Cztery Pokoje (1995)
Boy hotelowy Ted jest świadkiem czterech niezwykłych historii w pewną noc sylwestrową. W apartamencie dla nowożeńców trwa sabat czarownic, a w pokoju 404 dochodzi do gwałtownej kłótni małżeńskiej... o kochanka żony. Tymczasem w pokoju 309 pozostawione bez opieki dzieciaki stają na głowie, zaś w apartamencie na ostatnim piętrze hollywoodzki producent sprawdza skuteczność tricków mistrza Hitchcocka
Directors: Allison Anders, Alexandre Rockwell, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino.
Tim Roth Ted the Bellhop |
|
Jennifer Beals Angela |
|
Antonio Banderas Man |
|
Valeria Golino Athena |
|
David Proval Siegfried |
|
Sammi Davis Jezebel |
|
Amanda de Cadenet Diana |
|
Madonna Elspeth |
|
Ione Skye Eva |
|
Lili Taylor Raven |
|
Alicia Witt Kiva |
|
Tamlyn Tomita Wife |
|
Lana McKissack Sarah |
|
Danny Verduzco Juancho |
|
Patricia Vonne Corpse |
|
Salma Hayek Pinault TV Dancing Girl |
|
Quentin Tarantino Chester |
|
Paul Calderon Norman |
|
Marisa Tomei Margaret |
|
Kathy Griffin Betty |
|
Lawrence Bender Long Hair Yuppy Scum |
|
Kimberly Blair Hooker |
|
Quinn Hellerman Baby Bellhop |
|
Marc Lawrence Sam the Bellhop |
|
Paul Skemp Real Theodore |
|
Unruly Julie McClean Left Redhead |
|
Laura Rush Right Redhead |
|
Bruce Willis Leo (uncredited) |
Directing | Allison Anders | Director |
Writing | Allison Anders | Writer |
Directing | Alexandre Rockwell | Director |
Production | Alexandre Rockwell | Executive Producer |
Writing | Alexandre Rockwell | Writer |
Directing | Robert Rodriguez | Director |
Editing | Robert Rodriguez | Editor |
Writing | Robert Rodriguez | Writer |
Directing | Quentin Tarantino | Director |
Production | Quentin Tarantino | Executive Producer |
Writing | Quentin Tarantino | Writer |
Sound | Combustible Edison | Original Music Composer |
Art | Gary Frutkoff | Production Design |
Sound | Lance Brown | Sound Designer |
Production | Lawrence Bender | Producer |
Production | Heidi Vogel | Co-Producer |
Production | Paul Hellerman | Production Manager |
Production | Paul Hellerman | Co-Producer |
Production | Scott Lambert | Co-Producer |
Production | Russell Gray | Casting |
Art | Mayne Berke | Art Direction |
Art | Sara Andrews | Set Decoration |
Editing | Sally Menke | Editor |
Camera | Guillermo Navarro | Director of Photography |
Sound | Mark Mothersbaugh | Music Producer |
Camera | Andrzej Sekula | Director of Photography |
Sound | Karyn Rachtman | Music Supervisor |
Editing | Elena Maganini | Editor |
Camera | Phil Parmet | Director of Photography |
Crew | Kane Hodder | Stunts |
Production | Randi Hiller | Casting Associate |
Art | Wayne Fitzgerald | Title Designer |
Costume & Make-Up | Mary Claire Hannan | Costume Design |
Camera | Jonathan Brown | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Susan L. Bertram | Costume Design |
Editing | Erik C. Andersen | First Assistant Editor |
Production | Debbie Hayn-Cass | Unit Production Manager |
Production | Debbie Hayn-Cass | Production Supervisor |
Directing | Douglas Aarniokoski | First Assistant Director |
Camera | Rodrigo García | Director of Photography |
Sound | Jay Nierenberg | Sound Editor |
Crew | Chuck Jones | Creative Consultant |
Costume & Make-Up | Ermahn Ospina | Key Hair Stylist |
