Disko'nun Son Günleri (1998)
Bir zamanlar gençleri peşinden sürükleyen disko fırtınasının kişisel dünyalara yansıması
Director: Whit Stillman
Production | Suzanne Smith Crowley | Casting |
Production | John Sloss | Executive Producer |
Crew | John Sloss | Legal Services |
Production | Billy Hopkins | Casting |
Production | Kerry Barden | Casting |
Costume & Make-Up | Fern Buchner | Makeup Artist |
Art | Martin Lasowitz | Property Master |
Sound | Brian Vancho | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Sharon Globerson | Assistant Costume Designer |
Production | Edmon Roch | Co-Producer |
Crew | Peter Bucossi | Stunt Coordinator |
Lighting | Timothy Healy | Electrician |
Camera | John Thomas | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Sarah Edwards | Costume Design |
Sound | Eric A. Christoffersen | Dolby Consultant |
Editing | Andrew Hafitz | Editor |
Sound | Peter Afterman | Music Supervisor |
Sound | Margaret Yen | Music Supervision Assistant |
Camera | Andrij Parekh | Camera Intern |
Production | Mark Bennett | Casting Associate |
Sound | Mark Suozzo | Music |
Sound | Mark Suozzo | Conductor |
Directing | Whit Stillman | Director |
Production | Whit Stillman | Producer |
Writing | Whit Stillman | Writer |
Costume & Make-Up | Colleen Callaghan | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Kymbra Callaghan | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jeffrey Rollins | On Set Dresser |
Camera | Nina Zarnett | Grip |
Lighting | Tom Anderson | Electrician |
Crew | Jean-Jacques Sempé | Thanks |
Crew | Devon Sorvari | Stand In |
Crew | Anthony Haden-Guest | Thanks |
Costume & Make-Up | Michelle Johnson | Hairstylist |
Lighting | Jason A. Micallef | Electrician |
Costume & Make-Up | Cassandra Saulter | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Cassandra Saulter | Makeup Designer |
Art | Robert Covelman | Assistant Property Master |
Sound | George A. Lara | Foley Recording Engineer |
Directing | Julie Oppenheimer | Script Supervisor |
Directing | Peter Leto | Second Assistant Director |
Lighting | John Gilgar | Electrician |
Camera | Dustin Smith | Dolly Grip |
Crew | John Lalor | Driver |
Costume & Make-Up | Kate Edwards | Wardrobe Supervisor |
Production | Cecilia Kate Roque | Unit Production Manager |
Production | Cecilia Kate Roque | Co-Producer |
Sound | Joe Lisanti | Music Editor |
Art | Alexandra Mazur | Assistant Set Decoration |
Production | Meredith Jacobson Marciano | Extras Casting |
Crew | Julia Barraclough | Charge Scenic Artist |
Art | David Scott Gagnon | Leadman |
Lighting | Mark Schwentner | Best Boy Electric |
Sound | Michael W. Mitchell | Sound Effects Editor |
Sound | Scott Breindel | Sound Mixer |
Camera | Bruce MacCallum | Camera Operator |
Production | Deborah Maxwell Dion | Casting Associate |
Art | Michael Leather | Lead Set Dresser |
Art | Brent Haywood | Construction Coordinator |
Sound | Kenton Jakub | ADR Editor |
Art | Molly Mikula | Art Direction |
Camera | Barry Wetcher | Still Photographer |
Production | Alex Panagakis | Publicist |
Costume & Make-Up | Joseph Farulla | Makeup Artist |
Camera | Jim McConkey | Steadicam Operator |
Art | Amy Safhay | Lead Set Dresser |
Production | Alexander Wei | Production Runner |
Lighting | John Billeci | Electrician |
Art | Ginger Tougas | Production Design |
Art | Daniel Boxer | Property Master |
Production | Jennifer McNamara | Casting Associate |
Editing | Jay Pires | Editor |
Camera | Dan Hersey | Camera Loader |
Crew | Abe Schrager | Second Unit Cinematographer |
Camera | David Lee | Still Photographer |
Costume & Make-Up | James Post | Assistant Hairstylist |
Sound | Michael Miller | ADR Mixer |
Sound | Steven Visscher | Foley Editor |
Production | Meryl Emmerton | Assistant Production Coordinator |
Lighting | James Boniece | Key Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Ardis Cohen | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jill E. Anderson | Wardrobe Supervisor |
Sound | Rick Freeman | Dialogue Editor |
Sound | Paul P. Soucek | Supervising Sound Editor |
Sound | Paul P. Soucek | Supervising Music Editor |
Costume & Make-Up | Eva Polywka | Makeup Artist |
Sound | Jamie Lowry | Assistant Sound Editor |
Camera | Mitchell Andrew Lillian | Key Grip |
Lighting | Michael 'Flash' McDonald | Electrician |
Lighting | Donald M. Angst | Electrician |
Crew | Ralph Ferrara | Stunts |
Lighting | James J. Ferris | Electrician |
Camera | Gary Martone | Key Grip |
Crew | Tim Wilson | Stand In |
