Szkoła Zombie (1987)
Andrea (Virginia Madsen) rozpoczyna naukę w prestiżowej prywatnej szkole - Etinger Academy. Z czasem uczęszczając na zajęcia, zaczyna się dziwić, dlaczego większość studentów zachowuje się tak, jakby byli robotami. Wkrótce Andrea dokonuje odkrycia, że dyrekcja szkoły to bardzo stare wampiry. Dzięki kontrolowaniu studentów za pomocą mikrochipów, mogą ich używać jak źródło pożywienia.
Director: Ron Link
Virginia Madsen Andrea |
|
Richard Cox Philo |
|
James Wilder Barry |
|
Sherilyn Fenn Suzi |
|
Paul Feig Emerson |
|
Scott Coffey Felner |
|
Paul Williams Ignatius |
|
Henry Sutton Bell |
|
Kay E. Kuter Dean Eisner |
|
Christopher Peters Phillip |
|
Clare Carey Mary Beth |
|
Christopher Crews Biff |
|
John Sack Senator Felner |
|
Susan Barnes Mom |
|
Abigail Hanness Nurse |
|
Arvid Holmberg Doctor |
|
Walter Addison Chief Hillis |
|
Dan Garrity Officer 1 |
|
John Cook Officer 2 |
|
Tom Sheppard Prep 1 |
|
Phil Weinstock Prep 2 |
|
Kent Snyder Jr. Prep 3 |
|
Diana Lands Mary Beth's Roommate |
|
Brett Gathrid Cashier |
|
Alan Milligan Student 1 |
|
Diana Darby Student 2 |
|
Phil Tracy Faculty Member |
|
Sam Ginsberg Faculty Member |
|
Brass Adams Faculty Member |
|
Gilbert Purvis Faculty Member |
|
Kevin 'Kipper' Jones Band "Tease" |
|
Derrick Organ Band "Tease" |
|
Thomas Organ Band "Tease" |
|
Jay Band "Tease" |
|
Hugh Kelly Radio Announcer (voice) |
|
Lisa Smith Mary Beth (voice) |
|
Janet Caggliano Barry's Mom (voice) |
|
Dennis Nolette Faculty (voice) |
|
Buzz Hays Faculty (voice) |
|
Bob Ducsay Faculty (voice) |
|
Kirk Bodyfelt Prep Student |
|
Leslie Ann Bushka Prep Student |
|
Lisa Cach Prep Student |
|
Mark DeCew Prep Student |
|
Carey Gerwig Prep Student |
|
Michael Gretza Prep Student |
|
John Hrovat Prep Student |
|
Adam Litman Prep Student |
|
Kyle Markgraf Prep Student |
|
Sean Nevett Prep Student |
|
Will Plyer Prep Student |
|
Eric Stachowski Prep Student |
|
Dawn Thompson Prep Student |
|
Melissa Toy Prep Student |
|
Rick White Prep Student |
|
Stephanie Willis Prep Student |
Directing | K.C. Hodenfield | Second Assistant Director |
Production | Brad Wyman | Production Supervisor |
Sound | Bob Ducsay | Sound Designer |
Sound | Bob Ducsay | Sound Effects Editor |
Production | Eric DaRe | Casting |
Production | Aron Warner | Production Supervisor |
Directing | David B. Householter | First Assistant Director |
Sound | Paul McCudden | Assistant Sound Editor |
Writing | Paul McCudden | Story Editor |
Production | Cassian Elwes | Executive Producer |
Sound | Stanley Kastner | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Marc Toberoff | Producer |
Costume & Make-Up | R. Christopher Biggs | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Solly Marx | Stunts |
Production | Frances Fleming | Post Production Coordinator |
Sound | Daren Dochterman | Assistant Sound Editor |
Sound | Daniel May | Original Music Composer |
Writing | Tim Doyle | Writer |
Crew | Paul E. Short | Stunts |
Crew | Ben Derrick | Stunts |
Sound | Greg Steele | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Marc Messenger | Special Effects Makeup Artist |
Production | Kimba Hills | Casting |
Directing | Ron Link | Director |
Production | Aziz Ghazal | Producer |
Writing | Aziz Ghazal | Writer |
Directing | Aziz Ghazal | Second Unit Director |
Writing | Elizabeth Passarelli | Writer |
Camera | Brian Coyne | Director of Photography |
Camera | David Lux | Director of Photography |
Editing | Shawn Hardin | Editor |
Art | Hisham Abed | Art Direction |
Crew | John Stewart | Stunts |
Production | Sebastian Serrell-Watts | Associate Producer |
Crew | Harry Terzian | Stunt Coordinator |
Crew | Scott Haas | Special Effects Coordinator |
Sound | Buzz Hays | Sound Designer |
Sound | Buzz Hays | Sound Effects Editor |
Sound | Scott Ganary | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Paul V. Ferrazzi | Assistant Sound Editor |
Art | Arabella Serrell | Set Decoration |
Crew | Gary Maynard | Stunt Double |
Sound | Jesse Semon | Foley Artist |
Production | Matthew Kozinets | Production Designer |
Editing | James Whitney | Editor |
Production | Seth Front | Production Manager |
Production | Richard Scruggs | Production Manager |
Directing | Kip Konweiser | Second Assistant Director |
Sound | John Oh | Sound Mixer |
Directing | Theresa Eubanks | Script Supervisor |
Art | Erica Houser | Assistant Art Director |
Editing | Sharon Anton | Assistant Editor |
Sound | Albert Garcia | ADR Editor |
Sound | Janet Caggiano | Assistant Sound Editor |
Sound | Matty Gray | Assistant Sound Editor |
Sound | Jerome Vered | Foley Artist |
Sound | Harry Zimmerman | Foley Artist |
Production | Linda Buckel | Production Coordinator |
Camera | Rusty Gorman | Second Unit Director of Photography |
Production | Steve DeSatnick | Production Supervisor |