Deccal (2009)
Cannes Film Festivalinin olay yaratan filmi Antichrist, Çocukları öldükten sonra yaşadıkları acıyı unutmaya çalışan bir çiftin orman kulübesine gitmesiyle herşeyin daha da kötüleşmesini ve gelişen garip olayları anlatıyor. Yönetmen koltuğunda Lars von Trier var.
Director: Lars von Trier
Willem Dafoe He |
|
Charlotte Gainsbourg She |
|
Storm Acheche Sahlstrøm Nic |
Directing | Lars von Trier | Director |
Writing | Lars von Trier | Writer |
Crew | Jens Albinus | Thanks |
Production | Peter Aalbæk Jensen | Executive Producer |
Art | Karl Júlíusson | Production Design |
Sound | Kristian Eidnes Andersen | Original Music Composer |
Sound | Kristian Eidnes Andersen | Sound Designer |
Writing | Anders Thomas Jensen | Story Supervisor |
Camera | Anthony Dod Mantle | Director of Photography |
Camera | Anthony Dod Mantle | Camera Operator |
Editing | Anders Refn | Editor |
Production | Des Hamilton | Casting |
Production | Antoinette Boulat | Casting |
Crew | Margaret Ménégoz | Thanks |
Crew | Andrei Tarkovsky | In Memory Of |
Camera | Tom Trambow | Still Photographer |
Production | Peter Garde | Executive Producer |
Production | Leo Davis | Casting |
Crew | Christine Berg | Thanks |
Costume & Make-Up | Frauke Firl | Costume Design |
Crew | Frédérique Moidon | Thanks |
Production | Meta Louise Foldager | Producer |
Camera | Roman Schauerte | Clapper Loader |
Art | Tim Pannen | Art Direction |
Crew | Michael Schmid-Ospach | Thanks |
Production | Malou Schultzberg | Casting |
Crew | Martin Faltermeier | Thanks |
Crew | Tine Byrckel | Thanks |
Crew | Morten Jacobsen | Makeup Effects |
Crew | Tomasz Wasilewski | Thanks |
Sound | Julien Naudin | Foley |
Lighting | Thomas Neivelt | Gaffer |
Editing | Åsa Mossberg | Editor |
Costume & Make-Up | Dennis Knudsen | Makeup Artist |
Crew | Régine Vial | Thanks |
Crew | Thomas Foldberg | Makeup Effects |
Crew | Bonnie Bernstein | Thanks |
Sound | Peter Albrechtsen | Sound Effects Editor |
Crew | Erik Zumkley | Special Effects Coordinator |
Crew | Ernst Reimann | Stunt Coordinator |
Production | Victoria Beattie | Casting |
Visual Effects | Jakub Knapik | CG Artist |
Visual Effects | Jarosław Sawko | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Piotr Sikora | Visual Effects Producer |
Sound | Roberto Cappannelli | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Sean Wheelan | Visual Effects Producer |
Production | Rüdiger Jordan | Production Manager |
Art | Rüdiger Jordan | Location Scout |
Art | Jean Roch Bechameil | Sculptor |
Art | Pit Paffen | Sculptor |
Art | Michael Kalden | Property Master |
Writing | Peter Hjorth | Storyboard |
Visual Effects | Peter Hjorth | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Karen Maarbjerg | Visual Effects Producer |
Camera | Gökhan Balseven | Camera Operator |
Camera | Christian Geisnæs | Still Photographer |
Crew | Jacek Drosio | Thanks |
Lighting | Jacob Marlow | Gaffer |
Crew | Gerry Grennell | Dialogue Coach |
Production | Martin Zillger | Location Manager |
Art | Jesper Lorents | Property Master |
Visual Effects | Sarah K. Hellström | Visual Effects Coordinator |
Crew | Sascha Verhey | Thanks |
Visual Effects | Jakub Grygier | Matte Painter |
