Jednostka przygotowawcza: aniołki kontra ancymony (2011)
Elfy, Wayne i Lanny, muszą odzyskać wykradzioną przez hakera technologię "Biegun Północny". Wayne rekrutuje do pomocy eksperta. Okazuje się, że Noel jest jego młodszym bratem.
Directors: Kevin Deters, Stevie Wermers-Skelton.
Dave Foley Wayne (voice) |
|
Sarah Chalke Magee (voice) |
|
Emily Alyn Lind Grace Goodwin (voice) |
|
Chris Parnell Mr. Thistleton (voice) |
|
Derek Richardson Lanny (voice) |
|
Rob Riggle Noel (voice) |
|
William Morgan Sheppard Big Guy (voice) |
|
Hayes MacArthur Thrasher (voice) |
|
Phil LaMarr Crumbles (voice) |
|
Chris Harrison Gene the Salesman (voice) |
|
Grace Potter Carol (voice) |
|
Kevin Deters Hop With Me Bunny (voice) |
|
Dorothy McKim Miscellaneous Elf (voice) |
|
Stevie Wermers-Skelton Miscellaneous Elf (voice) |
Production | John Lasseter | Executive Producer |
Crew | Daniel Gerson | Additional Writing |
Crew | Robert L. Baird | Additional Writing |
Sound | Michael Giacchino | Original Music Composer |
Sound | Stephen M. Davis | Music Editor |
Production | Dorothy McKim | Producer |
Sound | Odin Benitez | Sound Designer |
Sound | Odin Benitez | Supervising Sound Editor |
Writing | Barry Johnson | Story |
Writing | Michael LaBash | Story |
Sound | David E. Fluhr | Sound Re-Recording Mixer |
Directing | Kevin Deters | Director |
Writing | Kevin Deters | Writer |
Directing | Stevie Wermers-Skelton | Director |
Writing | Stevie Wermers-Skelton | Writer |
Production | Jamie Sparer Roberts | Casting |
Production | Terri Douglas | ADR Voice Casting |
Crew | Brent W. Hall | Post Production Supervisor |
Sound | Nic. tenBroek | Orchestrator |
Editing | Jeff Draheim | Editor |
Production | Angela Frances D'Anna | Production Supervisor |
Writing | Joseph Mateo | Story |
Visual Effects | Lino DiSalvo | Animation Supervisor |
Visual Effects | Zach Parrish | Animation |
Production | Karen Ryan | Production Supervisor |
Writing | Paul Briggs | Story |
Sound | Morten Folmer Nielsen | ADR Editor |
Production | Craig Sost | Associate Producer |
Sound | Bruce Tanis | Sound Effects Editor |
Camera | Thomas Baker | Camera Department Manager |
Visual Effects | Jon Krummel | Modeling |
Visual Effects | Marlon Nowe | Animation |
Writing | Don Dougherty | Story |
Writing | Brian Kesinger | Story |
Sound | Pernell L. Salinas | First Assistant Sound Editor |
Production | Cymbre Walk | Casting Associate |
Visual Effects | John Wong | Animation |
Production | James E. Hasman | Production Supervisor |
Visual Effects | John Murrah | Visual Effects Supervisor |
Crew | Hank Driskill | Technical Supervisor |
Lighting | Chris Springfield | Lighting Artist |
Visual Effects | Adam Green | Animation |
Visual Effects | Jennifer Hager | Animation |
Visual Effects | Malcon Pierce | Animation |
Visual Effects | Eryn Katz | Modeling |
Visual Effects | Samy Segura | Modeling |
Visual Effects | Darrin Butters | Animation |
Visual Effects | Youngjae Choi | Animation |
Visual Effects | Christopher Cordingley | Animation |
Visual Effects | Adam Dykstra | Animation |
Visual Effects | Chadd Ferron | Animation |
Visual Effects | Amy Lawson Smeed | Animation |
Lighting | Jongo | Lighting Artist |
Lighting | Ryan DeYoung | Lighting Artist |
Visual Effects | Kira Lehtomaki | Animation |
Visual Effects | Chad Sellers | Animation |
Visual Effects | Jason Figliozzi | Animation |
Lighting | Amol Sathe | Lighting Artist |
Sound | Jeff Bunnell | Musician |
Visual Effects | Miyuki Long | Animation |
Visual Effects | Ian J. Coony | VFX Artist |
Crew | MacDuff Knox | Compositors |
Visual Effects | Chris Carignan | VFX Artist |
Visual Effects | Brent Homman | Animation |
Visual Effects | Peter DeMund | VFX Artist |
Lighting | Winston Quitasol | Lighting Artist |
Production | Allison Norman | Production Supervisor |