Trzy kroki od siebie (2019)
Stella Grant (Haley Lu Richardson) już za chwilę będzie miała siedemnaście lat… Jak każda nastolatka nie odrywa się od laptopa i z całego serca kocha swoich najlepszych przyjaciół. Od innych nastolatek odróżnia ją jednak to, że większość życia spędza w szpitalu, cierpiąc na mukowiscydozę. Jej życie to zwyczaje, zasady i samokontrola – to dzięki nim żyje. Wszystko to zostanie poddane wielkiej próbie, gdy pozna czarującego Willa Newmana (Cole Sprouse), również pacjenta szpitala.
Director: Justin Baldoni
Haley Lu Richardson Stella Grant |
|
Cole Sprouse Will Newman |
|
Moisés Arias Poe Ramírez |
|
Kimberly Hebert Gregory Nurse Barb |
|
Parminder Nagra Dr. Noor Hamid |
|
Claire Forlani Meredith |
|
Emily Baldoni Julie |
|
Gary Weeks Tom |
|
Rebecca Chulew Doctor |
|
Sue-Lynn Ansari Nurse |
|
Ariana Guerra Hope Gomez |
|
Cecilia Leal Camila |
|
Cynthia Evans Erin |
|
Trina LaFargue Maya |
|
Sophia Bernard Abby Grant |
|
Brett Austin Johnson Jason |
|
Evangeline Hill Young Stella |
|
Ivy Dubreuil Young Abby |
|
Kristopher Perez Young Poe |
|
Demi Castro Anesthesiologist |
|
Keianna Nutley Young Patient |
|
Armando Leduc RRT Doctor |
|
Jim Gleason ER Doctor |
|
Phillip Mullings Jr. EMT |
|
Maxwell Baldoni Julie's Baby |
|
Todd Terry Surgeon |
|
Johnny Otto Dr. Mansfield (uncredited) |
Sound | Walter Spencer | Foley Supervisor |
Sound | Brian Tyler | Original Music Composer |
Art | Tony Fanning | Production Design |
Costume & Make-Up | Robin Mathews | Makeup Department Head |
Camera | Frankie DeMarco | Director of Photography |
Production | Cathy Schulman | Producer |
Art | Bradford Johnson | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Wendy Talley | Costume Supervisor |
Writing | Tobias Iaconis | Writer |
Directing | Justin Baldoni | Director |
Production | Justin Baldoni | Producer |
Crew | Greg Berlanti | Thanks |
Directing | Drew Ann Rosenberg | First Assistant Director |
Production | Terri Douglas | ADR Voice Casting |
Crew | Mark Riccardi | Stunt Coordinator |
Sound | Andy Koyama | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Kelly Curley | Art Direction |
Sound | Mitch Dorf | ADR Mixer |
Production | Barbara J. McCarthy | Casting |
Production | Jack Schuster | Executive In Charge Of Production |
Crew | David Nash | Special Effects Coordinator |
Sound | Jon Title | Sound Effects Editor |
Lighting | Andy Ryan | Chief Lighting Technician |
Camera | Remi Tournois | Steadicam Operator |
Camera | Remi Tournois | "A" Camera Operator |
Sound | Michelle Pazer | Dialogue Editor |
Sound | Michelle Pazer | ADR Editor |
Costume & Make-Up | Donna Spahn | Key Hair Stylist |
Crew | Diane Slattery | Unit Publicist |
Production | Todd Spears | Payroll Accountant |
Sound | Michael J. Benavente | ADR Editor |
Art | Maria Senger | Art Department Coordinator |
Sound | Kyle Clausen | Music Editor |
Sound | Dave McMoyler | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Kimberley Spiteri | Hair Department Head |
Sound | Mike Horton | Foley Artist |
Art | Dave Kelsey | Set Designer |
Directing | Samuel W. Sullivan | Script Supervisor |
Sound | Jonathan Parham | Sound Mixer |
Sound | Chris Navarro | ADR Mixer |
Sound | Tracy McKnight | Music Supervisor |
Camera | Peter D. Roome | First Assistant "A" Camera |
Sound | Michael Miller | ADR Mixer |
Sound | Shane Hayes | Dialogue Editor |
Visual Effects | Kent Johnson | Visual Effects Supervisor |
Sound | Mark Coffey | Assistant Sound Editor |
Production | Elston Howard | Location Manager |
Directing | Chelsea Donison | Second Assistant Director |
Art | Jesse Michael Owen | Storyboard Artist |
Editing | Angela M. Catanzaro | Editor |
Writing | Mikki Daughtry | Writer |
Camera | Richard Ball | First Company Grip |
Sound | Ryan Putz | Boom Operator |
Production | Christopher H. Warner | Executive Producer |
Production | Christopher H. Warner | Unit Production Manager |
Costume & Make-Up | Rachel Sage Kunin | Costume Design |
Costume & Make-Up | Courtney Jarrell | Key Makeup Artist |
Sound | Tim McKeown | Foley Artist |
Camera | Louis Normandin | "B" Camera Operator |
Crew | Jordan Salmon | Stunt Double |
Art | Stephen P. Noell | Property Master |
Costume & Make-Up | Zach DePolo | On Set Dresser |
Crew | Preston Schrag | Stunt Double |
Sound | Breton Vivian | Original Music Composer |
Sound | Marvin Matyka | Music Editor |
Production | Chelsea Krant | Production Supervisor |
Art | Will Eastin | Graphic Designer |
Production | Ashley T. Farrell | Production Coordinator |
Visual Effects | Aaron Chiesa | VFX Artist |
Visual Effects | Andrew J. Bly | Visual Effects Producer |
Sound | Francesca Harding | Music Coordinator |
Sound | Stephanie Bryant | Music |
Visual Effects | Matthew Fernandez | Visual Effects Producer |
Crew | Gregory Gangemi | CG Supervisor |
Visual Effects | John Sesumi | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | John Ciampa | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Marika Borgeson | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Kenzi Parker | Digital Compositor |