Piękna i rzeźnik (2020)
Pewnego dnia w tajemniczy sposób Millie budzi się nie w swoim ciele tylko w ciele mordercy. Dziewczyna ma 24 godziny na odzyskanie swojego ciała, zanim zmiana stanie się trwała i zostanie uwięziona na zawsze. Problemem jest to, że teraz wygląda jak potężny psychopata, który poluje na ludzi, podczas gdy Rzeźnik wygląda jak ona i odkrywa, że posiadanie nastoletniego, kobiecego ciała może być niezłą przykrywką dla jego morderczej pasji.
Director: Christopher Landon
Vince Vaughn The Butcher |
|
Kathryn Newton Millie Kessler |
|
Celeste O'Connor Nyla Chones |
|
Misha Osherovich Josh Detmer |
|
Uriah Shelton Booker Strode |
|
Dana Drori Charlene Kessler |
|
Katie Finneran Coral Kessler |
|
Melissa Collazo Ryler |
|
Alan Ruck Mr. Bernardi |
|
Brooke Jaye Taylor Mrs. Detmer |
|
Zack Shires Tim Turnipseed |
|
Magnus Diehl Phil |
|
Kelly Lamor Wilson Ginny |
|
Nicholas Stargel Isaac |
|
Mitchell Hoog Evan |
|
Emily Holder Sandra |
|
Jennifer Pierce Mathus Ginny's Mom |
|
Dustin Lewis Ginny's Dad |
|
Alonzo Ward Mr. Daniels |
|
Dane Davenport Deputy Parsons |
|
Nick Arapoglou Deputy Jim Hayworth |
|
Charles Green Frank |
|
Michelle Ladd Woman |
|
Don Stallings Cooter Scriggins |
|
Sarafina King EMT |
|
Tim Johnson Squi |
|
Carter Glade Tobin |
|
Ezra Jeb Sexton Brett |
|
Maria Sager Señora Cayenes |
|
Mario 'Vocol' Booker Patrol Officer |
|
Bennett Tarr Football Fan |
|
Ashley Stepanek Cheerleader |
|
Eugene Shawn Blissfield Valley Beavers Football Player |
|
Shaudry High School Student |
|
Hannah Russell Cheerleader |
|
Juleyka Roche Student |
|
Morgan Monroe Marching Band Member |
|
Eeryn Falk Lubicich HighSchool Student |
|
Déjá Dee Karla Parsley |
|
Athena Akers Ryler's Friend (uncredited) |
|
Catherine Joyce Agan High School Student |
|
Dwayne 'Showtim3' Dyke Jr. Blissfield Valley Beavers Football Player |
Production | Terri Taylor | Casting |
Costume & Make-Up | Tony Gardner | Makeup Effects Designer |
Costume & Make-Up | Tony Gardner | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Joe Bucaro III | Stunt Double |
Directing | Christopher Landon | Director |
Writing | Christopher Landon | Writer |
Sound | Bear McCreary | Original Music Composer |
Sound | Greg Crawford | ADR Mixer |
Sound | Mark DeSimone | ADR Mixer |
Production | Jason Blum | Producer |
Camera | Laurie Rose | Director of Photography |
Production | Jeanette Volturno | Executive Producer |
Directing | Fernando Altschul | First Assistant Director |
Art | Tim Pope | Set Decoration |
Production | Couper Samuelson | Executive Producer |
Sound | Trevor Gates | Supervising Sound Editor |
Sound | Michael Baird | Supervising Dialogue Editor |
Sound | Guy Francoeur | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Karyn Huston | Hair Department Head |
Visual Effects | Bryan Binder | Visual Effects Producer |
Production | Ryan Turek | Co-Producer |
Production | Sarah Domeier Lindo | Casting |
Production | Franses Simonovich | Unit Production Manager |
Production | Franses Simonovich | Co-Producer |
Sound | Matthew Nicolay | Production Sound Mixer |
Editing | Ben Baudhuin | Editor |
Art | Paul J. Hendricks | Art Direction |
Costume & Make-Up | André Freitas | Special Effects Makeup Artist |
Sound | Jo Caron | Foley Mixer |
Sound | Kristin Catuogno | ADR Recordist |
Costume & Make-Up | Micah Laine | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Whitney Anne Adams | Costume Designer |
Directing | Amir R. Khan | Second Assistant Director |
Crew | Shauna Galligan | Stunt Double |
Sound | Richard Marty Simpson | Boom Operator |
Sound | Paul B. Knox | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Katelyn Barton | Key Makeup Artist |
Sound | Rob Lowry | Music Supervisor |
Production | Jennifer Scudder Trent | Co-Producer |
Art | Hillary Andujar | Production Design |
Production | Courtney Andujar | Associate Producer |
Crew | Ashley Rae Trisler | Stunts |
Writing | Michael Kennedy | Writer |