Sonsuzluk Ormanı (2016)
Derinden etkileyici bir hikayesi olan filmin ana tema iyileştirici bir sevgidir. Ölmek için en güzel yer olarak anılan Japonya’nın Fuji dağlarına çıkan McConaughey artık ölmek istemeyen bir Japon ile karşılaşır. Bu adamı geride bırakmaya içi el vermeyen baş karakter geriye kalan bütün enerjisini bu Japon adamı ailesine kavuşturmaya adar. Bu macera dolu yolculuk sırasında McCounaughey’de karısına duyduğu derin sevgiyle tekrardan bağlanarak hayata tutunmaya çalışır
Director:
Gus Van Sant
Writer:
Chris Sparling
Matthew McConaughey Arthur Brennan |
|
Naomi Watts Joan Brennan |
|
Ken Watanabe Takumi Nakamura |
|
Ryoko Seta Airport Desk Agent |
|
Sienna Tow Girl in Airport |
|
Naoko Marshall Flight Attendant |
|
Michiko Tomura Woman on Train |
|
Yusuke Tozawa Man on Train |
|
Abe Lee Tsunenori Taxi Driver |
|
Joe Girard Man at Convenience Store |
|
Jazmin Domenech Young Woman |
|
Luke DeWolfe Young Man |
|
Katie Aselton Gabriella Laforte |
|
Nada Despotovich Maryanne Wescott |
|
Christopher Tarjan Gil Cramer |
|
Charles Van Eman Paul Wescott |
|
Bruce Norris Dr. Howerton |
|
Joseph Baken Simon |
|
Jordan Gavaris Eric |
|
Anna Friedman Anna |
|
Amanda Collins Woman at Grocery Store |
|
Jimi Stanton Mailman |
|
Ikuma Ando Park Ranger 1 |
|
Juzo Yoshida Park Ranger 2 |
|
Owen Burke Ambulance Tech |
|
Simba Dibinga Ambulance Tech |
|
Tatsuki Motoyoshi Park Ranger 3 |
|
Richard Levine Funeral Director |
|
James Saito Dr. Takahashi |
|
Kioo Ikeda Male Game Show Host |
|
Aya Kinoshita Female Game Show Host |
|
Ai Yoshihara Mental Health Specialist |
|
Hyunri Flight Attendant |
|
Susan Garfield Arthur's Friend |
Production | Francine Maisler | Casting |
Editing | Pietro Scalia | Editor |
Production | Pietro Scalia | Co-Producer |
Directing | Gus Van Sant | Director |
Costume & Make-Up | Danny Glicker | Costume Design |
Production | Kathy Driscoll-Mohler | Casting Associate |
Crew | Michael T. Brady | Marine Coordinator |
Sound | Felix Andrew | Production Sound Mixer |
Production | Gil Netter | Producer |
Production | F. Gary Gray | Producer |
Costume & Make-Up | Trish Seeney | Key Makeup Artist |
Sound | John Murray | Foley Supervisor |
Visual Effects | Brian Sales | Compositing Supervisor |
Crew | Judy Dickerson | Dialect Coach |
Art | Jeanette Scott | Set Decoration |
Production | Carolyn Pickman | Location Casting |
Writing | Chris Sparling | Screenplay |
Production | Chris Sparling | Producer |
Production | Kevin Halloran | Producer |
Production | Kevin Halloran | Unit Production Manager |
Art | Erik Polczwartek | Art Direction |
Sound | Chris Douridas | Music Supervisor |
Crew | Peter Epstein | Stunts |
Art | Mark Oliver | Head Greensman |
Production | Brian Girard | Location Assistant |
Camera | Kasper Tuxen | Director of Photography |
Sound | Beau Borders | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Tracy Lee McGrath | Co-Producer |
Art | Alex DiGerlando | Production Design |
Production | Ken Kao | Producer |
Crew | Aaron Vexler | Stunts |
Production | Kôsuke Oshida | Line Producer |
Crew | Callie Croughwell | Stunts |
Crew | Mark Norby | Stunt Coordinator |
Lighting | Yasuhiro Kaneko | Gaffer |
Crew | Anthony N. | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Katie Saunders | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Aimee McCue | Key Set Costumer |
Costume & Make-Up | Felicity Bowring | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Bren Cook | Ager/Dyer |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Production | Colleen Gibbons | Location Manager |
