Zwyczajna Przysługa (2018)
Stephanie (Anna Kendrick) jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily (Blake Lively) zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce… [opis dystrybutora dvd]
Director:
Paul Feig
Writer:
Jessica Sharzer
Anna Kendrick Stephanie Smothers |
|
Blake Lively Emily Nelson |
|
Henry Golding Sean Townsend |
|
Rupert Friend Dennis Nylon |
|
Linda Cardellini Diana Hyland |
|
Bashir Salahuddin Detective Summervile |
|
Danielle Bourgon Grace, Stephanie's Mom |
|
Kelly McCormack Stacy |
|
Andrew Rannells Darren |
|
Ian Ho Nicky Nelson |
|
Joshua Satine Miles Smothers |
|
Paul Jurewicz Bobby Chelkowsky |
|
Roger Dunn Bruce Hargrave |
|
Dustin Milligan Chris |
|
Eric Johnson Davis |
|
Jason Oliveira Diego |
|
Patti Harrison Kiko |
|
Ava LaFramboise Lulu |
|
Jean Smart Margaret McLanden |
|
Sarah Baker Maryanne Chelkowsky |
|
Glenda Braganza Mrs. Kerry |
|
Zach Smadu Officer Blanco |
|
Andrew Moodie Sergeant Molloy |
|
Aparna Nancherla Sona |
|
Gia Sandhu Valerie |
|
Melissa O'Neil Beth |
|
Jiah Mavji Sona's Daughter |
|
Lila Yee Margaret |
|
Sugenja Sri Dennis Nylon Receptionist |
|
Noorin Gulamgaus Dennis Nylon Intern |
|
Katherine Cullen Dennis Nylon Assistant |
|
Howard Hoover Priest |
|
Ronnie Rowe Police Officer #1 |
|
Melody Johnson Police Officer #2 |
|
Corinne Conley Librarian |
|
Olivia Sandoval Ms. Prager |
|
Nicole Peters Hope (16 Years Old) |
|
Lauren Peters Faith (16 Years Old) |
|
Umed Amin Drugged Out Older Guy |
|
Jamie Jones Mr. McLanden |
|
Lesleh Donaldson Bus Tourist |
|
Tina Legris Tattoo Artist |
|
Chris Owens Detective |
|
Geoffrey Antoine Warfield Police Officer |
|
Rosanna Scotto TV Reporter #1 |
|
Lorene Stokes TV Reporter #2 |
|
Stacey Coke Lawyer |
|
Jung-Yul Kim SWAT Leader |
|
Domenic Cina Press #1 |
|
Julio Benitez Guardiola Press #2 |
|
Debra Kaiser Press #3 |
|
Carmen Araiza Press #4 |
|
Michael Park Ingram Press #5 |
|
Glen Brough Press #6 |
Camera | John Schwartzman | Director of Photography |
Sound | Theodore Shapiro | Music |
Costume & Make-Up | Renee Ehrlich Kalfus | Costume Design |
Costume & Make-Up | Renee Ehrlich Kalfus | Costume Designer |
Art | Brandt Gordon | Art Direction |
Editing | Brent White | Editor |
Production | Allison Jones | Casting |
Art | Jefferson Sage | Production Design |
Editing | Stefan Sonnenfeld | Digital Intermediate Colorist |
Writing | Jessica Sharzer | Screenplay |
Production | David Magdael | Publicist |
Crew | Al Cerullo | Pilot |
Directing | Paul Feig | Director |
Production | Paul Feig | Producer |
Writing | Paul Feig | Writer |
Directing | Daniela Saioni | Script Supervisor |
Sound | Andrew DeCristofaro | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Vivian Baker | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Leslie A. Sebert | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Kathleen Meade | Costume Supervisor |
Production | Lisa Shamata | Publicist |
Art | Laura Keightley | Set Decoration Buyer |
Sound | Denis Bellingham | Boom Operator |
Art | David Best | Assistant Art Director |
Sound | Mark Paterson | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Rachel Aberly | Unit Publicist |
Production | Marty Dejczak | Location Manager |
Camera | Walter Thomson | Additional Photography |
Sound | Anna Behlmer | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Becky Sullivan | Supervising Sound Editor |
Sound | Laura Harris Atkinson | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Cliona Furey | Hair Department Head |
Art | Kevin Haeberlin | Leadman |
Camera | Michael Carella | Camera Operator |
Crew | Dave Staples | Transportation Coordinator |