Camera | Ziad Doueiri | First Assistant Camera |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Crew | Tiffanie DeBartolo | Intern |
Editing | Margaret Goodspeed | Editor |
Costume & Make-Up | Toni G | Assistant Makeup Artist |
Directing | Fernando Altschul | First Assistant Director |
Art | Ray Maxwell | Construction Foreman |
Directing | Jayne-Ann Tenggren | Script Supervisor |
Sound | Tim Tuchrello | First Assistant Sound Editor |
Art | Brian Markey | Construction Coordinator |
Production | Robert Earl Craft | Location Manager |
Production | Dawn Todd Curfman | Post Production Coordinator |
Sound | Zack Davis | ADR Editor |
Sound | Becky Sullivan | Supervising ADR Editor |
Sound | Pawel Wdowczak | Production Sound Mixer |
Sound | Glenn Hoskinson | Sound Effects Editor |
Sound | Thom 'Coach' Ehle | Dolby Consultant |
Sound | Denise Okimoto | Music Editor |
Crew | P. Gerald Knight | Transportation Coordinator |
Sound | Bruce Fortune | Supervising Sound Editor |
Production | Kyle Oliver | Location Assistant |
Costume & Make-Up | Jacqueline Aronson | Costume Supervisor |
Art | Lynda Reiss | Property Master |
Crew | Victor Iorillo | Special Sound Effects |
Art | Marisol Jiménez | Art Department Coordinator |
Editing | Mike Stanwick | Color Timer |
Lighting | Edgar Arellano | Best Boy Electric |
Crew | Paul Taglianetti | Special Effects Coordinator |
Crew | Nancy Willen | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Mynka Draper | Costumer |
Directing | Brian Bettwy | Second Assistant Director |
Crew | Darrell Dubovsky | Driver |
Sound | Paul Koronkiewicz | Boom Operator |
Camera | Rick Stribling | Key Grip |
Costume & Make-Up | Orlando | Hairstylist |
Camera | Bjørn Eivind Aarskog | Second Assistant Camera |
Crew | James C. Beeson | Carpenter |
Art | Carlos A. Chavez | Painter |
Art | Marc Gillson | Lead Painter |
Art | T.D. Donnelly | Standby Painter |
Camera | Elizabeth Bolden | Grip |
Costume & Make-Up | Thomas G. Marquez | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Paul Starr | Makeup Artist |
Crew | Sissy Boyd | Choreographer |
Crew | Derek Hurd | Craft Service |
Crew | Ben Parker | Post Production Assistant |
Crew | Ben Parker | Set Production Assistant |
Crew | Nick Roberts | Security |
Crew | Patrice Carbaugh | Set Medic |
Crew | Michael Boyce Harris | Stand In |
Crew | Dotti Thompson | Transportation Captain |
Editing | Bob Allen | First Assistant Editor |
Lighting | Marcel DeJure | Electrician |
Lighting | Chuck Smith | Gaffer |
Production | Deborah Hebert | Production Accountant |
Sound | David Gertz | Foley Mixer |
Crew | Jan D. Tys | Studio Teachers |
Art | Joseph W. Grafmuller | Swing |
Editing | Theresa Repola Mohammed | Negative Cutter |
Sound | Kristen Becht | Music Coordinator |
Sound | Christina Tucker | ADR Mixer |
Art | Martin Charles | Graphic Designer |
Art | Mary Patvaldnieks | Assistant Decorator |
Art | Andrew King | Assistant Property Master |
Sound | Vincent Cassaro | Second Assistant Sound |
Crew | Christy Sumner | Special Effects Assistant |
Camera | Gregory C. Smith | Assistant Camera |
Camera | James Irons | Best Boy Grip |
Camera | Bob Ivanjack | Dolly Grip |
Editing | Jeff Ervin | Assistant Editor |
Production | Heidrun M. Williams | Assistant Accountant |
Production | Susan Noonan-Gero | Assistant Production Coordinator |