Przyjaciółki (2017)
Po tajemniczej śmierci popularnej nastolatki, jej najlepsza przyjaciółka przyciąga upragnioną uwagę mediów społecznościowych.
Director: Michael Civille
Caitlin Carver Rachel Richards |
|
Madison Iseman Rachel Nelson |
|
Daniela Bobadilla Roxie |
|
Austin Cauldwell Tom |
|
Rachael Carpani Sami Summers |
|
Cheryl Francis Harrington Ms. Seldon |
|
Taj Speights Jason |
|
Danielle Macdonald Ashley |
|
Chelsea Zhang Gina |
|
Mark Derwin Coach Lyons |
|
Marc Barnes John |
|
Rita Roberts Mrs. Hollingsworth |
Production | Lindsay Chag | Casting |
Sound | Claude Foisy | Original Music Composer |
Sound | Jackie Johnson | Dialogue Editor |
Sound | Marguerite Henry | Music Supervisor |
Sound | Trip Brock | Supervising Sound Editor |
Camera | Michael Moriatis | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Austyn Cuccia | Key Makeup Artist |
Production | Paige Lauren Billiot | Line Producer |
Lighting | John Torres | Electrician |
Production | Fernando Szew | Executive Producer |
Camera | BJ Strongman | First Assistant Camera |
Crew | Stephen W. Schriver | Stunts |
Sound | G.W. Pope III | Sound Effects Editor |
Production | Hannah Pillemer | Executive Producer |
Production | Margret H. Huddleston | Executive Producer |
Camera | Katie Lee | Camera Intern |
Sound | Ben Whitver | ADR Supervisor |
Visual Effects | Jesse Daniel | VFX Artist |
Writing | Ellen Huggins | Writer |
Crew | Tim Mikulecky | Stunt Coordinator |
Directing | Brian Nowak | Script Supervisor |
Crew | Nicole Ettinger | Legal Services |
Costume & Make-Up | Taylor Bennett | Key Hair Stylist |
Editing | Brett Solem | Editor |
Costume & Make-Up | Hannah Schenck | Makeup & Hair |
Camera | Michael Marius Pessah | Director of Photography |
Camera | Tyler Rousseau | Grip |
Sound | Caleb Hollenback | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Kaleb Blakey | Grip |
Sound | Jordan McClain | Foley Mixer |
Sound | Raymond Park | Supervising Sound Effects Editor |
Art | Pablo Patricio | Production Design |
Sound | Alexander Jongbloed | Foley Mixer |
Visual Effects | Janna Daniel | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Dustin Solomon | VFX Supervisor |
Visual Effects | Jami Solomon | Visual Effects Producer |
Directing | Michael Civille | Director |
Production | Rebecca G. Stone | Producer |
Production | Maggie McFarren | Associate Producer |
Production | Shawn O'Brien | Unit Production Manager |
Directing | Karim Nabil | First Assistant Director |
Directing | Blake Armstrong | Second Assistant Director |
Crew | Amy Larsen | Set Medic |
Camera | Ezra Riley | First Assistant Camera |
Camera | Timber Hoy | Steadicam Operator |
Camera | Kalilah Robinson | Camera Intern |
Camera | Matthew von Arx | Camera Intern |
Lighting | Mike Buchbauer | Gaffer |
Lighting | Zachariah Dalton | Best Boy Electric |
Lighting | Andres Gutierrez | Electrician |
Lighting | Dillon Puswald | Electrician |
Camera | Zac Donner | Key Grip |
Camera | Charles Tae | Grip |
Camera | Sebastian Johnson | Grip |
Camera | Brian Fuhrmann | Grip |
Camera | Fernando Chavez | Grip |
Camera | Corey Kiefer | Grip |
Sound | Colin Hart | Sound Mixer |
Sound | Benjamin Maus | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Chloe Bentz | Set Costumer |
Art | Felicia Lambreton | Set Decoration |
Art | Steven Smyka | Set Dresser |
Art | Korey Cleveland | Set Dresser |
Art | Ahmed Alhani | Set Dresser |
Crew | Javier Zaizar | Transportation Captain |
Crew | Mike Hurlbert | Security |
Editing | Anjoum Agrama | Assistant Editor |
Visual Effects | Nick Siebold | VFX Artist |
Costume & Make-Up | Courtney Stern | Costume Design |
Art | John H. Adams | Art Direction |
Crew | Richard Carroll | Post Production Supervisor |
Directing | Allison Floyd | Second Second Assistant Director |
Camera | Danielle Badillo | Second Assistant Camera |