Sokak Dansı 5: Rüya Takımı (2014)
Sean için hayat hiç de planladığı gibi gitmemektedir. Kızarkadaşı kariyerinde farklı bir şekilde devam etme kararı almıştır. Kurduğu grup olan The Mob, Los Angeles'taki yarısı kazanamayınca Sean'ı arkalarında bırakıp geri dönerler. Dansçı olarak kariyerini sürdürmek isteyen Sean, eski arkadaşı Moose ile yeni bir ekip aramaya başlarlar. Moose daha sonra Sean'ı, sakatlığı nedeniyle bir süredir dans etmeyen fakat sahneye dönmeye artık hazır olan Andie West ile tanıştırır. Andie de Jenny Kido, Vladd ve Santiago ikizlerini toplayınca ekipleri kurulmuş olur. Yeni gurubun adı LMNTRX olur. Kariyerleri için önemli bir fırsat ve dönüm noktası olan Las Vegas'taki The Vortex yarışmasına katılmaya karar verirler. Sean'ın eski ekibi The Mob'un da yarışmada yer aldıklarını öğrendiklerinde Sean için durum biraz daha zorlaşır.
Director:
Trish Sie
Writer:
John Swetnam
Briana Evigan Andie |
|
Ryan Guzman Sean |
|
Chaton Anderson Sophie |
|
Stephen 'tWitch' Boss Jason |
|
Misha Gabriel Eddy |
|
Izabella Miko Alexa |
|
Alyson Stoner Camille |
|
Adam Sevani Moose |
|
Christopher Scott Hair |
|
Luis Rosado Monster |
|
Parris Goebel Violet |
|
Karin Konoval Ana |
|
Frank Crudele Boris |
|
Jay Brazeau Mr. McGowan |
|
Chadd Smith Vladd |
|
Stephen Stevo Jones Jasper |
|
Mari Koda Jenny Kido |
|
David Shreibman Chad |
|
Facundo Lombard Marcos Santiago |
|
Martín Lombard Martin Santiago |
|
Cyrus Spencer Gauge |
|
Jaja Vankova Robot Girl |
|
Jenny Dailey Grim Knight's Hot Twin #1 |
|
Jayme Rae Dailey Grim Knight's Hot Twin #2 |
|
Elizabeth Weinstein Casting Agent |
|
Viv Leacock Bartender (Club) |
|
Leah Christ Model #1 |
|
Fiona Vroom Assistant Stylist |
|
Laura Soltis Stylist |
|
Anthony Joseph Bellman #2 |
|
Yoshiharu Hashimoto Kido's Uncle |
|
Tae Helgeth Kid's Aunt |
|
Fulvio Cecere Uncle (Pizza Place) |
|
Allie Meixner Dancing Bachelorette |
|
Peter Newman Interviewer |
|
Patricia Mayen-Salazar Maid |
|
Graeme Duffy Ad Agency Executive #1 |
|
Jill Morrison Ad Agency Executive #2 |
|
Christie Laing Hotel Executive |
|
Aason Nadjiwan Voodoo Dancer |
|
Hayden Fong Voodoo Dancer |
|
Mackenzie Green Voodoo Dancer |
|
Chelsee Albo Fire Dancer |
|
Carly Louth Fire Dancer |
|
Marc Inniss MOB Dancer |
|
Nolan Padilla MOB Dancer |
|
Phillip Chbeeb MOB Dancer |
|
Bianca Brewton MOB Dancer |
|
Tony Bellissimo MOB Dancer |
|
Josue Anthony MOB Dancer |
|
Brandy Lamkin MOB Dancer |
|
Brittny Sugarman MOB Dancer |
|
Celestina Aladekoba Celestina |
|
Brandon Shaw Grim Knight Dancer |
|
Emilio Dosal Grim Knight Dancer |
|
Comfort Fedoke Grim Knight Dancer |
|
Kim Marko Germar Grim Knight Dancer |
|
Raymond Cham Jr. Grim Knight Dancer |
|
Nicholas Stewart Grim Knight Dancer |
|
Gui DaSilva-Greene Grim Knight Dancer |
|
Jeffrey 'Machine' McCann Grim Knight Dancer |
|
Jesse 'Casper' Brown Grim Knight Dancer |
|
Janick Arseneau Divine Intention Dancer |
|
Julie Dombrowski Divine Intention Dancer |
|
Sarah Katie Holmes Divine Intention Dancer |
|
Erika Prevost Divine Intention Dancer |
|
Marina Bastarache Divine Intention Dancer |
|
Edith Collin-Marcoux Divine Intention Dancer |
|
Adrienne Chan Divine Intention Dancer |
|
Tiger Kirchharz Sweet Beaches Dancer |
|
Lorella Boccia Sweet Beaches Dancer |
|
Kenny Mugisha Sweet Beaches Dancer |
|
Brian Yang Sweet Beaches Dancer |
|
Teya Wild Sweet Beaches Dancer |
|
Lorena Liebman Blueprint Dancer |
|
Nicolas Begin Blueprint Dancer |
|
Derek Rice Blueprint Dancer |
|
Ian Arcudi Blueprint Dancer |
|
Saxon Fraser Blueprint Dancer |
|
Handy Yacinthe Blueprint Dancer |
|
Mecdy Jean-Pierre Blueprint Dancer |
|
Vincent Poirier Blueprint Dancer |
|
Axelle Munezero Blueprint Dancer |
|
Martine Bruneau Blueprint Dancer |
|
Marc-Antoine Millette Petronas Dancer |
|
Stéphane Charbonneau Petronas Dancer |
|
Olivier Blais Petronas Dancer |
|
Max Paradis Petronas Dancer |
|
Eric Ardila Petronas Dancer |
|
Eric Martel Tech-Stylz Dancer |
|
Mathieu Dumoulin Tech-Stylz Dancer |
|
Daniel Morrison Tech-Stylz Dancer |
|
Mark Siller Tech-Stylz Dancer |
|
Dean Placzek Tech-Stylz Dancer |
|
Lawrence Devera Poreotics Dancer |
|
Can Nguyen Poreotics Dancer |
|
Charles Nguyen Poreotics Dancer |
|
Chad Mayate Poreotics Dancer |
|
Justin Valles Poreotics Dancer |
|
Fritz Coleman Voodoo Dancer |
Editing | Niven Howie | Editor |
Production | Patrick Wachsberger | Producer |
Production | Erik Feig | Producer |
Production | Adam Shankman | Producer |
Production | Jennifer Gibgot | Producer |
Camera | Brian Pearson | Director of Photography |
Art | Devorah Herbert | Production Design |
Sound | Jeff Cardoni | Music |
Writing | Duane Adler | Characters |
Crew | Rorelee Tio | Stunt Driver |
Production | Rich Mento | Casting |
Visual Effects | Andrew Karr | Visual Effects Supervisor |
Writing | John Swetnam | Screenplay |
Crew | Owen Walstrom | Stunt Coordinator |
Directing | Trish Sie | Director |
Art | Hamish Purdy | Set Decoration |
Directing | Richard Cowan | First Assistant Director |
Crew | Tony Lazarowich | Special Effects Coordinator |
Art | James Philpott | Art Direction |
Lighting | John Dekker | Gaffer |
Costume & Make-Up | Soyon An | Costume Design |
Production | Matt Smith | Executive Producer |
Crew | Brennan Walstrom | Stunts |
Directing | Rachael Fortier | Second Assistant Director |
Crew | Kye Walstrom | Stunt Driver |