Cennette Sorun Var (2017)
Kendine has 30'lu yaşlarında bir kadın (Amy Schumer) erkek arkadaşı tarafından terk edildiğinde, aşırı temkinli annesini (Goldie Hawn) ikna ederek beraber Ekvador'a tatile giderler. Bu çok farklı iki kadın vahşi yolculukta kendilerini hareketli bir maceranın ortasında bulurlar...
Director:
Jonathan Levine
Writers:
Amy Schumer, Kim Caramele.
Amy Schumer Emily Middleton |
|
Goldie Hawn Linda Middleton |
|
Tom Bateman James |
|
Christopher Meloni Roger Simmons |
|
Wanda Sykes Ruth |
|
Ike Barinholtz Jeffrey Middleton |
|
Óscar Jaenada Morgado |
|
Randall Park Michael |
|
Joan Cusack Barb |
|
Raven Goodwin Lew |
|
Arturo Castro Dr. Armando |
|
Bashir Salahuddin Morgan Russell |
|
Nicholas J. Lockwood Jacob |
|
Pedro Haro Maco |
|
Katie Dippold Shopper |
|
Kim Caramele Shopper |
|
Daniel Bess Front Desk Clerk |
|
Moani Hara Hot Woman |
|
Carlos Diaz Guitar Player / Singer |
|
Damion Scandrick Tattooed Kidnapper |
|
Andre Derizans Kidnapper #2 |
|
Modesto Cordero Pickup Truck Driver |
|
Sergio Sanchez Teen Bartender |
|
Jason Quinn Crew Member |
|
Linda Molina Female Villager |
|
Al Madrigal Embassy Official |
|
Erik-Alexander Sanchez Embassy Worker |
|
Tom Choi Colonel |
|
Kevin Kane Hot Guy |
|
Jenny Babas Dancer (uncredited) |
|
Miguel A. Baez Jr. Henchman (uncredited) |
|
Francis Benhamou Colombian Army Commander (uncredited) |
|
Raj K. Bose Equadorian Bar Patron (uncredited) |
|
Svitlana Campbell Hotel Guest (uncredited) |
|
Sasha Chuidian Rioter (uncredited) |
|
Wolf Lee Counsel Restaurant Patron (uncredited) |
|
Victoria Current Prostitute (uncredited) |
|
Shaun Dunnigan Security Guard (uncredited) |
|
Cody Easterbrook Busboy (uncredited) |
|
Jiaoying Liang Dancer (uncredited) |
|
Cat Limket Beautiful Village Girl (uncredited) |
|
Shawn McBride International Hotel Guest (uncredited) |
|
Andre Pelzer International Hotel Guest (uncredited) |
|
Ty Quiamboa Bartender (uncredited) |
|
Sandy Ritz Hotel Guest (uncredited) |
|
Scott M. Schewe International Hotel Guest (uncredited) |
|
David James Sikkink International Hotel Guest (uncredited) |
|
Rebecca Teresia International Hotel Guest (uncredited) |
|
Luis R. Espinoza Taxi Driver |
Art | Chryss Hionis | Set Decoration |
Sound | Theodore Shapiro | Original Music Composer |
Camera | Florian Ballhaus | Director of Photography |
Art | Stella Vaccaro | Set Designer |
Art | Kevin Constant | Art Direction |
Sound | Tod A. Maitland | Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Leesa Evans | Costume Design |
Production | Jenno Topping | Producer |
Directing | E. J. Foerster | Second Unit Director |
Sound | Warren Hendriks | Supervising Sound Editor |
Sound | David Lucarelli | ADR Recordist |
Visual Effects | Thomas F. Ford IV | Visual Effects Producer |
Directing | Jonathan Levine | Director |
Art | Mark Ricker | Production Design |
Directing | Artist W. Robinson | First Assistant Director |
Sound | Chris Bacon | Original Music Composer |
Crew | Rene Mousseux | Stunt Double |
Production | Paul Feig | Producer |
Production | Donald J. Lee Jr. | Executive Producer |
Editing | Zene Baker | Editor |
Production | Peter Chernin | Producer |
Writing | Amy Schumer | Screenplay |
Production | Amy Schumer | Executive Producer |
Camera | Thomas Lappin | Camera Operator |
Crew | Craig H. Davidson | Stunts |
Costume & Make-Up | Nicki Ledermann | Makeup Department Head |
Production | Brent Anbe | Casting Associate |
Production | Katie Dippold | Executive Producer |
Writing | Katie Dippold | Writer |
Crew | Damien Bray | Stunts |
Art | Stephanie Spangler | Location Scout |
Production | Michael Kruzan | Producer |
