Terminatör: Kara Kader (2019)
2020 yılında Rev-9 modeli yeni bir Terminatör, 2042 yılından Skynet’in yeni bir tehdit olarak gördüğü Daniella "Dani" Ramos'u öldürmek için Meksika'ya yollanır. Dani’yi korumak için ise İnsan Direniş’i sibernetik olarak gelişmiş bir asker olan Grace’i geçmişe yollar. İkilinin yolları Mahşer Günü'nü önledikten sonra kimliği gizli biri tarafından gelecekten gelen Terminatör’leri yok etmesi için yardım alan Sarah Connor ile kesişecektir. İnsanlığın yeni umudu Dani’yi hayatta tutmak için Grace ve Sarah’nın beraber çalışmaları ve kimliği gizli bu kişiden yardım almaları gerekmektedir.
Director:
Tim Miller
Writers:
David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes.
Linda Hamilton Sarah Connor |
|
Mackenzie Davis Grace |
|
Natalia Reyes Daniella "Dani" Ramos |
|
Arnold Schwarzenegger T-800 / Carl |
|
Gabriel Luna Gabriel / REV-9 |
|
Diego Boneta Diego Ramos |
|
Ferran Fernández Flacco |
|
Tristán Ulloa Felipe Gandal |
|
Stephanie Gil Young Grace (10yrs) |
|
Tomás Álvarez Lucas / Floor Guard |
|
Tom Hopper Hadrell |
|
Alicia Borrachero Carl's Wife |
|
Enrique Arce Dani Ramos's Father |
|
Manuel Pacific Mateo |
|
Fraser James Major Dean |
|
Pedro Rudolphi Cholo |
|
Diego Martínez Cesar Mateo |
|
Kevin Medina Pepito |
|
Steven Cree Rigby |
|
Matt Devere US Border Riot & Locker Officer |
|
Karen Gagnon AFB Operator |
|
Neil Corbould BBQ Host Dad |
|
Lorna Brown US Border - Agent Brenner |
|
Stuart McQuarrie Craig - Factory Supervisor |
|
José Cerós Dam Worker |
|
Shadday López Diego's Friend at Workstation |
|
Pedro Hernández Foreman Silvio |
|
Mariah Nonnemacher BBQ Female Guest |
|
Peter Schueller US Border Gate Officer |
|
Jacques A. Nevils US Border Agent |
|
Daniel Ibáñez Miguel |
|
Mona Martínez Old Street Seller |
|
Francis McBurney USAF Loader |
|
Mikey Bharj ICE Medic |
|
Samantha Coughlan ICE Medic |
|
James Barriscale US Border X-Ray Officer |
|
Alejandra Mayo Mexican Mum on Train |
|
Angelica Andreu Bario Neighbor |
|
Iria Calero Guatemalan Girl (10yrs) |
|
Dan Stroiman Airman Graham / Tech |
|
Tábata Cerezo Julia |
|
Nicholas Wittman F-35 Pilot |
|
Daniel Ortiz Pharmacist |
|
Mark Hesketh Texas Ranger |
|
Peter Ormond Texas Ranger |
|
Joaquín Molla Detainee Axel |
|
Alberto Da La Sinda Oldsmobile Driver |
|
Mario de la Rosa Mexico City Cop |
|
Zoltán Téglás US Border Desk Sergeant |
|
Blair Jackson JP |
|
Phillip Garcia Rusty |
|
Tarnue Massaquoi Zack Hardy |
|
Cleveland Berto T. Gill |
|
Christine Horn Owens |
|
Pete Ploszek Ackers |
|
Mark Weiler Surgeon |
|
Kacy Owens Maggie Curtis |
|
Stephen Oyoung Technician Curtis |
|
Anisha Gibbs Cohort |
|
Anthony Oh Scavenger with Club |
|
Josh Wood Pilot #2 |
|
Edward Furlong John Connor |
|
Aaron Kunitz John Connor (voice) |
|
Geneviève Doang Resistance Nurse |
|
Georgia Simon Grace's Mother (voice) |
|
Rochelle Neil C-5 Co-Pilot (uncredited) |
|
Brett Azar T-800 (uncredited) |
|
Jude Collie Young John Connor (uncredited) |
Production | Lucinda Syson | Casting |
Writing | Josh Friedman | Story |
Writing | Gale Anne Hurd | Characters |
Costume & Make-Up | Ngila Dickson | Costume Design |
Writing | David S. Goyer | Screenplay |
Writing | David S. Goyer | Story |
Production | Bonnie Curtis | Executive Producer |
Production | James Cameron | Producer |
Writing | James Cameron | Characters |
Writing | James Cameron | Story |
Visual Effects | Neil Corbould | Special Effects Supervisor |
Production | Mindy Marin | Casting |
Costume & Make-Up | Bill Corso | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Susana Sánchez | Makeup Supervisor |
Art | Sonja Klaus | Production Design |
Writing | Billy Ray | Screenplay |
Production | Julie Lynn | Executive Producer |
Production | John J. Kelly | Executive Producer |
Production | Dana Goldberg | Executive Producer |
Production | Veronika Varjasi | Extras Casting |
Production | Kara Lipson | Casting Associate |
Directing | Tim Miller | Director |
Sound | David Betancourt | ADR Mixer |
Sound | Tim Gomillion | Sound Recordist |
Sound | David Grimaldi | Sound Designer |
Sound | David Lucarelli | ADR Recordist |
Sound | Derek Vanderhorst | Sound Designer |
Production | Don Granger | Executive Producer |
Sound | Tom Holkenborg | Original Music Composer |
Production | David Ellison | Producer |
Editing | Julian Clarke | Editor |
Writing | Justin Rhodes | Screenplay |
