Herkes Onun Peşinde (2003)
Malibu şehrinin en ünlü rap yıldızı olan Brad (Jamie Kennedy) gününü gün ederken California valisi olmak isteyen cumhuriyetçi babası bu durumdan endişelidir. Çünkü oğlunun seçim kampanyaları sırasında kendisini utandıracağını düşünür. Babasının kampanya menajeri, Brad'e bir ders vermek üzere harekete geçer.
Director: John Whitesell
Jamie Kennedy Brad 'B-Rad' Gluckman |
|
Taye Diggs Sean |
|
Anthony Anderson PJ |
|
Regina Hall Shondra |
|
Blair Underwood Tom Gibbsons |
|
Ryan O'Neal Bill Gluckman |
|
Bo Derek Bess Gluckman |
|
Jeffrey Tambor Dr. Feldman |
|
Kal Penn Hadji Amerislani |
|
Nick Swardson Mocha |
|
Keili Lefkovitz Monster |
|
Greg Grunberg Brett |
|
J.P. Manoux Gary |
|
Kellie Martin Jen |
|
Damien Dante Wayans Tec |
|
Damion Poitier Tec's Crew |
|
Niecy Nash Gladys |
|
Terry Crews 8 Ball |
|
Tory Kittles Deuce |
|
Noel Gugliemi Snuffy |
|
Reynaldo Gallegos Loc |
|
Suzy Nakamura Soon-Yee Baxter Hernandez |
|
Snoop Dogg Ronnie Rizzat (voice) |
|
Mike Epps Rap Battle Host (uncredited) |
|
Lester Speight Gang Leader (uncredited) |
|
Keesha Sharp Sister #1 |
|
Big Boy Big Boy |
|
Christa Campbell Angry Feminist |
|
Джулиана Ранчич Massage Therapist |
|
Ken Lawson African American Aid |
|
Rhona Bennett Sister #2 |
|
James Kiriyama-Lem Korean Man |
|
Dawn Marie Guest Party Girl at House Screaming |
|
Francesca Poston Shopper |
|
Christie McNew Party Girl |
|
Hal Fishman Self |
Art | William A. Elliott | Production Design |
Production | Mary Vernieu | Casting |
Writing | Jamie Kennedy | Writer |
Camera | Mark Irwin | Director of Photography |
Art | Daniel A. Lomino | Art Direction |
Art | John H. Anderson | Set Decoration |
Sound | Ron Bartlett | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Keith Campbell | Stunt Coordinator |
Art | William J. Durrell Jr. | Set Designer |
Crew | Larz Anderson | Special Effects Coordinator |
Writing | Nick Swardson | Writer |
Production | Bill Johnson | Executive Producer |
Production | Bill Johnson | Unit Production Manager |
Production | Fax Bahr | Producer |
Writing | Fax Bahr | Writer |
Directing | George Parra | First Assistant Director |
Sound | John Van Tongeren | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Debrae Little | Costume Design |
Production | Shalimar Reodica | Casting Associate |
Editing | Cara Silverman | Editor |
Directing | John Whitesell | Director |
Production | Russell Hollander | Co-Producer |
Production | Mike Karz | Producer |
Crew | Keith Woulard | Stunts |
Production | Adam Small | Producer |
Writing | Adam Small | Writer |
Editing | Christopher Kroll | First Assistant Editor |
Production | Felicia Fasano | Casting |
Crew | Ilyse A. Reutlinger | Post Production Supervisor |
Sound | David Lee Fein | Foley Artist |
Directing | Adell Aldrich | Script Supervisor |
Production | Josh H. Etting | Co-Producer |
Crew | Dan Karaty | Choreographer |
Art | John Leimanis | Set Designer |
Sound | Will Kaplan | Music Editor |
Sound | Patrick J. Foley | Dialogue Editor |
Sound | Christopher S. Aud | Supervising Sound Editor |
Crew | Hal Lary | Transportation Coordinator |
Crew | Peter J. Silbermann | Unit Publicist |
Camera | John S. Moyer | Steadicam Operator |
Camera | Marsha Blackburn | Still Photographer |
Sound | Ken S. Polk | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Lisa J. Levine | Supervising ADR Editor |
Sound | Adam Johnston | Sound Effects Editor |
Art | Jonathan R. Hodges | Property Master |
Costume & Make-Up | Marsha Shearrill | Makeup Artist |
Sound | Geoffrey Patterson | Sound Mixer |
Crew | David Fencl | Armorer |
Costume & Make-Up | Lynn Barber | Key Makeup Artist |
Sound | Mark Smith | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Pauletta O. Lewis | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Stephen Robinette | Hairstylist |
Crew | Krister C. Johnson | Transportation Captain |
Directing | Nick Satriano | Second Assistant Director |
Sound | Perry Dodgson | Boom Operator |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Sound | David Jobe | Foley Mixer |
Camera | Jeffrey N. Civa | First Assistant "A" Camera |
Crew | Thomas John McGowan | Studio Teacher |
Camera | Egor Davidoff | Second Assistant "A" Camera |
Sound | David L. Horton Jr. | Foley Editor |
Art | Donna Cline | Storyboard Artist |
Sound | Terry Garcia | Assistant Sound Editor |
Sound | Damon Elliott | Original Music Composer |
Sound | Eric Gotthelf | ADR Mixer |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Art | W. Scott Mason | Construction Coordinator |