Obiecująca. Młoda. Kobieta. (2020)
Wszyscy zawsze mówili o Cassie, że to obiecująca młoda kobieta... ale zdarzyło się coś, co brutalnie zmieniło jej przyszłość. W jej życiu nic nie jest tym, na co wygląda. Jest niezwykle bystra, kusząco przebiegła, a nocami prowadzi sekretne podwójne życie. A teraz, dzięki niespodziewanemu spotkaniu, Cassie otrzymuje szansę, by rozliczyć się z przeszłością. I na pewno tę szansę wykorzysta.
Director: Emerald Fennell
Carey Mulligan Cassandra |
|
Bo Burnham Ryan |
|
Alison Brie Madison |
|
Clancy Brown Stanley |
|
Jennifer Coolidge Susan |
|
Laverne Cox Gail |
|
Christopher Lowell Al Monroe |
|
Molly Shannon Mrs. Fisher |
|
Connie Britton Dean Walker |
|
Adam Brody Jerry |
|
Max Greenfield Joe |
|
Christopher Mintz-Plasse Neil |
|
Steve Monroe Lincoln |
|
Sam Richardson Paul |
|
Ray Nicholson Jim |
|
Timothy E. Goodwin Monty |
|
Alli Hart Ruby |
|
Loren Paul Jeff |
|
Scott Aschenbrenner Jeff's Friend |
|
Gabriel Oliva Alfred |
|
Bryan Lillis Tony |
|
Francisca Estevez Amber |
|
Lorna Scott Jean |
|
Casey Adams George |
|
Vince Lozano Simon |
|
Mike Horton Chip |
|
Angela Zhou Todd |
|
Austin Talynn Carpenter Anastasia |
|
Emerald Fennell Woman in Makeup Tutorial (uncredited) |
|
Alfred Molina Jordan (uncredited) |
Costume & Make-Up | Nancy Steiner | Costume Design |
Production | Mary Vernieu | Casting |
Crew | Tim Monich | Dialect Coach |
Production | Carey Mulligan | Executive Producer |
Sound | Rob Nokes | Dialogue Editor |
Camera | Brad Carr | Dolly Grip |
Editing | Frédéric Thoraval | Editor |
Production | Fiona Walsh | Co-Producer |
Art | Kevin Hummel | Property Master |
Costume & Make-Up | Daniel Curet | Hair Department Head |
Art | Ken Levin | Assistant Property Master |
Sound | Susan Jacobs | Music Supervisor |
Production | Margot Robbie | Producer |
Production | Ben Browning | Producer |
Sound | Frédéric Dubois | Supervising Sound Editor |
Sound | Frédéric Dubois | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Glen Basner | Executive Producer |
Production | Lindsay Graham Ahanonu | Casting |
Crew | Casey Adams | Stunt Coordinator |
Crew | Louis Dargenzio | Transportation Coordinator |
Art | Michael Perry | Production Design |
Directing | Emerald Fennell | Director |
Production | Emerald Fennell | Producer |
Writing | Emerald Fennell | Writer |
Costume & Make-Up | Claudia Sarbu | Costume Supervisor |
Sound | Ryan Collison | Foley Mixer |
Sound | Christopher Sposa | Boom Operator |
Art | Aaron Becker | Title Designer |
Directing | Renetta G. Amador | Script Supervisor |
Production | Tom Ackerley | Producer |
Sound | Leslie Bloome | Foley Artist |
Camera | Merie Weismiller Wallace | Still Photographer |
Visual Effects | Gregory D. Liegey | Visual Effects Supervisor |
Crew | Tim Pedegana | Post Production Supervisor |
Sound | Philip Tallman | Music Editor |
Crew | James Ferrera | Unit Publicist |
Camera | Sovonto Green | Epk Camera Operator |
Art | Steven Hanks | Greensman |
Crew | Jay Floyd | Clearances Coordinator |
Camera | Dennis Dwyer | Steadicam Operator |
Camera | Dennis Dwyer | "A" Camera Operator |
Art | Kalise Wallace | Set Dresser |
Crew | Austin Talynn Carpenter | Stand In |
Camera | Benjamin Kracun | Director of Photography |
Production | Charlotte Nichol | Producer's Assistant |
