Więzienie (1987)
Duch niewinnie skazanego wyrokiem śmierci człowieka mści się na więźniach i pracownikach zakładu.
Director:
Renny Harlin
Writer:
C. Courtney Joyner
Viggo Mortensen Burke / Forsythe Electrocution |
|
Chelsea Field Katherine Walker |
|
Lane Smith Warden Eaton Sharpe |
|
Lincoln Kilpatrick Cresus |
|
Tom Everett Rabbitt |
|
Ivan Kane Lasagna |
|
André De Shields Sandor |
|
Tommy Lister Jr. Tiny |
|
Stephen E. Little 'Rhino' Reynolds |
|
Mickey Yablans Brian Young |
|
Larry Jenkins Hershey |
|
Arlen Dean Snyder Captain Horton |
|
Hal Landon Jr. Wallace |
|
Matt Kanen Johnson |
|
Rod Lockman Kramer |
|
Kane Hodder Forsythe / Gas Mask Guard |
|
Michael Deak Prisoner (uncredited) |
Sound | Richard Portman | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Mac Ahlberg | Director of Photography |
Art | Philip Duffin | Production Design |
Directing | Renny Harlin | Director |
Sound | Richard Band | Original Music Composer |
Sound | Richard Band | Conductor |
Crew | Kane Hodder | Stunts |
Production | Charles Band | Executive Producer |
Writing | C. Courtney Joyner | Screenplay |
Sound | Christopher L. Stone | Original Music Composer |
Camera | David Boyd | Assistant Camera |
Production | Julie Ahlberg | Production Coordinator |
Editing | Andy Horvitch | Editor |
Production | Irwin Yablans | Producer |
Production | Danny Fisher | Production Assistant |
Costume & Make-Up | William Butler | Makeup Artist |
Sound | Bruce Stubblefield | ADR Editor |
Directing | Thomas Johnston | Script Supervisor |
Crew | Randy E. Moore | Weapons Master |
Sound | Netaya Anbar | Dialogue Editor |
Editing | Lori Ball | Assistant Editor |
Editing | Lauren Zuckerman | Assistant Editor |
Visual Effects | Eddie Surkin | Special Effects Supervisor |
Production | Rod Lockman | Extras Casting |
Sound | Jonathan Bogner | Music Supervisor |
Production | Anthony Barnao | Casting |
Art | Joseph Ressa | Construction Coordinator |
Production | Estelle Rodkoff | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Scott Wheeler | Makeup Artist |
Sound | Robert Fitzgerald | Sound Editor |
Sound | Hari Ryatt | Sound Editor |
Lighting | Dennis Bishop | Gaffer |
Camera | John Bramley | Still Photographer |
Sound | Mark Ettel | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Daniel J. Johnson | Music Editor |
Camera | Peter Mercurio | Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Suzanne Parker Sanders | Makeup Artist |
Camera | Stephen Collins | Assistant Camera |
Sound | Zack Davis | Sound Editor |
Sound | Allen Hartz | Sound Editor |
Visual Effects | Kevin Kutchaver | Animation |
Editing | Donald Likovich | Assistant Editor |
Production | Tim Drnec | Production Assistant |
Sound | T.A. Moore Jr. | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Ron McCausland | Key Grip |
Sound | Fred Wasser | Sound Editor |
Production | Jeff Varga | Production Assistant |
Crew | Regina Argentine | Scenic Artist |
Sound | Lorie O'Shatz | Dialogue Editor |
Camera | Robert F. Smith | Assistant Camera |
Camera | Thomas Browne | Grip |
Sound | Jan Brodin | Sound Mixer |
Art | Paul Byers | Property Master |
Costume & Make-Up | Gail O. | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Marge Oroz | Assistant Makeup Artist |
Crew | Robert Adams | Carpenter |
Crew | Greg Brine | Carpenter |
Crew | Dee Hopkins | Carpenter |
Crew | John Larsen | Carpenter |
Crew | Aaron Mixolic | Carpenter |
Art | Rafe Cooper | Painter |
Art | David Hopkins | Painter |
Art | Brett Larsen | Painter |
Art | Bob Jakobson | Props |
Art | K. Scott Abbot | Set Dresser |
Art | Lloyd Hansen | Set Dresser |
Art | Arthur Martinez | Set Dresser |
Art | Felix Najera | Set Dresser |
Art | Richard Salsbury | Set Dresser |
Camera | Michael Conner | Assistant Camera |
Lighting | Mark DeGeorge | Electrician |
Lighting | Robert Duffin | Electrician |
Lighting | Kurt Fries | Electrician |
Lighting | Dave Reynolds | Electrician |
Camera | Owen Engelmann | Grip |
Camera | Robert W. McCarty | Grip |
Production | Nathan Scott | Casting Coordinator |
Costume & Make-Up | Marlyss Edwards | Wardrobe Assistant |
Sound | Barbara Vickers | Assistant Sound Editor |
Sound | Ken Pawlak | Boom Operator |
Sound | Gordon Mac Rae | Sound Recordist |
Visual Effects | Allen Blyth | Animation |
Sound | Cari Lutz | Music Coordinator |
Crew | Gail Rorabaugh | Craft Service |
Production | Graham Toon | Production Assistant |
Production | Lloyd Agte | Production Assistant |
Production | John Barron | Production Assistant |
Production | Gil Pourier | Production Assistant |
Production | Ted Pryor | Production Assistant |
Production | Dan Spaulding | Production Assistant |
Production | Maya Tabet | Production Assistant |
Production | Bennah Burton-Burtt | Producer's Assistant |
Production | Diane Yablans | Producer's Assistant |
Art | Jim Stewart | Title Designer |
Production | Patrick Denver | Production Assistant |