Writing | Justin Rhodes | Story |
Crew | Jimmy N. Roberts | Stunt Coordinator |
Camera | John Skotchdopole | Camera Operator |
Art | Geoff Leavitt | Graphic Designer |
Writing | Charles H. Eglee | Story |
Crew | Freddy Bouciegues | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Kate Biscoe | Makeup Artist |
Crew | Billy D. Lucas | Stunt Double |
Camera | Keith Dunkerley | Camera Operator |
Camera | Ken Seng | Director of Photography |
Lighting | José Luis Rodríguez | Gaffer |
Costume & Make-Up | Wendy J. Greiner | Key Costumer |
Editing | Tim Stipan | Digital Intermediate Colorist |
Production | Zsuzsa Tóth | Extras Casting |
Crew | Caitlin Dechelle | Stunt Coordinator |
Sound | Jason Schmid | Music Editor |
Crew | Amy Johnston | Stunts |
Crew | Debbie Evans | Stunt Coordinator |
Crew | Debbie Evans | Stunt Double |
Camera | Ádám Fillenz | Camera Operator |
Sound | Steve Baine | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Dennis Liddiard | Key Makeup Artist |
Directing | Lee Grumett | First Assistant Director |
Production | Andrés Cuenca | Casting Associate |
Art | Nuria Muni | Set Decoration |
Production | Georgia Simon | ADR Voice Casting |
Art | George Hull | Conceptual Design |
Directing | Paula Casarin | Script Supervisor |
Sound | Andy Nelson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Craig Henighan | Supervising Sound Editor |
Sound | Craig Henighan | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Lance Gilbert | Stunt Coordinator |
Sound | Lee Gilmore | Sound Designer |
Camera | Bruce McCleery | Second Unit Director of Photography |
Sound | Julie Feiner | ADR Editor |
Lighting | Attila Bilik | Gaffer |
Art | Dawn Brown | Set Designer |
Art | David Bryan | Art Direction |
Camera | Kerry Brown | Still Photographer |
Art | Tom Still | Art Direction |
Art | Éva Zöld | Set Decorating Coordinator |
Art | Annamária Orosz | Standby Art Director |
Visual Effects | Jay Barton | Visual Effects Supervisor |
Sound | James Wright | Dolby Consultant |
Crew | Zack Mazerolle | Visual Effects Editor |
Sound | Jim Brookshire | Supervising Dialogue Editor |
Camera | László Bille | Camera Operator |
Crew | Amanda Brand | Unit Publicist |
Visual Effects | Jeff White | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Thomas Boland | Visual Effects Producer |
Camera | Adam Dale | Aerial Director of Photography |
Sound | Jack Whittaker | Sound Designer |
Editing | Carl S.G. Moore | Digital Intermediate Producer |
Camera | Christopher TJ McGuire | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Marina Marit | Set Costumer |
Crew | Regis Harrington | Stunt Coordinator |
Visual Effects | Lisa Beroud | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Eric Barba | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Jamie Kelman | Makeup Artist |
Visual Effects | Viktor Müller | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Michael Ornelaz | Makeup Artist |
Visual Effects | Marco Maldonado | Visual Effects Supervisor |
Editing | Gary Lam | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Rachael Webb-Crozier | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Michael White | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Francesco Alberico | Key Hair Stylist |
Camera | Micky Froehlich | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Becky Cotton | Makeup Artist |
Visual Effects | Harry Mukhopadhyay | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | David Seager | Visual Effects Supervisor |
Sound | Skip Longfellow | First Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Nicholas Tripodi | Animation Supervisor |
Crew | Amy Lynn Tuttle | Stunts |
Crew | Jason Chu | Stunt Coordinator |
Art | Florian Müller | Art Direction |
Crew | Nathan Ortiz | CG Supervisor |
Sound | Stephen Brown | Sound Recordist |
Lighting | Chisko Blanco | Electrician |
Art | Christopher Stanback | Property Master |
Lighting | King Lanaux | Rigging Grip |
Visual Effects | Jamie Hallett | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Liz Bernard | Animation Supervisor |
Art | Claire Fleming | Art Direction |
Camera | Karina Silva | Camera Operator |
Crew | Mike Massa | Stunt Coordinator |
Visual Effects | Mike Beaulieu | Animation Supervisor |
Visual Effects | Scott Benza | Animation Supervisor |
Costume & Make-Up | Brian Sipe | Makeup Department Head |
