin Campbell | First Assistant "B" Camera |
Camera | Darrin Keough | Director of Photography |
Directing | David Parker | Director |
Costume & Make-Up | Chiara Tripodi | Makeup Artist |
Editing | Amelia Ford | Editor |
Directing | Lisa Inman | Script Supervisor |
Crew | Clint Dodd | Stunt Double |
Crew | Reg Roordink | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Katrina Pickering | Costume Supervisor |
Camera | Liam Connor | Best Boy Grip |
Costume & Make-Up | Barbara Pinn | Costume Standby |
Camera | Luke Stone | Key Grip |
Production | Marie Adler | Executive Producer |
Writing | Zac Gillam | Screenplay |
Camera | Billy Harmer | Key Grip |
Lighting | Anthony Tulloch | Electrician |
Lighting | Brendan Madden | Gaffer |
Costume & Make-Up | Erin Roche | Costume Design |
Editing | Mandy Jacobs | First Assistant Editor |
Production | Ian Kirk | Executive Producer |
Camera | Darren McAngus | Grip |
Camera | Marcus Ballantine | Grip |
Production | Thea McLeod | Casting |
Crew | Bryce Hardy | Stunts |
Directing | Erin Lander | Second Assistant Director |
Directing | Chan Griffin | Action Director |
Costume & Make-Up | Eloise Loxton | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jo Fletcher | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Jo Fletcher | Key Makeup Artist |
Directing | Kristan Dowsing | Third Assistant Director |
Crew | Peter Roordink | Stunts |
Camera | Tim Delaney | Best Boy Grip |
Production | Jan Bladier | Producer |
Crew | Daniel Solis | Stunts |
Camera | Simon J. Walsh | Clapper Loader |
Camera | Simon J. Walsh | Second Assistant Camera |
Editing | Fergus Hally | Digital Intermediate Colorist |
Camera | Joy Carnebianca | Second Assistant Camera |
Directing | Damien M. Grant | First Assistant Director |
Lighting | Shane Mowday | Electrician |
Directing | Alexander Szygowski | Third Assistant Director |
Crew | Zoë Amanda Wilson | Stunts |
Camera | Jack Kenneally | Grip |
Crew | Brittany Morris | Stunts |
Art | Angela Paraskevas | Set Decoration |
Production | David Lee | Producer |