Directing | Barbara Krieger | Continuity |
Production | Laura Einmahl | Unit Manager |
Crew | Claudia Deselaers | Thanks |
Camera | Pim Tjujerman | Focus Puller |
Costume & Make-Up | Hue Lan Van Duc | Makeup & Hair |
Camera | Jakob Bonfils | Camera Technician |
Crew | Christian Schwalbe | Thanks |
Directing | Michael Elliott | First Assistant Director |
Directing | Richard Styles | First Assistant Director |
Crew | Benjamin Müller | Thanks |
Crew | Matthias Krause | Thanks |
Writing | Sune Elskær | Storyboard |
Camera | Bernd Mayer | Key Grip |
Visual Effects | Rafał Wojtunik | Matte Painter |
Camera | Peter Topsøe-Jensen | Focus Puller |
Lighting | Martin Andersen | Electrician |
Crew | Frank Frattaroli | Thanks |
Crew | Manfred Breuersbrock | Thanks |
Costume & Make-Up | Antje Bockeloh | Hair Designer |
Art | Rüdiger Joch | Construction Manager |
Art | Maurizio Spina | Greensman |
Art | Kornelia List | Painter |
Art | Bernd Nagel | Painter |
Art | Ellen Pechtheyden | Painter |
Costume & Make-Up | Anna Jacobi | Dresser |
Costume & Make-Up | Juan Ignacio Ugarte | Dresser |
Lighting | Stefan Hiegemann | Electrician |
Lighting | Stefan Schauerte | Electrician |
Lighting | Jonathan Reim Eskildsen | Electrician |
Lighting | Derek Gilbert Zacho | Electrician |
Camera | Bastian Schiøtt | Focus Puller |
Crew | Fabian Grobholz | Special Effects Technician |
Crew | Dennis Kron | Special Effects Technician |
Visual Effects | Marcin Filipek | 3D Animator |
Visual Effects | Piotr Suchodolski | Modeling |
Production | Lies Schumandl | Production Accountant |
Crew | Claudia Coreen Kaiser | Production Controller |
Production | Jeannette Ziemeck | Production Coordinator |
Crew | Pia Klein | Thanks |
Crew | Monika Allegreth | Thanks |
Crew | Tanja Baum | Thanks |
Crew | Sarah Beyer | Thanks |
Crew | Bo Brinck | Thanks |
Crew | Daniel Börger | Thanks |
Crew | Peter Dreßen | Thanks |
Crew | Rafaële Garcia | Thanks |
Crew | Gregor Gbur | Thanks |
Crew | Manuela Gmeinwieser | Thanks |
Crew | Guy Heinen | Thanks |
Crew | Constanze Hellmich | Thanks |
Crew | Dirk Hendrischke | Thanks |
Crew | Caroline Hoberg | Thanks |
Crew | Christa Hoberg | Thanks |
Crew | Mirjam Hoberg | Thanks |
Crew | Hagen Jobi | Thanks |
Crew | Volker Kaiser | Thanks |
Crew | Gabriele Keil-Riegert | Thanks |
Crew | Corinna Kraney | Thanks |
Crew | Ulf Otto Kraney | Thanks |
Crew | Axel Kreitz | Thanks |
Crew | Frithjof Kühn | Thanks |
Crew | Jean-Claude Lamy | Thanks |
Crew | Peter Lemke | Thanks |
Crew | Knut Maier | Thanks |
Crew | Stephan Martini | Thanks |
Crew | Birgit Maurer | Thanks |
Crew | Kai Miebach | Thanks |
Crew | Michael Naguib | Thanks |
Crew | Anne Olivet | Thanks |
Crew | Gerald Paffenholz | Thanks |
Crew | Karl-Otto Schmidt | Thanks |
Crew | Detlev Schreiber | Thanks |
Crew | Heiko Schweim | Thanks |
Crew | Jörg Schweizer | Thanks |
Crew | Thomas Sonsing | Thanks |
Crew | Sybille Steinfartz | Thanks |
Crew | Britta Stommel | Thanks |
Crew | Elke Säglitz | Thanks |
Crew | Georg Thorwarth | Thanks |
Crew | Tomas Vasina | Thanks |
Crew | Kay Vierguts | Thanks |
Crew | Ekkehard Waffenschmidt | Thanks |
Crew | Dan Walker | Thanks |
Crew | Joanna Wendorff | Thanks |
Crew | Angharad Wood | Thanks |