Prens ve Ben 3 (2008)
Kraliçe Paige (Kam Haksin) ve Kral Edvard’ın (Chris Geere) tek dileği kısa bir süreliğine bile olsa saray hayatını arkalarında bırakarak uzun süredir hayalini kurdukları romantik balayına çıkmaktır. Ancak Belavia’nın muhteşem ormanları, karla kaplı tepeleri ve tarihi saraylarının arasında bile sorumlulukları peşlerini bırakmayacaktır. Sığındıkları bu masal diyarı bir petrol madenine dönüştürülme tehlikesiyle karşı karşıyadır, üstelik bu tehdidin sahibi de kendi başbakanlarıdır! Bütün bunlar yetmezmiş gibi Kraliçe Paige’in eski sevgililerinden biri ortaya çıkmıştır ve onu sırlarını açıklamakla tehdit etmektedir… Bakalım çift zorlukları aşıp hayallerindeki balayına kavuşabilecek mi? Bir Not Önce dillere destan bir aşk hikayesi… Ardından peri masalı gibi bir düğün… Şimdi de kraliçelere layık bir balayı… Sevilen serinin üçüncü filmi...
Director: Catherine Cyran
Kam Heskin Paige Morgan |
|
Chris Geere King Edvard |
|
Adam Croasdell Scott |
|
Todd Jensen John Polonius |
|
Jonathan Firth Soren |
|
Joshua Rubin Oliver |
|
Hristo Mitzkov Reporter |
|
Valentin Ganev Prince Georgiev |
|
Shelly Varod Reporter |
|
Branco Vukovic German Reporter |
|
Georgi Ivanov Marcellus |
|
Kitodar Todorov Boris |
|
Petyo Peikov Monarch Aide |
|
Atanas Srebrev Folketing Speaker |
|
Ani Jarrett Reporter |
|
Gergana Bouzukova Paparazzi |
|
Evelina Borisova Frightened Mother |
|
Malina Germanova Little boy (voice) |
|
Waléra Kanischtscheff Boris (voice) |
Production | Boaz Davidson | Executive Producer |
Production | Les Weldon | Producer |
Production | Danny Lerner | Producer |
Production | Avi Lerner | Executive Producer |
Production | David Higgins | Executive Producer |
Production | Jeremy Zimmermann | Casting |
Production | Trevor Short | Executive Producer |
Production | Danny Dimbort | Executive Producer |
Sound | Andrew Gross | Music |
Production | Mark Amin | Executive Producer |
Art | Kess Bonnet | Production Design |
Crew | Emil Topuzov | Cinematography |
Production | David Varod | Executive Producer |
Production | Cami Winikoff | Executive Producer |
Production | Manuel Puro | Casting |
Writing | Blayne Weaver | Writer |
Production | Elyse Eisenberg | Producer |
Production | Gabriel Georgiev | Production Manager |
Production | Gabriel Georgiev | Co-Producer |
Editing | Irit Raz | Editor |
Costume & Make-Up | Ina Damianova | Costume Design |
Crew | Kaloian Vodenicharov | Stunt Coordinator |
Sound | Matthew Olivo | Sound Effects Editor |
Directing | Catherine Cyran | Director |
Crew | Alan J. Lam | Production Controller |
Visual Effects | Scott Coulter | Visual Effects Producer |
Crew | Velizar Peev | Stunts |
Sound | Paulette Victor-Lifton | Supervising Sound Editor |
Crew | Asen Asenov | Stunts |
Sound | Steve Neal | Sound Effects Editor |
Production | Valentin Dimitrov | Location Manager |
Crew | Krasimir Simeonov | Stunts |
Crew | Marten Ruskov | Special Effects |
Visual Effects | Jordan Markov | Visual Effects |
Crew | Teodor Tsolov | Stunts |
Directing | Shelly Stoyanova | Script Supervisor |
Camera | Alexander Krumov | Camera Operator |
Lighting | Yavor Zahariev | Gaffer |
Crew | Simeon Asenov | Visual Effects Art Director |
Crew | Angelina Borisowa | Visual Effects Editor |
Camera | Kiril Valchanov | Steadicam Operator |
Visual Effects | Alexander Valev | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Nick Peshunoff | Visual Effects Coordinator |
Sound | Brian Magrum | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Rob McIntyre | Dialogue Editor |
Sound | Drew DeAscentis | Music Editor |
Camera | Mitko Bonev | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Todor Tunov | Set Dressing Artist |
Camera | Ivan Vatsov | First Assistant Camera |
Crew | Peter Krumov | Carpenter |
Visual Effects | Ivo Jivkov | Special Effects Supervisor |
Directing | Peter Mechkoff | Assistant Director |
Sound | Aleksandar Trayanov | Boom Operator |
Visual Effects | Stanislav Dragiev | Visual Effects Supervisor |
Production | Todd Gilbert | Executive In Charge Of Post Production |
Directing | Joel Morales | Assistant Director |
Directing | Svetoslav Velichkov | Assistant Director |
Costume & Make-Up | Vasil Zlatarev | Set Dressing Artist |
Sound | Mark Hensley | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Georgi Karadjov | Special Effects |
Visual Effects | Ivaylo Andonov | Digital Compositors |
Visual Effects | Georgi Atanasov | Digital Compositors |
Visual Effects | Svilen Aynadzhiev | Digital Compositors |
Visual Effects | Ivelina Dobreva | Digital Compositors |
Visual Effects | Anton Donchev | Digital Compositors |
Visual Effects | Kremena Ganeva | Digital Compositors |
Visual Effects | Kiril Gizdov | Digital Compositors |
Visual Effects | Iva Gorcheva | Digital Compositors |
Visual Effects | Ivan Ivanov | Digital Compositors |
Visual Effects | Rosen Ivanov | Digital Compositors |
Crew | Peter Keranov | Compositors |
Visual Effects | Momchil Kirov | Digital Compositors |
Visual Effects | Kalin Krumov | Digital Compositors |
Visual Effects | Petar Mariyanov | Digital Compositors |
Visual Effects | Silviya Mariyanova | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Velislava Mihailova | Digital Compositors |
Visual Effects | Diana Moneva | Digital Compositors |
Visual Effects | Maria Popova | Digital Compositors |
Visual Effects | Stoilova Tsvetelina | Simulation & Effects Artist |
Visual Effects | Elisaveta Tzvetanova | Visual Effects |
Crew | Trayan Milenov-Troy | Stunts |
Camera | Mihail Apostolov | Grip |
Camera | Tsvetan Kostov | Grip |
Camera | Georgi Petkov | Grip |
Crew | Radoslav Petkov | Video Assist Operator |
Visual Effects | Yakim Petrov | Animation |
Sound | Ashley Waldron | Music Supervisor |
Crew | Milen Bozhichkov | Driver |
Crew | Bojidar Kostov | Driver |
Crew | Yavor Mantarkov | Transportation Co-Captain |
Production | Maggie Stoyanova | Production Office Coordinator |