Paranormal Activity 3 (2011)
Trzecia część horroru. Spokojna okolica, spokojny dom, kamery zainstalowane ze względów bezpieczeństwa... I tylko nikt nie miał czasu przejrzeć nagrań, nikt nie zobaczył, co się tam dzieje nocą. A potem było już za późno... Zobacz, jak wszystko się zaczęło!
Directors: Henry Joost, Ariel Schulman.
Katie Featherston Katie |
|
Sprague Grayden Kristi Rey |
|
Lauren Bittner Julie |
|
Christopher Nicholas Smith Dennis |
|
Chloe Csengery Young Katie |
|
Jessica Tyler Brown Young Kristi |
|
Marilyn Alex Creepy Lady |
|
Dustin Ingram Randy Rosen |
|
Jessica Berger Kid |
|
Maria Olsen Creepy Lady |
|
Hallie Foote Grandma Lois |
|
William Juan Prieto Hunter |
|
Jackson Xenia Prieto Hunter |
|
Paitoon Cheng Ida |
|
Johanna Braddy Lisa |
|
Brian Boland Daniel |
|
Micah Sloat (archive footage) |
|
Molly Ephraim (archive footage) |
Production | Terri Taylor | Casting |
Crew | James Armstrong | Stunts |
Costume & Make-Up | Ryan Lennon | Costumer |
Production | Alexa L. Fogel | Casting |
Writing | Christopher Landon | Writer |
Production | Christopher Landon | Co-Producer |
Production | Jason Blum | Producer |
Production | Oren Peli | Producer |
Camera | Magdalena Górka | Director of Photography |
Visual Effects | Jamie Dixon | Visual Effects Supervisor |
Directing | Henry Joost | Director |
Directing | Ariel Schulman | Director |
Art | Kelly Berry | Set Decoration |
Art | Jennifer Spence | Production Design |
Camera | Keith Dunkerley | Camera Operator |
Production | John McAlary | Casting Associate |
Production | Steven Schneider | Producer |
Editing | Gregory Plotkin | Editor |
Crew | Robert Malina | Visual Effects Editor |
Production | Murray Miller | Location Manager |
Directing | Diane Weiss | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Leah Butler | Costume Design |
Production | Christine Kromer | Casting |
Crew | Daniel Browning Smith | Stunts |
Sound | Michael Hertlein | Dialogue Editor |
Sound | Margit Pfeiffer | Foley Editor |
Crew | Emily Brobst | Stunt Double |
Visual Effects | Michelle Eisenreich | Visual Effects Producer |
Sound | Daniel S. Irwin | Dialogue Editor |
Production | David Thornsberry | Location Manager |
Crew | James G. Brill | Transportation Coordinator |
Costume & Make-Up | Paula Jane Hamilton | Makeup Artist |
Sound | Stephen P. Robinson | Sound Designer |
Camera | Daniel C. McFadden | Still Photographer |
Crew | Nicholas King | Stunts |
Directing | James Moran | First Assistant Director |
Crew | Steven Stone | Stunts |
Crew | Liisa Cohen | Utility Stunts |
Crew | Kelli Barksdale | Stunts |
Costume & Make-Up | Kymber Blake | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Renee J. Vaca | Hair Department Head |
Production | Claire Simon | Casting |
Production | Sarah Domeier Lindo | Casting Assistant |
Sound | Tim D. Lloyd | Boom Operator |
Crew | Zachery Alexander | Property Master |
Crew | Thomas Mertz | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Linda Huse | Costume Supervisor |
Sound | Zsolt Magyar | Sound Mixer |
Crew | Craig Jensen | Stunts |
Crew | Seth Duhame | Stunt Double |
Directing | Marc Newland | Second Assistant Director |
Sound | Paul Stevenson | Foley Artist |
Crew | Lynn Johnson | Set Medic |
Lighting | Derek Touvell | Electrician |
Crew | Meegan E. Godfrey | Stunts |
Crew | Meegan E. Godfrey | Stunt Double |
Production | Erin Vitali | Production Assistant |
Crew | Nikki Hester-Jose | Stunt Double |
Crew | Michael R. King | Stunts |
Crew | Chris J. King | Stunts |
Costume & Make-Up | Rebecca M. Graves | Costumer |
Crew | Ator Tamras | Stunt Double |
Directing | Jaysene Overton | Second Second Assistant Director |
Directing | Matt Smith | Second Second Assistant Director |
Camera | Olga Matlin | Grip |
Crew | Jason Messersmith | Transportation Captain |
Crew | Hernan Hernandez | Craft Service |
Crew | Pablo C. Herrera | Craft Service |
Production | Billy Stimson | Production Assistant |