Sound | Nancy Nugent | Dialogue Editor |
Sound | Lee Gilmore | Sound Effects Editor |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Sound | Ai-Ling Lee | Sound Designer |
Sound | Ai-Ling Lee | Supervising Sound Editor |
Sound | Ai-Ling Lee | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Tina Ulee | Set Costumer |
Visual Effects | Christina Graff | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Paul Graff | Visual Effects Supervisor |
Sound | Jamie Hardt | Sound Effects Editor |
Sound | Deb Adair | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Tim Limer | Sound Recordist |
Visual Effects | Hetal Jain | Visual Effects Producer |
Sound | Justin Herman | Sound Recordist |
Editing | Devon Miller | Digital Intermediate Editor |
Crew | Kathleen S. Dunn | Dialect Coach |
Visual Effects | Olaf Wendt | Visual Effects Supervisor |
Editing | Loan Phan | Digital Intermediate Producer |
Editing | Kat Spiess | Additional Editor |
Sound | Lisa J. Levine | Supervising ADR Editor |
Costume & Make-Up | Peter Tothpal | Hair Department Head |
Directing | Scott Peterson | Script Supervisor |
Visual Effects | Mark R. Byers | Special Effects Supervisor |
Sound | Teri E. Dorman | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Kyra Panchenko | Makeup Artist |
Sound | Ryan Rubin | Music Editor |
Crew | Gregg Brilliant | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Annalisa Adams | Costumer |
Costume & Make-Up | Ryan Trygstad | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Raul Hernandez | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Hillary Derby | Costumer |
Sound | Greg ten Bosch | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Nichole Pleau | Makeup Artist |
Crew | Paul Marini | Stunts |
Crew | Ashlen Aquila | Utility Stunts |
Crew | Rockey Dickey Jr. | Utility Stunts |
Crew | Victor Paguia | Stunts |
Directing | Jenna Dayton | Script Supervisor |
Production | Sande Alessi | Casting |
Production | Sande Alessi | Extras Casting |
Crew | Joe Montenegro | Special Effects Technician |
Art | Scott T. Pina | Construction Coordinator |
Sound | Matthew Harrison | Foley Editor |
Camera | Dawn Marie Richard | Best Boy Grip |
Camera | Wally Webber | Grip |
Sound | Monica Zierhut | Music Consultant |
Crew | Mark Fichera | Stunt Double |
Art | Ted Lubonovich II | Construction Foreman |
Sound | Travis MacKay | ADR Mixer |
Art | Lynda Reiss | Property Master |
Visual Effects | Kyle Dutton | Visual Effects Coordinator |
Sound | Melissa Lytle | Assistant Sound Editor |
Lighting | Harry Pray IV | Electrician |
Costume & Make-Up | Emma C. Rotondi | Hairstylist |
Production | Melissa Kostenbauder | Casting Associate |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Crew | Tami Goldman | Post Production Supervisor |
Production | Tami Goldman | Co-Producer |
Sound | Nicholas Cochran | ADR Recordist |
Crew | Patrick Edward White | Special Effects Technician |
Production | Matt Bouldry | Casting Assistant |
Lighting | James R. Mitchell | Best Boy Electric |
Art | Jonathan Mosca | Assistant Art Director |
Camera | Patrick Quinn | First Assistant "B" Camera |
Production | Nadeem Ashayer | Key Set Production Assistant |
Crew | Jeremy Fry | Stunts |
Crew | Jeremy Fry | Stunt Driver |
Production | E. Brian Dobbins | Producer |
Editing | Stephen Nakamura | Digital Intermediate Colorist |
Visual Effects | Aryel Melek-Shalom | 3D Artist |
Production | Eugene Pope | General Manager |
Camera | Michael Merriman | "B" Camera Operator |
Lighting | Shawn S. Ryder | Rigging Grip |
Crew | Ryan Hanna | Stunts |