Production | Kathleen Keller | Production Coordinator |
Visual Effects | Matt Anderson | 3D Artist |
Visual Effects | Pau Costa | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Pedro Raúl de Diego | Tattoo Designer |
Sound | Lee Orloff | Sound Mixer |
Lighting | Brian Bartolini | Gaffer |
Crew | Joss Skottowe | Supervising Armorer |
Visual Effects | Randall Bahnsen | Creature Technical Director |
Visual Effects | Chloe Feodoroff | Visual Effects Coordinator |
Crew | Neil Mayo | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Jacquelyn Racine | Visual Effects Coordinator |
Camera | Attila Csoboth | Camera Operator |
Visual Effects | Eric Petey | Animation Supervisor |
Editing | Matthew G. Carson | Additional Editor |
Art | Ricardo Ferrari | Location Scout |
Costume & Make-Up | Rita Horváth | Prosthetic Makeup Artist |
Editing | Brian Zwiener | Assistant Editor |
Crew | Lei Zhang | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Scott Dace | Senior Animator |
Crew | Katrina Taylor | Visual Effects Editor |
Production | Zsolt Molnar | Location Manager |
Sound | Diego Casares | Production Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Samantha Ward | Makeup Artist |
Visual Effects | Arek Komorowski | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Lenka Líkařová | Visual Effects Producer |
Art | Laura Musso | Set Decoration |
Visual Effects | Martine Losier | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Dhamarata Dhiensuwana | Key Rigging Grip |
Production | Enric Llopis | Production Accountant |
Crew | Avi Goodman | CG Supervisor |
Visual Effects | Michael Gilbert | VFX Editor |
Visual Effects | Alex Wang | Visual Effects Supervisor |
Crew | Tim Garris | Stunt Coordinator |
Camera | James D. Wickman | Dolly Grip |
Visual Effects | Sina Sultani | Visual Effects Coordinator |
Sound | Peter Persaud | Foley Mixer |
Crew | Cuco Usín | Stunt Coordinator |
Directing | Martina Vazzoler | Script Supervisor |
Visual Effects | Catherine Lecavalier | Visual Effects Coordinator |
Sound | Ben Greaves | Boom Operator |
Production | Natasha Vincent | Casting Associate |
Camera | Adam Varadi | Drone Pilot |
Crew | Ebrahim Jahromi | CG Supervisor |
Camera | Toby Plaskitt | Russian Arm Operator |
Art | Ana Palazón | Set Decoration Buyer |
Lighting | John Curran | Rigging Grip |
Camera | Julio Fernández Santa | Key Grip |
Sound | Mac Ruth | Production Sound Mixer |
Art | Fante Zamora | Set Dresser |
Crew | Bogdan Iofciulescu | Techno Crane Operator |
Visual Effects | Petr Hepner | 3D Artist |
Costume & Make-Up | Libby Dempster | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Montse Damas | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Carolina Sapina | Costumer |
Visual Effects | Dan Akers | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Szilvia Homolya | Makeup Artist |
Crew | Shauna Galligan | Stunt Double |
Art | Dan Milligan | Storyboard Artist |
Production | Eliseo Ruiz | Casting Consultant |
Production | Alejandro Alvarez | Extras Casting Assistant |
Lighting | Adam Murray | Rigging Grip |
Visual Effects | Lesly Cazares | Visual Effects Coordinator |
Camera | Miguel Benavides | Key Grip |
Visual Effects | Sheldon Stopsack | Visual Effects Supervisor |
Sound | János Csáki Jr. | Sound Mixer |
Crew | Greg Teegarden | Digital Effects Supervisor |
Camera | Attila Szücs | Key Grip |
Visual Effects | Gary Wu | Creature Technical Director |
Crew | Emil Kovács | Video Assist Operator |
Sound | Tamás Bohács | Sound Recordist |
Visual Effects | Ilia Goncharov | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Daniel Booty | Visual Effects Producer |
Camera | Daniel Pershing | Dolly Grip |
Crew | Mathias Lautour | CG Supervisor |
Crew | Seon Rogers | Stunt Coordinator |
Production | Zsolt Ferenc Maier | Extras Casting |
Camera | Guy Micheletti | Key Grip |
Visual Effects | Yegor Tesler | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Michael S. Harbour | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Bill Bridges | Lead Animator |
Visual Effects | Matteo Veglia | VFX Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Angel Concepcion | Wardrobe Supervisor |
Visual Effects | Juliette Lemaire | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Dalmas Rémy | Lighting Supervisor |
Visual Effects | Lane Howard | Visual Effects Coordinator |
Camera | Tim Christie | Dolly Grip |