Crew | Gary Price | Stunts |
Costume & Make-Up | Dana Kay Hart | Costume Supervisor |
Crew | Kevin Hannigan | Special Effects Coordinator |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Sound | Chris Terhune | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Joy Zapata | Hair Department Head |
Production | Julie Hannum | Location Manager |
Camera | Jason Ellson | Steadicam Operator |
Sound | Sean Massey | Supervising ADR Editor |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Directing | Brenda Lopez | Script Supervisor |
Art | Isaia Robins | Greensman |
Sound | Susan Dawes | Supervising Dialogue Editor |
Crew | Brian Machleit | Stunt Coordinator |
Art | Yann Denoual | Sculptor |
Camera | David B. Nowell | Aerial Director of Photography |
Art | Robert A. Blackburn | Construction Coordinator |
Camera | Don King | Camera Operator |
Camera | Duane Manwiller | Second Unit Director of Photography |
Visual Effects | David Lingenfelser | Visual Effects Supervisor |
Production | Kevin Kane | Associate Producer |
Sound | Joel Dougherty | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Phillip Howard | Costume Design |
Costume & Make-Up | Pavy Olivarez | Key Hair Stylist |
Lighting | Andy Day | Gaffer |
Costume & Make-Up | Laine Rykes | Key Makeup Artist |
Lighting | Don Tomich | Rigging Gaffer |
Art | William H. Phen Jr. | Construction Foreman |
Art | Joelle-Lyn Sarte | Art Department Coordinator |
Art | Ben Woodworth | Painter |
Crew | Meredith Richardson | Stunt Double |
Production | Jessie Henderson | Producer |
Editing | Melissa Bretherton | Editor |
Sound | Gabe Hilfer | Music Supervisor |
Editing | Ken O'Keefe | First Assistant Editor |
Camera | Justina Mintz | Still Photographer |
Writing | Kim Caramele | Screenplay |
Production | Kim Caramele | Executive Producer |
Crew | Lisa Hoyle | Stunt Double |
Production | Zoila Gomez | Production Coordinator |
Sound | Jerry Yuen | Boom Operator |
Crew | Joan Kelley Bierman | Post Production Supervisor |
Art | Karen Teneyck | Graphic Designer |
Camera | Charlie Marroquin | Key Grip |
Sound | Roberto Dominguez Alegria | Foley Mixer |
Camera | Don Chong | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Julia Gadiana | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Ralph Malani | Hairstylist |
Sound | Jason Oliver | ADR Mixer |
Production | Tonia Davis | Executive Producer |
Camera | Vince Keala Lucero | Camera Operator |
Sound | Allegra De Souza | Music Editor |
Directing | Deanna Stadler | Second Assistant Director |
Crew | Jason Solberg | Visual Effects Editor |
Sound | Alejandro Uribe Holguín | ADR Recordist |
Sound | Jay Fisher | ADR Mixer |
Art | Jane Gulick | Property Master |
Lighting | Allen Mozo | Lighting Technician |
Camera | John Bonnin | Libra Head Technician |
Visual Effects | Rebecca Park | Visual Effects Producer |
Camera | Rylan Akama | Assistant Camera |
Crew | Ryan Gray | Stunt Double |
Production | Kate Kelly | Production Supervisor |
Crew | Jess Lundgren | Stunts |
Art | Gary Nakano | Graphic Designer |
Sound | Ignacio Arrojo | ADR Recordist |
Crew | Bonnie Campanella | Utility Stunts |
Crew | Mike Rufino | Stunts |
Crew | Jason A. Triplett | Stunts |
Crew | Todd Sells | Stunt Double |
Camera | Caleb Lucero | Second Assistant Camera |
Camera | Ryan Rayner | First Assistant "A" Camera |
Lighting | Marc 'Aina' Ribuca | Electrician |
Camera | Andrew Sweeney | Dolly Grip |
Editing | Eirinn Disbrow | Assistant Editor |
Editing | Jamie Keeney | Assistant Editor |
Crew | Cecile Meloni | In Memory Of |
Sound | Tom Brown | Music Arranger |
Crew | Rick Lovoy | Driver |