Art | Megan Blake | Graphic Designer |
Production | Shinya Furugori | Location Coordinator |
Costume & Make-Up | Ann Powderly | Seamstress |
Sound | Art Espinosa | Sound Assistant |
Lighting | Joshua Dreyfus | Gaffer |
Directing | Scooter Perrotta | Additional Second Assistant Director |
Production | Zach Zatet | Casting Assistant |
Production | Thomas Patrick Smith | Associate Producer |
Directing | Thomas Patrick Smith | First Assistant Director |
Production | Satch Watanabe | Co-Producer |
Art | Kôji Kozumi | Art Direction |
Production | Meghan Lennox | Casting Assistant |
Directing | Robert E. Kay | Second Assistant Director |
Art | Amy Morrison | Set Decoration Buyer |
Camera | Jake Giles Netter | Still Photographer |
Production | Evelyn Jane Ross | Art Department Production Assistant |
Production | Laura Peña | Assistant Production Coordinator |
Crew | Carrie Capizzano | Scenic Artist |
Crew | Amber Subelka | Scenic Artist |
Camera | Michael Geoghegan | Grip |
Lighting | Aaron Tyburski | Electrician |
Art | Peter Gonzalez | Location Scout |
Crew | Jeffery Kincannon | Stunt Driver |
Lighting | Peter D'Angelo | Key Rigging Grip |
Production | Stefni Colle | Casting Assistant |
Crew | Steve Kim | Stunts |
Crew | David Marks | Visual Effects Editor |
Camera | Mark Brochu | Grip |
Sound | Daniel Kresco | Scoring Mixer |
Sound | John Guentner | Foley Mixer |
Sound | Michael Scott | Boom Operator |
Crew | Neil Andrea | Marine Coordinator |
Crew | James D. Hurd | Propmaker |
Lighting | Dave Provenzano | Electrician |
Lighting | Jose 'Flecha' Hernandez | Electrician |
Lighting | Michael Dynice | Genetator Operator |
Crew | Adam Bellao | Special Effects Technician |
Crew | Ken Rudell | Special Effects Technician |
Camera | Kenji Maki | Camera Operator |
Sound | Masato Komatsu | Sound Mixer |
Art | Michael Potter | Set Dresser |
Crew | Adam D. Bouchard | Base Camp Operator |
Camera | Beecher Cotton | Grip |
Crew | Jodi Michelle Pynn | Stunts |
Lighting | Paul Birk | Best Boy Electric |
Art | Brian Hakala | Set Dresser |
Art | Ryan McCoy Johnson | Leadman |
Camera | Nicholas Pasquariello | Digital Imaging Technician |
Production | Alex Berard | Assistant Location Manager |
Production | Marty Elfalan | First Assistant Accountant |
Production | Doris Hellmann | Production Accountant |
Crew | Steve Austin | Special Effects Technician |
Camera | Darrell Temple | Grip |
Camera | Clinton McMahon | Grip |
Lighting | David Hallas | Electrician |
Camera | Ethan Fox | Grip |
Crew | Jeff Snyder | Video Assist Operator |
Costume & Make-Up | Sara Mills-Broffman | Ager/Dyer |
Production | Tom Anas | Production Assistant |
Camera | P.J. Hand | Dolly Grip |
Production | Timothy DuBois | Production Assistant |
Crew | Zachary K. Lazar | Generator Operator |
Production | Brandon Hollyer | Second Assistant Accountant |
Production | Jerry Lee | Post Production Accountant |
Production | Mike MacCuish | First Assistant Accountant |
Sound | Chris Muckley | Assistant Music Supervisor |
Production | Kristan Berona | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Margaret Codola | Set Costumer |
Sound | Eímear Noone | Conductor |
Crew | Matt Miller | Post Production Assistant |
Visual Effects | Christian Zeiler | Digital Compositor |
Sound | G. John Garrett | Utility Sound |
Camera | Fletcher Burns | Grip |
Costume & Make-Up | C. Kent Lanigan | On Set Dresser |
Costume & Make-Up | Joanna Raskin | Additional Hairstylist |
Directing | David Marnell | Second Second Assistant Director |
Production | Sasha Veneziano | Production Supervisor |
