Son Vurgun (2014)
Geçmişte belaya bulaşmış olan iki kardeşin, tam da hayatlarına yeni bir sayfa açmak istedikleri bir dönemd, kendilerini bir banka soygunu işinin ortasında bulmalarını konu alan film; suç filmi odaklı bir gerilim öyküsüne ev sahipliği yapıyor. Adrien Brody ve Hayden Christensen'i beyazperdede ilk defa bir araya getiren filmin kadrosunda, Hızlı ve Öfkeli serisinin güzeli Jordana Brewster da yer alıyor.
Director: Sarik Andreasyan
Hayden Christensen James |
|
Adrien Brody Frankie |
|
Jordana Brewster Emily |
|
Akon Sugar |
|
Tory Kittles Ray |
|
Laura Cayouette Loan Officer |
|
Elena Sanchez Katie |
|
Luis Da Silva Jr. Spoonie |
|
Joe Chrest Captain Sullivan |
|
Judd Lormand Paramedic |
|
John L. Armijo Prison Guard |
|
Lance E. Nichols Auto Shop Boss |
|
Aaron V. Williamson House |
|
Rachel Bilson Eyewitness |
|
Carol Sutton Hostage |
|
Belinda Delgado Stripper |
Sound | David Mann | Sound Effects Editor |
Crew | Mark De Alessandro | Stunts |
Camera | Antonio Calvache | Director of Photography |
Art | Bradford Johnson | Set Decoration |
Writing | Raul Sanchez Inglis | Writer |
Sound | Jay Nierenberg | Sound Designer |
Crew | Gregg Brazzel | Stunt Coordinator |
Directing | Sarik Andreasyan | Director |
Production | Sarik Andreasyan | Producer |
Crew | Danny Epper | Stunts |
Production | Dominika Posserén | Casting |
Editing | Kirill Kozlov | Editor |
Art | James A. Gelarden | Production Design |
Production | Tove Christensen | Producer |
Production | Georgy Malkov | Producer |
Editing | Kiran Pallegadda | Editor |
Editing | Taylor Mahony | Digital Intermediate |
Sound | Michael Perricone | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Greg Vines | Music Editor |
Production | Vladimir Polyakov | Producer |
Production | Georgy Malkov | Producer |
Production | Gevond Andreasyan | Producer |
Costume & Make-Up | Andree Fortier | Costume Supervisor |
Art | Jill Broadfoot | Set Decoration Buyer |
Costume & Make-Up | Liz Staub | Costume Design |
Sound | Chris Terhune | Sound Effects Editor |
Directing | Debbie Estay | Script Supervisor |
Visual Effects | Justin Ball | Visual Effects Supervisor |
Sound | Eric Raber | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Andrew Wert | Property Master |
Camera | Francis James | Camera Operator |
Camera | Michele K. Short | Still Photographer |
Camera | Remi Tournois | Steadicam Operator |
Sound | Dan Kremer | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Ralph Madison | Camera Operator |
Crew | Deborah Muscarello | Picture Car Coordinator |
Costume & Make-Up | Melissa Reed | Key Costumer |
Editing | Sebastian Perez-Burchard | Digital Intermediate |
Costume & Make-Up | Donita Miller | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Paige Reeves | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Karola Dirnberger | Hairstylist |
Camera | Greg Morris | Camera Operator |
Sound | Maciek Krakówka | Foley |
Production | Janelle Scuderi | Casting |
Art | Tom R. Wilson | Construction Coordinator |
Crew | Patrick Barnes | Techno Crane Operator |
Lighting | Ted Gregg | Rigging Grip |
Camera | Troy Wagner | First Assistant "A" Camera |
Lighting | Bob Bates | Gaffer |
Sound | Artashes Andreasyan | Original Music Composer |
Sound | Alim Zairov | Original Music Composer |
Sound | Roman Vyshnevskyi | Original Music Composer |
Art | Spencer Davison | Art Direction |
Costume & Make-Up | Erica Dewey | Makeup Artist |
Art | Annie Holstein | Art Department Coordinator |
Sound | Jan Chojnacki | Foley |
Crew | Alexey Andreev | CG Supervisor |
Visual Effects | Ruslan Timerbaev | VFX Supervisor |
Camera | Patrick Longman | Helicopter Camera |
Camera | Patrick Longman | Aerial Director of Photography |
Costume & Make-Up | Megan Richardson | Set Costumer |
Crew | Ken Smith | Transportation Coordinator |
Camera | Nate Selee | Grip |
Camera | Norris Fox | First Assistant "B" Camera |
Camera | Ian Henderson | Second Assistant Camera |
Lighting | Charles B. Walker | Rigging Grip |
Camera | Joe Cassano | Dolly Grip |
Production | Daniel Shapovalov | Production Executive |
Lighting | Jim Wayer | Rigging Grip |
Camera | Michael Feduccia | Grip |
Production | Roy Bogy | Production Coordinator |
Directing | Beau Ferris | First Assistant Director |
Camera | Mike Nami Jr. | Best Boy Grip |
Costume & Make-Up | Hannah Bollich | Costume Assistant |
Lighting | Tedd Underwood | Best Boy Electric |
Camera | John Vinson | Grip |
Camera | Joe Lotuaco | Grip |
Camera | Ilya Kuvshinov | Epk Camera Operator |
Camera | Denis Danilov | Epk Producer |
Lighting | L. Chris Strong | Key Rigging Grip |
Art | Gregory T. Geniusz | Set Dresser |
Art | Craig Serody | Set Dresser |
Crew | Alexander 'Sasha' Stolin | Scenic Artist |
Camera | Larron Rome Julian | Second Assistant Camera |
Camera | Keegan Stokley | Grip |
Camera | Stephen Fouasnon | Digital Imaging Technician |
Art | John Lamkin | Set Dresser |
Art | Angela Boulet | Assistant Property Master |
Art | Michelle Belfield | Graphic Designer |
Art | Hunter Wert | Props |
Camera | Brannon Estay | Grip |