Visual Effects | David Lingenfelser | Visual Effects Supervisor |
Art | Patricia Larman | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Eldo Ray Estes | Makeup Designer |
Production | Joaquin Diego Prange | Location Manager |
Sound | David Stanke | First Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Scott Dougherty | Visual Effects Producer |
Directing | Myron Hoffert | First Assistant Director |
Crew | Michael Innanen | Special Effects Coordinator |
Editing | Ian Sullivan | Digital Intermediate |
Production | Jessie Henderson | Producer |
Costume & Make-Up | Jacqueline Robertson Cull | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Marcia Scott | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Mia Sturup | Costume Coordinator |
Sound | Erica Weis | Music Editor |
Sound | Erica Weis | Music Supervisor |
Visual Effects | Tim Weber | Visual Effects Coordinator |
Camera | Bruce Macaulay | Still Photographer |
Production | Regina Robb | Production Manager |
Editing | Annie Johnson | Digital Intermediate Producer |
Production | Jonathan Oliveira | Casting Associate |
Sound | Mark Graham | Conductor |
Costume & Make-Up | Silvia Platsis | Key Makeup Artist |
Production | Elspeth Cassar | Production Coordinator |
Art | John Mackenzie | Construction Coordinator |
Production | Ben Harris | Casting Associate |
Camera | Ron Renzetti | Dolly Grip |
Sound | Judah Getz | ADR Mixer |
Sound | David Jobe | Foley Mixer |
Camera | Robert Johnson | Key Grip |
Costume & Make-Up | Inge Klaudi | Makeup Artist |
Crew | Sandor Mate | Carpenter |
Art | Ryan McCaffrey | Set Dresser |
Art | Brian van de Valk | Head Carpenter |
Costume & Make-Up | Miyuki Mori | Makeup Artist |
Art | Toni Wong | Set Dresser |
Directing | Derek Robertson | Script Coordinator |
Production | Josephine Ochej | Assistant Production Coordinator |
Production | Emily Buntyn | Casting Assistant |
Lighting | David Allan | Gaffer |
Sound | John Ashton Thomas | Orchestrator |
Writing | Darcey Bell | Novel |
Art | Kari Measham | Set Decoration Buyer |
Lighting | Alex Lawrence | Electrician |
Camera | Dean Stinchcombe | First Assistant Camera |
Camera | Gautam Pinto | Digital Imaging Technician |
Costume & Make-Up | Cheryl Ross | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Scotia Boyd | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Teresa Young | Makeup Artist |
Art | Ann-Marie Ferney-Tellez | Property Buyer |
Art | Julia Bucar | Set Dresser |
Art | Linda Cheung | Set Dresser |
Camera | Peter Symonowicz | Digital Imaging Technician |
Camera | Mark Berdock | Dolly Grip |
Camera | Martin Brown | Epk Camera Operator |
Camera | Glendon Davis | Epk Camera Operator |
Camera | Jeff DaSilva | First Assistant Camera |
Camera | John W. Duvall | Key Grip |
Camera | Matthew Reid | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Valerie Martin | Second Assistant "B" Camera |
Production | Sarah McDonald | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Holly Marie Lloyd | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Soo Luen Tom | Set Costumer |
Editing | Alexandra Scratch | Assistant Editor |
Editing | Shawn Zacchigna | Colorist |
Editing | Dane R. Naimy | First Assistant Editor |
Production | Dee Schuka | Post Production Accountant |
Production | Justin Kirshenbaum | Production Assistant |
Production | Jen Gillespie | Production Secretary |
Production | Julia Hutchison | Second Assistant Accountant |
Production | Karla Trujillo Villon | Travel Coordinator |
Camera | Jason Cox | Epk Producer |
Crew | Hannah Scott | Stunts |
Sound | Tom Brown | Music Arranger |