Production | Hiromi Marder | Payroll Accountant |
Camera | Tim Driscoll | Key Grip |
Art | Steve Sysko | Painter |
Visual Effects | Rachel Berry | Visual Effects Producer |
Lighting | Alexander Jay Nelson | Electrician |
Camera | Steve Sherrick | Digital Imaging Technician |
Visual Effects | Jordan Hassay | Digital Compositor |
Camera | Masanori Yokota | Assistant Camera |
Crew | Andrew Dehlinger | Propmaker |
Production | Allen Fischer | Producer |
Sound | Mason Bates | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Kiho Naganawa | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Akira Tomita | Makeup Artist |
Crew | Daniel J. Courchaine | Charge Scenic Artist |
Art | Sean Doyle | Art Department Coordinator |
Art | Bob Flannery | Set Dresser |
Art | Brendan Harvey | Set Dresser |
Art | Gabor Medveczky | Set Dresser |
Art | Amanda Ward | Assistant Property Master |
Visual Effects | Serge Eustache | Digital Compositor |
Visual Effects | John Grimaldi Jr. | Digital Compositor |
Visual Effects | Blake Loyd | Digital Compositor |
Visual Effects | Devin Uzan | Digital Compositor |
Visual Effects | Corey Witherow | Digital Compositor |
Visual Effects | Jimmy Yeo | Digital Compositor |
Production | Sreyans Bardia | Head of Production |
Visual Effects | Tristan M. Child | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Prakash Pathak | Visual Effects Production Assistant |
Lighting | Geoff Dann | Rigging Gaffer |
Lighting | Tim Fairley | Rigging Grip |
Camera | Bert Mayer | Grip |
Camera | David Parson | First Assistant "A" Camera |
Camera | John Parson | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Dylan Michael Peloquin | Grip |
Production | Cheryl Hawe | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Daryl Sargeant | Costume Assistant |
Production | Douglas Armitage | Assistant Location Manager |
Production | Daniel Brito | Production Assistant |
Production | Adrian Casas | Production Coordinator |
Production | Steven P. DeCoste Jr. | Production Assistant |
Crew | Cameron Goodrich | Craft Service |
Production | Tony Kress | Production Assistant |
Lighting | Daniel Hourihan | Electrician |
Lighting | Brian C. Doyle | Rigging Grip |
Art | Dawn Beagan | Assistant Property Master |
Costume & Make-Up | Janna Pederson | Seamstress |
Crew | Russell Cioe | Propmaker |
Camera | Sam Nuttmann | Camera Technician |
Costume & Make-Up | Paula Adamo-Vila | Costumer |
Lighting | Jenny Ciaffone | Electrician |
Camera | Paul Parson | Grip |
Camera | Alison Barton | Grip |
Camera | Steven Blaney | Grip |
Camera | Joyce Cardoza | Grip |
Camera | Raymond McHale | Grip |
Camera | Jenn Nickerson | Grip |
Costume & Make-Up | Jacqueline Goines | Ager/Dyer |
Lighting | David W. Beckwith | Electrician |
Lighting | Andrew Boncher | Electrician |
Lighting | John Nagaki-Dilazzaro | Electrician |
Lighting | Philip T. Nason | Electrician |
Lighting | Adam P. Piselli | Electrician |
Lighting | Phil Reilly | Electrician |
Lighting | Sarah A. Walker | Electrician |
Camera | Jeremy Johnson | Grip |
Lighting | Amanda Dobson | Rigging Grip |
Lighting | Ian Adams | Rigging Grip |
Crew | Steven Orfanos | Special Effects Technician |
Art | Michael Rebibo | Construction Buyer |
Crew | Catrin Evans | Propmaker |
Crew | Peter Hamilton | Propmaker |
Crew | Nathan Holton | Propmaker |
Crew | Stephen Hutton | Propmaker |
Crew | Tim Jackson | Propmaker |
Crew | James R. Lafazia | Propmaker |
Crew | Daniel Marchese Jr. | Propmaker |
Crew | Dudley Merritt | Propmaker |
Crew | Patrick Shelby | Propmaker |
Production | Ryan Blake | Production Secretary |