Do wszystkich chłopców, których kochałam (2018)
Wyobraź sobie, że wszyscy, w których kiedykolwiek się podkochiwałaś, dowiadują się o Twoich uczuciach... w jednej chwili. Gdy listy miłosne, które Lara Jean pisała w sekrecie do wszystkich pięciu chłopców, w których była zakochana, zostają nagle wysłane do adresatów, jej dotąd wyimaginowane życie uczuciowe zostaje wywrócone do góry nogami.
Director:
Susan Johnson
Writer:
Sofia Alvarez
Lana Condor Lara Jean Song Covey |
|
Noah Centineo Peter Kavinsky |
|
Janel Parrish Margot Song Covey |
|
Anna Cathcart Katherine "Kitty" Song Covey |
|
Andrew Bachelor Greg Rivera |
|
Trezzo Mahoro Lucas James |
|
Emilija Baranac Genevieve |
|
Madeleine Arthur Christine |
|
Israel Broussard Josh Sanderson |
|
John Corbett Daniel Covey |
|
Kelcey Mawema Emily Nussbaum |
|
Julia Benson Mrs. Kavinsky |
|
Joey Pacheco Owen Kavinsky |
|
Edward Kewin Kenny |
|
Jordan Burtchett John Ambrose McClaren |
|
June B. Wilde Joan |
|
Isabelle Beech Young Lara Jean |
|
Hunter Dillon Young Peter |
|
Christian Michael Cooper Young Josh |
|
Rhys Fleming Young Genevieve |
|
Pavel Piddocke Young John Ambrose |
|
Jeb Beach Coach |
|
Cameron Crosby Guy |
|
Yael Yurman Tiny Freshman |
Production | Tamara Notcutt | Casting |
Art | Paul Joyal | Production Design |
Production | Vicki Sotheran | Co-Producer |
Camera | Michael Fimognari | Director of Photography |
Editing | Joe Klotz | Editor |
Sound | Lewis Goldstein | Supervising Sound Editor |
Sound | Lewis Goldstein | Sound Re-Recording Mixer |
Directing | Susan Johnson | Director |
Crew | Sean Kennedy | Stand In |
Sound | Joe Wong | Original Music Composer |
Editing | Phillip J. Bartell | Editor |
Crew | Brett Armstrong | Stunt Coordinator |
Sound | Shaun Brennan | Foley Artist |
Production | Don Dunn | Executive Producer |
Production | Joyce Sawa | Unit Production Manager |
Production | Heather Gittens | Production Coordinator |
Production | Tiffany Mak | Local Casting |
Sound | Brian Bowles | Dialogue Editor |
Directing | Anne-Cécile Boulais | Script Supervisor |
Editing | Ulysses Guidotti | Assistant Editor |
Directing | Peter Dashkewytch | First Assistant Director |
Sound | Mikael Sandgren | Music Editor |
Lighting | Timothy Hedgecock | Gaffer |
Art | Steve Scott | Art Direction |
Art | Travis J. Brooks | Greensman |
Art | Bobbi Allyn | Set Decoration |
Visual Effects | Chris Wells | Visual Effects Supervisor |
Production | Matt Kaplan | Producer |
Production | Robyn Marshall | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Sharon Toohey | Key Makeup Artist |
Production | Brett Bouttier | Executive Producer |
Camera | Will Minsky | First Assistant "B" Camera |
Crew | Cherilynn Fulbright | Stand In |
Camera | Dan Power | Still Photographer |
Editing | Jill Bogdanowicz | Digital Colorist |
Costume & Make-Up | Lee Novak | Key Hair Stylist |
Editing | Hayden MacDonald | Dailies Operator |
Production | Warren Fischer | Associate Producer |
Sound | Lindsay Wolfington | Music Supervisor |
Camera | Kevin Hall | "A" Camera Operator |
Lighting | Scott Kozak | Rigging Grip |
Crew | Kent MacDonald | Transportation Coordinator |
Sound | Laura Webb | Music Supervisor |
Art | Dustin Lange | Property Master |
Sound | Alfred DeGrand | Assistant Sound Editor |
Production | Max Siemers | Co-Producer |
Production | Jessica Held | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Rafaella Rabinovich | Costume Design |
Sound | Wen Hsuan Tseng | Foley Editor |
Production | Laura Irvine | Location Manager |
Camera | Tammy Jones | Steadicam Operator |
Camera | Tammy Jones | "B" Camera Operator |
Sound | Alex Soto | Sound Effects Editor |
Camera | Ryan Purcell | Steadicam Operator |
Camera | Ryan Purcell | "B" Camera Operator |
Directing | Quincy Wheeler | First Assistant Director |
Crew | Kyle T. Moore | Special Effects Coordinator |
Production | Sara Brown | Extras Casting |
Camera | Sergei Bachlakov | Still Photographer |