Crew | Edward Lassak | Driver |
Directing | Michael T. Meador | First Assistant Director |
Sound | Jackie Mulhearn | Music Coordinator |
Crew | Eloy Lara | Set Medic |
Production | Milan Popelka | Executive Producer |
Crew | Shauna Duggins | Stunts |
Production | Johnny Gidcomb | ADR Voice Casting |
Crew | John P. Cazin | Special Effects Coordinator |
Camera | Mike McGowan | Steadicam Operator |
Camera | Mike McGowan | "A" Camera Operator |
Visual Effects | John Stewart | Visual Effects Supervisor |
Sound | Robert Eber | Sound Mixer |
Production | Michelle Gabriel | Extras Casting |
Production | Susan Turner | Extras Casting |
Sound | Joanna Fang | Foley Artist |
Sound | Jeffrey Roy | ADR Mixer |
Sound | Phil McGowan | Scoring Mixer |
Crew | Carlo Sciortino | Stand In |
Production | Josey McNamara | Producer |
Crew | Monette Moio | Stunts |
Sound | Nick Seaman | Foley Editor |
Art | Rae Deslich | Set Decoration |
Crew | David Christenson | Transportation Captain |
Crew | Robert Dargenzio | Driver |
Crew | Salvador Mejia | Driver |
Crew | Ian Overson | Driver |
Sound | Anthony B. Willis | Original Music Composer |
Camera | Rochelle T.A. Brown | Second Assistant "A" Camera |
Sound | Scott Weber | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Tom Neal | Driver |
Production | Reena Magsarili | Unit Production Manager |
Camera | Alicia Pharris | First Assistant "B" Camera |
Production | Alison Cohen | Executive Producer |
Camera | Sarah Brandes | First Assistant "A" Camera |
Directing | Alexander Armero | Second Assistant Director |
Production | Quinn Kawata | Post Production Coordinator |
Production | Amy Redfern | Finishing Producer |
Visual Effects | Mattaniah Yip | Visual Effects Compositor |
Production | Cathy Gurvis | Post Production Accountant |
Sound | Miriam Cole | ADR Editor |
Visual Effects | Chapel Folger | Visual Effects Producer |
Lighting | Brian Fosnaugh | Best Boy Electric |
Lighting | Jon McGinty | Gaffer |
Lighting | Loren Johnson | Electrician |
Sound | Steven Baker | Orchestrator |
Production | Cynthia Marín | Production Assistant |
Production | Nandy McClean | Production Assistant |
Production | Kieron Estrada | Location Manager |
Sound | Laura Heinzinger | Foley Editor |
Production | Monica Broccolo | Production Assistant |
Art | Liz Kloczkowski | Art Direction |
Editing | Katie Jordan | Colorist |
Costume & Make-Up | Matthew Carey | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Bryson Conley | Key Hair Stylist |
Production | Karrie Martin | Casting Assistant |
Production | Ashley Fox | Producer |
Crew | Felipe Pacheco | Score Engineer |
Camera | Kimberly Panunzio | Epk Producer |
Crew | Eli Lozano | Driver |
Camera | Dennis Pires | Best Boy Grip |
Camera | Michael Kerr | Grip |
Costume & Make-Up | Lindsay Woodcox | On Set Dresser |
Sound | Connor Nagy | Foley Mixer |
Production | Alina Verenich | Production Assistant |
Sound | Jillian Ennis | Music Coordinator |
Crew | Gordon Hill | Driver |
Visual Effects | Emily Freund | Visual Effects |
Editing | Emily Freund | Additional Editor |
Editing | Dylan S. Buser | Color Assistant |
Visual Effects | Jeremy Cox | Visual Effects |
Crew | LaTerrian Officer-McIntosh | Loader |
Costume & Make-Up | Angela Wells | Makeup Department Head |
