Czego pragną mężczyźni (2019)
Agentka sportowa ciągle nie potrafi podpisać kontraktu ze zdolnym koszykarzem, gdyż ubiegają ją mężczyźni. Gdy przez przypadek zaczyna słyszeć myśli otaczających ją panów szybko wykorzysta swoje moce, by zdobyć podpis nowej gwiazdy NBA. (dystrybutor DVD)
Director:
Adam Shankman
Writers:
Tina Gordon Chism, Alex Gregory, Peter Huyck.
Sound | Doug Jackson | Sound Effects Editor |
Production | Mary Vernieu | Casting |
Camera | Jim Denault | Director of Photography |
Sound | Brian Tyler | Music |
Production | Amy Sayres | Executive Producer |
Production | Lenny Vullo | Unit Production Manager |
Production | Will Packer | Producer |
Directing | Adam Shankman | Director |
Production | Adam Shankman | Executive Producer |
Production | Matt Williams | Executive Producer |
Production | David McFadzean | Executive Producer |
Production | Taraji P. Henson | Executive Producer |
Sound | Galen Goodpaster | ADR Editor |
Sound | Mildred Iatrou | Supervising Sound Editor |
Editing | Emma E. Hickox | Editor |
Writing | Tina Gordon Chism | Screenplay |
Writing | Tina Gordon Chism | Story |
Crew | David Fletcher | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | David Fletcher | Special Effects Supervisor |
Lighting | David McLean | Chief Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Sekinah Brown | Costume Designer |
Writing | Alex Gregory | Screenplay |
Writing | Peter Huyck | Screenplay |
Art | Vera Mills | Set Decoration |
Production | Dete Meserve | Executive Producer |
Production | Judd Payne | Co-Executive Producer |
Art | Mark Hutman | Production Design |
Crew | Joshua Lamboy | Stunt Double |
Crew | Kevin Waterman | Stunts |
Costume & Make-Up | Beverly Jo Pryor | Makeup Department Head |
Art | Sean Clouser | Construction Coordinator |
Sound | Joe Lisanti | Supervising Music Editor |
Production | Chase Paris | Casting Director |
Production | Tara Feldstein Bennett | Casting Director |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Sound | Susan Dudeck | Dialogue Editor |
Sound | Susan Dawes | Dialogue Editor |
Crew | Jason Elwood Hanna | Stunt Double |
Sound | Johnny Caruso | Music Editor |
Sound | Frank A. Montaño | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jon Taylor | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Jennifer Badger | Stunt Coordinator |
Crew | Neil Castles Jr. | Transportation Coordinator |
Crew | John Copeman | Stunt Double |
Sound | Teri E. Dorman | Supervising Dialogue Editor |
Camera | David J. Thompson | Steadicam Operator |
Camera | David J. Thompson | "A" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Melissa Forney | Hair Department Head |
Crew | Heidi Falconer | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Quintessence Patterson | Makeup Artist |
Camera | Jan Ruona | "B" Camera Operator |
Art | Michael H. Ward | Art Direction |
Production | Michelle Wade Byrd | Casting |
Sound | Matthew Harrison | Foley Supervisor |
Crew | Lisa Rodgers | Post Production Supervisor |
Directing | Diane Durant | Script Supervisor |
Art | Rachel Block | Art Direction |
Sound | Brad Warnaar | Orchestrator |
Production | Ralph Bertelle | Executive In Charge Of Production |
Sound | Melissa Lytle | Assistant Sound Editor |
Camera | Bobby Mancuso | First Assistant Camera |
Camera | Jessica Miglio | Still Photographer |
Editing | Joshua Kirchmer | First Assistant Editor |
Sound | Jeff Gomillion | ADR Mixer |
Crew | Chick Bernhard | Stunt Driver |
Camera | Zach Holloran | Camera Loader |
Crew | Laurence Chavez | Stunts |
Crew | Marcelle Coletti | Stunts |
Crew | Crystal Hooks | Stunts |
Camera | Grady Allen Bishop | Camera Car |
Production | Bret Howe | Casting Associate |
Crew | Brionna Maria Lynch | Stunt Double |
Crew | Brionna Maria Lynch | Stunt Driver |
Crew | Ronny Mathew | Stunts |
Costume & Make-Up | Shilla Benning | Costume Supervisor |
Directing | Amir R. Khan | Second Assistant Director |
Camera | Dan Turek | First Assistant Camera |
Sound | Jesse Dodd | ADR Mixer |
Directing | Braheeim Roberts | Second Second Assistant Director |
Sound | Richard Duarte | Foley Mixer |
Production | Gerard Averill | Location Manager |
Art | Maria Elia Castro | Art Department Coordinator |
Crew | Niahlah Hope | Stunt Double |
Sound | Jason Sullivan | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Deidra Toney | Tailor |
Crew | Marcus Lewis | Stunts |
Production | James Lopez | Producer |
Production | Geena Dioquino | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Ashunta Sheriff | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | AL Payne | Hairstylist |
Art | Brian McKissick | Storyboard Artist |
Sound | Paul Reed | Production Sound Mixer |
Sound | Jack Cucci | Foley Mixer |
Writing | Jas Waters | Story |
Directing | Bennett Gammon | Additional Second Assistant Director |
Production | Susan Murphy | Production Accountant |
Production | David Halagarda | Production Coordinator |
Directing | Dan Short | Second Assistant Director |
Art | Kate Forry Guanci | Property Master |
Crew | Tomar Boyd | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Eric Pagdin | Key Hair Stylist |
Production | Shayla Cowan | Associate Producer |
Directing | Catherine A. Cospelich | Additional Second Assistant Director |
Directing | Spencer Jarvis | First Assistant Director |
Crew | Chris Henryon | Compositor |
Costume & Make-Up | Jonathan Romeo | Lead Costumer |
Crew | David Brian Martin | Stunt Driver |
Art | Ryan Kutch | Leadman |
Production | Lacie Collins | Assistant Production Coordinator |
Art | Kristen B. Adams | Set Designer |
Lighting | Jeff Kirschner | Assistant Chief Lighting Technician |
Production | Tiffany D. Moore | Production Secretary |
Crew | Justin Webb | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Veronica James | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Herman Robinson | Key Costumer |
Production | Jessica Judge | Production Secretary |
Crew | Samuel Wayne Beitz | Transportation Captain |