Visual Effects | Gem Ronn Cadiz | Creature Technical Director |
Crew | Faye Green | Special Effects Coordinator |
Lighting | Alex Narváez | Rigging Gaffer |
Art | Jill Salaver | Set Decoration Buyer |
Editing | Cassandra Howland | Digital Intermediate |
Costume & Make-Up | Cristina Patterson | Contact Lens Designer |
Crew | Urs Inauen | Stunt Coordinator |
Crew | Mark Epstein | Techno Crane Operator |
Art | Zoltán Virányi-Fontan | Standby Art Director |
Camera | Gábor Balda | Dolly Grip |
Camera | Vilmos Keszler | Best Boy Grip |
Art | Damián Galán Álvarez | Set Decoration |
Art | Ana Martínez Fernández | Set Decoration |
Lighting | Béla Rácz | Electrician |
Visual Effects | Martin Cicmanec | Compositing Supervisor |
Editing | Anna Stalter | Colorist |
Crew | Daisuke Nagae | CG Supervisor |
Visual Effects | Michael Melchiorre | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Jody Wilson | Visual Effects Production Manager |
Production | Edward Cheng | Executive Producer |
Art | Nimrod Hajdu | Set Decoration |
Lighting | Krisztián Horváth | Lighting Technician |
Camera | Máté Bankhardt | Dolly Grip |
Production | Kolos Trimmel | Production Accountant |
Art | Enci Bognar | Graphic Designer |
Camera | Nándor Gulyás | Camera Operator |
Camera | Virgil Tatu | Camera Operator |
Production | Kinga Trimmel | Production Accountant |
Visual Effects | Alfonso Sicilia | Lead Animator |
Visual Effects | Henrique Moser | Compositing Supervisor |
Art | Ana Medina | Set Decoration |
Visual Effects | Aaron Cox | Special Effects Supervisor |
Art | Mike Britton | Set Decoration |
Lighting | John Warner | Key Rigging Grip |
Camera | Ben D. Griffith Jr. | Best Boy Grip |
Costume & Make-Up | Kornél Hidas | Key Hairdresser |
Camera | Máté Tollay | Best Boy Grip |
Visual Effects | James Hollingworth | Animation Technical Director |
Visual Effects | Vincent Papaix | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Amer Alameddine | Creature Technical Director |
Visual Effects | Julian Gregory | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Evan Fraser | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | David Fox | Visual Effects Producer |
Art | Stuart Frossell | Art Direction |
Art | Francesc Masso | Art Direction |
Art | Lucienne Suren | Supervising Art Director |
Production | Marton Dancz | Extras Casting |
Lighting | Alan Downs | Rigging Grip |
Production | Georgia Fleury Reynolds | Casting Assistant |
Crew | Ryan Watson | Stunt Coordinator |
Art | Pau Albin | Set Dresser |
Lighting | Roberto Escudero | Electrician |
Lighting | Tom Howard | Lighting Programmer |
Sound | Ignacio Arrojo | ADR Recordist |
Crew | Csaba László Eröss | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Matthew Dravitzki | Visual Effects Producer |
Art | Zsolt Várhelyi | Set Decoration |
Lighting | László Bánszki | Electrician |
Crew | Péter Szántó | Armorer |
Visual Effects | Vendula Gresova | 3D Artist |
Visual Effects | Ben Warner | Compositing Supervisor |
Costume & Make-Up | Isabel Auernheimer | Makeup Artist |
Art | Monica Alberte | Art Direction |
Art | Luke Edwards | Art Direction |
Art | Alejandro Fernández | Art Direction |
Art | David Jiménez Díaz | Art Department Coordinator |
Art | Gyongyi Horvath | Set Decorating Coordinator |
Art | Pedro Díaz Peinado | Set Dresser |
Art | Danny Florian | Set Dresser |
Art | Daniel Izar de la Fuente | Set Dresser |
Art | Jared Purrington | Storyboard Artist |
Camera | Bruce Carothers | Best Boy Grip |
Camera | Guillermo Moreno Garcia | Camera Operator |
Crew | Roman Bugovskiy | Drone Operator |
Lighting | Gonzalo Fernández de la Vega | Electrician |
Lighting | Gonzalo Mañana | Electrician |
Lighting | Eduardo González Mon | Electrician |
Lighting | Diego Perez Hurtado | Electrician |
Lighting | Víctor Sarasa | Electrician |
Lighting | Edgar Solé | Electrician |
Lighting | Péter Orosz | Electrician |
Lighting | Almási Gábor | Electrician |
Lighting | Attila Korponai | Electrician |
Lighting | Dávid Perlaki | Electrician |
Lighting | József Tibor Pap | Electrician |
Lighting | Pablo Suárez Fernández | Electrician |
Lighting | József Kiss | Electrician |
Lighting | Sergio Morilla | Lighting Technician |
Camera | John Clisham | Epk Camera Operator |
Lighting | Matt Hawkins | Rigging Grip |
Lighting | James Hughes | Rigging Grip |