Camera | Chase A. Abrams | Digital Imaging Technician |
Production | Madeline G. Phelps | Production Assistant |
Lighting | Keith Batchelor | Electrician |
Art | Elizabeth R. Rosenbaum | Leadman |
Art | Jessie Meehan | Set Dresser |
Art | Nancy T. McLeod | Set Dresser |
Art | Amber Satchell | Additional Set Dresser |
Art | Aaron Ferenc | Additional Set Dresser |
Art | Dan Tiffany | Art Department Coordinator |
Art | Ashley Hankla | Graphic Designer |
Art | Lia Lopez-Burrows | Set Decoration Buyer |
Art | Jackie Trudel | Set Decoration Buyer |
Costume & Make-Up | Tesa R. Diaz | Seamstress |
Camera | Tom Heigl | Phantom Operator |
Lighting | James Cox, Jr. | Electrician |
Lighting | Yanis Rutmanis | Electrician |
Camera | Sergio Silva | Key Grip |
Camera | Edward Rene Apodaca | Key Grip |
Camera | Sam A. Camm | Best Boy Grip |
Camera | Benjamin R. Sherman | Best Boy Grip |
Camera | Robert Dulany | Grip |
Camera | Adam J. Ruiz | Grip |
Crew | Jeffrey S. Elliott | Special Effects Technician |
Production | Brittany Margaritis | Production Coordinator |
Production | Alyssa Appleton | Production Secretary |
Directing | Anthony Manzo | Second Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | LeeAnn Brittenham | Additional Hairstylist |
Production | Stan Conger | Production Accountant |
Production | Robin Frazee | First Assistant Accountant |
Production | Jeff Waddell | Payroll Accountant |
Production | Patricia Rhinehart | Casting Associate |
Production | Roni Stein | Producer's Assistant |
Production | Rachel Rubin | Producer's Assistant |
Crew | Ted Joneson | Driver |
Crew | Chris Schimel | Driver |
Crew | Stefanie Zoric | Driver |
Crew | Michael Baker | Driver |
Crew | D'Aldo R. Fazzone | Driver |
Crew | Brandi Andrews | Driver |
Crew | Michael Medlin | Driver |
Crew | Michael Hurwitz | Driver |
Crew | Ryan H. Spaeth | Driver |
Crew | Gregor Matosian | Craft Service |
Crew | Taguhi Matosian | Craft Service |
Crew | Hrant Matosian | Craft Service |
Crew | Felipe Rodriguez | Chef |
Crew | Carlos L. Rodriguez | Assistant Chef |
Crew | Hugo Maldonado | Assistant Chef |
Crew | Eduardo Rodriguez | Assistant Chef |
Art | Jeremy Stecker | Construction Coordinator |
Crew | Bob Branam | Video Assist Operator |
Crew | Rachel Allen | Playback Coordinator |
Camera | Alexis Barzin | Epk Producer |
Production | Joshua Nelson | Production Assistant |
Production | Erin B. Taylor | Production Assistant |
Production | Justin Hong | Production Assistant |
Production | Allison Lipscomb | Production Assistant |
Production | Jennifer Browne | Production Assistant |
Production | Kira Hoover | Production Assistant |
Sound | Simon Sampath-Kumar | ADR Mixer |
Sound | Sam Burden | ADR Mixer |
Visual Effects | Matthew Tomlinson | Imaging Science |
Editing | Andrei Klein | Dailies Operator |
Visual Effects | Linda Tremblay | Visual Effects Compositor |
Art | Joseph Ahn | Title Designer |
Sound | Gottfried Rabl | Conductor |
Sound | Liliana Hussen | Musician |
Sound | Kelly Adams | Vocals |
Sound | Emily Rosen | Vocals |
Crew | Martin Weismayr | Score Engineer |
Art | Nandor Szilagyi | Additional Set Dresser |
Sound | Sean Byrnes | Boom Operator |
Sound | Katie Gavin | Songs |
Sound | Naomi McPherson | Songs |
Sound | Josette Maskin | Songs |