Camera | Geoff Brown | Best Boy Grip |
Camera | Brian Smith | Key Grip |
Crew | Jennifer Li | Stunt Double |
Lighting | Damian Kliman | Best Boy Electric |
Production | Jordan Levin | Producer |
Production | Jenny Han | Executive Producer |
Writing | Jenny Han | Novel |
Writing | Sofia Alvarez | Screenplay |
Production | Dougie Cash | Producer |
Production | Kelsey Jackson | Co-Producer |
Production | Megan Greydanus | Co-Producer |
Directing | Marijke Richman | First Assistant Director |
Directing | Eddy Hardy | Second Assistant Director |
Directing | Jüs Percy | Third Assistant Director |
Directing | Benjamin Gardere | Third Assistant Director |
Production | Connie Hardie | First Assistant Production Coordinator |
Crew | Tessa Irwin | Production Office Assistant |
Crew | Aidan West | Production Office Assistant |
Production | Laurie Watt | Production Accountant |
Production | Darlene Lofgren | Production Accountant |
Production | Melissa Jehring | Production Accountant |
Production | Allie Wright | Production Accountant |
Camera | Luke Barlow | First Assistant "A" Camera |
Camera | Michael Eubank | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Vincent Stander | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Marcus Fung | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Jordan Jakobczyk | Digital Imaging Technician |
Camera | Jessica Thalmann | Camera Trainee |
Crew | Josh Rohrback | Generator Operator |
Lighting | Jay Anderson | Rigging Gaffer |
Camera | John Bivens | Dolly Grip |
Camera | Quentin Bowman | Dolly Grip |
Camera | Martin Nicholas | Dolly Grip |
Camera | Wilson Polk | Grip |
Camera | Ryan Palethorpe | Grip |
Lighting | Drew Coupar | Rigging Grip |
Production | Sinziana Corozel | Assistant Location Manager |
Production | Jose Luis Gutierrez | Key Production Assistant |
Production | Jillian Budac | Key Production Assistant |
Production | Jonty Davies | Key Production Assistant |
Sound | Brett Sworder | Production Sound Mixer |
Sound | Shauna Supeene | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Madison Farwell | First Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Valeria Barreda Mestas | First Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jessica McCormick | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Tina Dumais | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Levi Garcia | Costume Set Supervisor |
Costume & Make-Up | Lynn Lafreniere | Truck Costumer |
Art | Patrick Macht | Property Master |
Art | Drake Woodland | On Set Props |
Art | Daryl Stapleton | Assistant Set Decoration |
Art | Lucas Chadwick | Set Decoration Buyer |
Art | Odete Passingham | Set Decorating Coordinator |
Crew | Gerald Prefontaine | Driver |
Art | Keely Wood | Lead Set Dresser |
Art | Willow Heaton | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Dan Mansell | On Set Dresser |
Costume & Make-Up | Brandon Valen | On Set Dresser |
Art | Louis Dominique | Construction Coordinator |
Art | Don Shui | Greensman |
Crew | Chris Theodore | Special Effects Assistant |
Crew | Colton Friesen | Special Effects Assistant |
Production | Heather McGowan | Casting Assistant |
Production | Alexis Allen | Casting Associate |
Production | Rachel Klinosky | Extras Casting Assistant |
Crew | Suki Ardawa | Transportation Captain |
Costume & Make-Up | Willis Rudachyk | Makeup & Hair |
Crew | Curtis Campbell | Cast Driver |
Crew | Carolyn Cummins | Cast Driver |
Crew | Bal Ardawa | Driver |
Crew | Christina Chalk | Craft Service |
Crew | Than Hadjioannou | Security Coordinator |
Crew | Michael Zwart | Catering |
Crew | Brian Gileo | Chef |
Crew | Jessica Bowser Fischer | Post Production Supervisor |
Production | Taylor Ward | Post Production Coordinator |
Editing | Ashley McKinney | Assistant Editor |
Editing | Taylor Landesman | Assistant Editor |
Sound | Kelly Austin | Music Coordinator |
Editing | Tracy Jemison | Color Assistant |