Crew | John Carrafa | Choreographer |
Crew | Bill Nisselson | Thanks |
Crew | Celia Parker | Scenic Artist |
Art | Lisa Nilsson | Set Decoration |
Sound | Mick Gormaley | Supervising Sound Editor |
Sound | David Novack | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Charlie Marroquin | Best Boy Grip |
Crew | Bob Colletti | Stunts |
Sound | Bill Sweeney | Foley Editor |
Costume & Make-Up | Joe Taglairino | On Set Dresser |
Production | Janice Wilde | Assistant Extras Casting |
Art | Eric M. Metzger | Set Dresser |
Camera | Vincent Lanza | Grip |
Crew | George Holtzer | Driver |
Lighting | Craig Paul Harris | Electrician |
Sound | Patricia Brolsma | Boom Operator |
Art | Hank Liebeskind | Set Dresser |
Directing | Cas Donovan | First Assistant Director |
Art | Janine Michelle | Props |
Sound | Michael Scott | Sound Recordist |
Lighting | Rocco Palmieri | Electrician |
Camera | Paul Candrilli | Grip |
Crew | Russell Pennoyer | Thanks |
Art | Mark Bodnar | Location Scout |
Crew | Jeff Robinson | Set Production Assistant |
Art | Eryka Seimona Henderson | Construction Buyer |
Production | Eryka Seimona Henderson | Location Assistant |
Art | Addison Pettit | Graphic Designer |
Camera | Monique Mitchell | Best Boy Grip |
Editing | Mark Ginsberg | Color Timer |
Editing | Tia Schellstede | Assistant Editor |
Crew | Ginger Gonzalez | Set Production Assistant |
Camera | Richard C. Kerekes | Dolly Grip |
Camera | Matt Chubet | Grip |
Costume & Make-Up | Mary A. D'Angelo | Hairstylist |
Crew | Bethann Schebece | Set Production Assistant |
Sound | Doug Roberts | ADR Recordist |
Production | Daniel Strol | Location Manager |
Production | Patricia Porter | Payroll Accountant |
Crew | Victor Chan | Stunts |
Crew | Paul Degen | Thanks |
Costume & Make-Up | Jean Block | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Linda Hensching | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Michael Wasula | Hairstylist |
Art | Daniel Finn | Key Construction Grip |
Art | Chris Jordan | Set Dresser |
Art | Pat Schneider | Construction Grip |
Art | Artemis Willis | Art Department Coordinator |
Sound | Danielle Capawanna | Audio Post Coordinator |
Crew | Todd Wolfeil | Special Effects Coordinator |
Crew | Mark Castellano | Stunts |
Crew | Shannon McGann | Stunts |
Camera | Phil Cohen | First Assistant Camera |
Crew | Douglas Martines | Video Assist Operator |
Lighting | Don Muchow | Gaffer |
Camera | Adam Novich | Grip |
Lighting | Lance E. Phox | Electrician |
Camera | Adam Putnam-Thomas | Second Assistant Camera |
Lighting | Mike Reed | Electrician |
Camera | Johnny Santiago | Grip |
Lighting | Derrick Still | Electrician |
Production | Kristine Bulakowski | Assistant Extras Casting |
Production | Irene Stillman | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Harper Della-Piana | Costumer |
Editing | Michael Yetter | Negative Cutter |
Art | Demetri Detsardis | Location Scout |
Production | Harry Tappan Heher | Location Assistant |
Production | Al Lamberti | Location Assistant |
Production | David Moy | Location Assistant |
Production | Kate Schultz | Location Coordinator |
Production | Michael Sibley | Assistant Location Manager |
Sound | Johnny Coppola | Music Consultant |
Sound | Josh Rosenblum | Conductor |
Sound | Ted Spencer | Scoring Mixer |
Crew | Theodore Brown Jr. | Driver |
Crew | Theodor A. Brown | Transportation Coordinator |
Crew | Juan Bryan | Driver |
Crew | Bob Dean | Driver |
Crew | Charles Fay | Driver |
Crew | Timothy Garrett | Driver |
Crew | Daniel Palmer | Driver |
Crew | Jean Presendeli | Driver |
Crew | John Hart Queeney Jr. | Driver |
Crew | Barry Sweeney | Driver |
Crew | George Washington | Driver |
Crew | Erik W. Wickstrom | Driver |
Crew | Paul Brennan | Legal Services |
Production | Tommy Disla | Production Assistant |
Production | Liz Dykhouse | Production Accountant |
Production | John B. Finn | Post Production Accountant |
Production | Jean Kalanzi | Assistant Accountant |
Production | Anne Nevin | Production Coordinator |
Crew | Ted Shields | Set Production Assistant |
Crew | Andy Walker | Craft Service |
Crew | Stan Wiencko | Set Production Assistant |
Crew | Therese Casaletta | Thanks |
Crew | Paul Davis | Thanks |
Crew | Peter Galman | Thanks |
Crew | Ann Landers | Thanks |
Crew | Robert Andrew Parker | Thanks |
Crew | Eric Rayman | Thanks |
Crew | Bret Schundler | Thanks |
Crew | Pat Scott | Thanks |
Crew | Arthur Weinstein | Thanks |
Crew | Colleen Weinstein | Thanks |