Amerikan Pastası 7: Aşk Kitabı (2009)
İlk american pastası filminden on yıl sonra üc talihsiz bakire erkek, okul kütüphanesinde gezerken okulun kutsal kitabı sayılan aşk kitabını bulurlar. Başta buna çok sevinirler ama kitap oldukça yıpranmış, eksik öğütler içermekte ve anlaşılmamaktadır.
Director: John Putch
Bug Hall Rob |
|
Brandon Hardesty Lube |
|
Kevin M. Horton Nathan |
|
Beth Behrs Heidi |
|
Melanie Papalia Dana |
|
Jennifer Holland Ashley |
|
John Patrick Jordan Stifler |
|
Louisa Lytton Imogen |
|
Sherman Hemsley Pastor |
|
Eugene Levy Mr. Levenstein |
|
Curtis Armstrong Mr. O'Donnell |
|
Jim Wynorski Eddie |
|
Rosanna Arquette Rob's Mom |
|
Dustin Diamond Alumnus Guy #1 |
|
Kevin Federline Canadian Border Guard |
|
C. Thomas Howell Alumnus Guy #2 |
|
Christopher Knight Alumnus Guy #3 |
|
Tim Matheson Alumnus Guy #4 |
|
Bret Michaels Self |
|
Steve Railsback Alumnus Guy #5 |
|
Robert Romanus Alumnus Guy #6 |
|
Cindy Busby Amy |
|
Naomi Hewer Alyson |
|
Edwin Perez Gibbs |
|
Nico McEown Cody |
|
Karin Konoval Store Manager |
|
Carrie Keagan Sales Lady |
|
Willa Potter Krissi with an 'I' |
|
Meghan Feenstra Sarah |
|
Jasmine Mooney Jackie |
|
Dwight Koss Dana's Dad |
|
Jennifer Juniper Angeli Dana's Mom |
|
Jill Teed Miss Johnson |
|
Adrienne Carter Katie |
|
Isaiah States Shocked Little Boy #1 |
|
Cowboy Elliott Shocked Little Boy #2 |
|
Cindy Lucas French Canadian Babe |
|
Giselle Lavande Monique |
|
Jason Benson US Border Guard |
|
Taryn Johnston Jenny |
|
Gino Cocomello Suave Alumnus Guy |
|
Ina Geraldine Guy Suave Alumnus Guy's Girlfriend |
|
Kristina Agosti Alumnus Guy #4's Wife |
|
Holly Eglington Shapely Lady of the Evening |
|
Kristy Lee Wonderful Lady of the Evening |
|
Shannon Cotnam Superb Lady of the Evening |
|
Keana Iwaskow Delicate Lady of the Evening |
|
Daesha Danielle Usman Fun Girl at Dance |
|
Jovana Golubovic Attractive Hot Tub Girl |
|
Anelore Popa Charming Hot Tub Girl |
|
Crystal Tisiga Graceful Hot Tub Girl |
|
Ashley Bryson Pulchritudinous Hot Tub Girl |
|
Laura Mitchell Cheerful Hot Tub Girl |
|
Andy Field Virile Party Guy |
|
Jimmy Johansson Roguish Party Guy |
|
Terry Levergood Refined Party Guy |
|
Phoenix Gordon Loser in Hot Tub |
|
Lila Popa Puking Drunk Girl |
|
Angela Steen Make Out Girl |
|
Keith Dallas DJ at Dance |
|
Misha Kleider Radiant Naked Party Guy |
|
Matthew Smalley Awesome Party Dude |
|
Alicia Smith Dazzling Party Girl |
|
Renee Slusarenko Ravishing Party Girl |
|
Nicole Chartrand Cute Party Girl |
|
Victoria Campean Foxy Party Girl |
|
Sukhi Sidhu Lovely Party Girl |
|
Mary Jane Mallard Exquisite Party Girl |
|
Melissa Emy Enticing Party Girl |
|
Melissa Marie Peters Statuesque Party Girl |
|
Cheyenne Shamei Fascinating Wet T-Shirt Girl |
|
Karmeyn Loiselle Tasteful Wet T-Shirt Girl |
|
Erin Graves Sublime Wet T-Shirt Girl |
|
Sonni Pacheco Splendid Wet T-Shirt Girl |
Production | Mike Elliott | Producer |
Directing | Mike Elliott | Second Unit Director |
Directing | John Putch | Director |
Camera | Ross Berryman | Director of Photography |
Writing | Adam Herz | Characters |
Production | Craig Perry | Executive Producer |
Production | Warren Zide | Executive Producer |
Sound | David Lawrence | Original Music Composer |
Visual Effects | Chris Bremble | Visual Effects Producer |
Camera | Danny Nowak | Camera Operator |
Camera | Danny Nowak | Second Unit Director of Photography |
Production | Simon Abbott | Unit Production Manager |
Production | Simon Abbott | Line Producer |
Crew | Guy Bews | Stunt Coordinator |
Crew | Krista Bell | Stunt Double |
Production | Sean Cossey | Casting |
Costume & Make-Up | Cynthia Ann Summers | Costume Design |
Production | Jan Glaser | Casting |
Costume & Make-Up | Joel Echallier | Special Effects Makeup Artist |
Directing | Victor Landrie | Second Assistant Director |
Directing | Victor Landrie | Second Unit First Assistant Director |
Writing | David H. Steinberg | Writer |
Sound | Patrick Giraudi | Supervising Sound Editor |
Sound | Patrick Giraudi | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Patrick Giraudi | Dialogue Editor |