Lighting | Felix Merinda | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Anna Daniel | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kristin Arrigo | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jo Best | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Jessie Harrison | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Amelia Bianchi | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | María Checa | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Belen Hernandez Sanchez | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Rebeca Sola | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Csaba Toth | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | David Craig | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Zoltán Horváth | Costumer |
Costume & Make-Up | Nora Gondocs | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Erik Spangler | Set Costumer |
Production | Rou Diaz Prieto | Extras Casting Assistant |
Production | Alex C Rivera | Extras Casting Assistant |
Production | Anabel Vázquez | Extras Casting Assistant |
Production | Yaël Moreno | Extras Casting Coordinator |
Visual Effects | Hasan Bajramovic | 3D Artist |
Visual Effects | Miroslav Kolárík | 3D Artist |
Visual Effects | Bridgette Perrers | Animation Technical Director |
Visual Effects | Zdenek Hrazdira | CG Artist |
Crew | Sergej Eichmann | CG Supervisor |
Crew | Mathew Praveen | CG Supervisor |
Visual Effects | Dominic Hellier | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Aleksandra Sienkiewicz | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Ben Sledge | Creature Technical Director |
Visual Effects | Geordie Martinez | Creature Technical Director |
Lighting | Drew Wood-Davies | Lighting Supervisor |
Visual Effects | Magnus Skagerlund | Modelling Supervisor |
Visual Effects | Margaux Durand-Rival | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Gallois-Montbrun Volcy | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | George Antzoulides | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Kenneth Meyer | Senior Animator |
Visual Effects | Matt Hallen | VFX Supervisor |
Visual Effects | Glenn Melenhorst | VFX Supervisor |
Visual Effects | Katya Lebedev | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Llewellyn Littlemore | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Victoria Liu | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Rebecca j Smith | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Hailie Yang | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Audrey Deschênes | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Marc St-Gelais | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Neha Samant | Visual Effects Coordinator |
Production | Melanie Weldon | Production Coordinator |
Visual Effects | Melanie Weldon | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Elijah Watson | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Samantha Finkler Brainerd | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Laura Bonde Pedersen | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Daniel Stift | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Kane Stewart | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Pasquale Antonelli | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Jake Maymudes | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Joseph Scarr | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | François-Côme Du Boistesselin | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Maxime Luère | Visual Effects Supervisor |
Sound | Marta Meseguer | ADR Recordist |
Sound | Peter Schulteisz | Boom Operator |
Sound | Samuel R. Green | Sound Engineer |
Crew | Vanessa Zamarripa | Stunt Coordinator |
Editing | Jeff Bauer | Assistant Editor |
Editing | Nick Nassif | Color Assistant |
Production | Dániel Tóth | Location Manager |
Crew | Steven Moth | Aerial Coordinator |
Production | Anna Boglarka Botka | Production Coordinator |
Production | Laura Zsofia Kotz | Production Coordinator |
Production | Uxue Sáenz | Production Coordinator |
Production | Mario Parra Barba | Production Secretary |
Production | Beverly Cole | Travel Coordinator |
Writing | Amanda Boyd | Writers' Assistant |
Directing | Carolina Jiménez | Layout |
Art | Maciej Kuciara | Concept Artist |
Crew | Gilbert Juarez III | Compositor |
Crew | Francisco Torres | Stunts |
Crew | Julia Schunevitsch | Stunt Double |