Crew | Noah Beggs | Stunt Double |
Directing | Allan Harmon | First Assistant Director |
Sound | Greg Mauer | Foley Mixer |
Production | Stuart Aikins | Casting |
Crew | Brett Armstrong | Stunt Double |
Sound | Steven Avila | Sound Effects Editor |
Sound | Peter D. Lago | Sound Effects Editor |
Sound | Steven Utt | Sound Engineer |
Directing | Alexandra La Roche | Script Supervisor |
Crew | Yves Cameron | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Robert A. Pandini | Hairstylist |
Art | Tony Devenyi | Production Design |
Art | Jennifer Kom-Tong | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Joshana McMahon | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Tanya Howard | Assistant Makeup Artist |
Sound | Rick Owens | Foley Artist |
Sound | Kelly Vandever | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Ernie Jackson | Stunt Coordinator |
Camera | Chris Helcermanas-Benge | Still Photographer |
Crew | Darren Marcoux | Special Effects Coordinator |
Camera | Lou Gruzelier | Steadicam Operator |
Camera | Lou Gruzelier | "B" Camera Operator |
Art | Teresa Weston | Art Direction |
Sound | Alexander Pugh | Sound Effects Editor |
Sound | Brian S.M. Wroth | ADR Editor |
Sound | Adam DeCoster | Foley Artist |
Production | Greg Holstein | Associate Producer |
Sound | Sean Madsen | Sound Engineer |
Sound | Ben Whitver | ADR Mixer |
Art | Bobbi Allyn | Assistant Set Decoration |
Costume & Make-Up | Jennifer Kipps | Key Makeup Artist |
Sound | Adrian van Velsen | Music Editor |
Production | J.J. Ogilvy | Casting Associate |
Crew | Bruce Crawford | Stunt Double |
Sound | Rick Bold | Boom Operator |
Sound | Chris Glyn-Jones | Boom Operator |
Sound | Chris Higgins | Sound Assistant |
Editing | John Gilbert | Editor |
Crew | Colin Laurent-Bixler | Post Production Assistant |
Sound | Kristian Bailey | Sound Mixer |
Sound | Kristian Bailey | Sound Assistant |
Crew | Jan Kikumoto | Post Production Supervisor |
Camera | Sacha Fassaert | First Assistant Camera |
Sound | Gordon Sproule | ADR Mixer |
Production | James Fantin | Assistant Production Coordinator |
Camera | Chris Weiss | Second Assistant Camera |
Directing | David Heimbecker | Third Assistant Director |
Sound | Michael Williamson | Sound Mixer |
Camera | Ryan McMaster | "A" Camera Operator |
Visual Effects | Ron Simonson | Visual Effects Supervisor |
Sound | Amy Giammarco | ADR Coordinator |
Camera | Jos Oman | First Assistant "B" Camera |
Sound | Doug Latislaw | ADR Mixer |
Production | Rebecca Zoe Leigh | Casting Associate |
Camera | Toby Armitt | First Assistant Camera |
Directing | Marijke Richman | Assistant Director |
Camera | Mark Weinhaupl | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Eunice Choi | Post Production Assistant |
Crew | Phil Davis | Special Effects Assistant |
Costume & Make-Up | Allison Chretien | Costumer |
Sound | Irene Montero | Foley Editor |
Costume & Make-Up | Lyne Denomme | First Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Dean Scheck | First Assistant Hairstylist |
Camera | Richard Eagan | First Assistant "A" Camera |
Editing | James G. White | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Courtney McKenzie | Assistant Costume Designer |
Camera | Mike Tanassee | Second Assistant Camera |
Camera | Ivan Maldonado | Steadicam Operator |
Camera | Ivan Maldonado | "B" Camera Operator |
Sound | Paul DiFranco | Music Supervisor |
Sound | Jean-Paul DiFranco | Music Coordinator |
Camera | Laura Hyvarinen | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Frederick Heartline | Camera Trainee |
Costume & Make-Up | Deb Schrieber | Costumer |
Costume & Make-Up | Sabrina Kolyck | Costumer |
Costume & Make-Up | Ines Zagoudakis | Costumer |
Costume & Make-Up | Wendy Levin | Costumer |
Costume & Make-Up | Issa Mills | Costumer |
Costume & Make-Up | Issa Mills | Costumer |
Production | Stacy A. Harris | Production Coordinator |
Directing | Dezi Haddock | Assistant Director |
Camera | Paul Mitchnik | Camera Operator |
Camera | Paul Mitchnik | Second Unit Director of Photography |