Çita Kızlar 2 (2006)
"Çitalar" diye bilinen, en iyi arkadaşlar olan Galleria, Chanel, Dorinda ve Aqua'dan oluşan grup, uluslararası bir müzik festivalinde sahne almak için İspanya'nın Barselona kentine doğru yola koyulduklarında, hayatlarının fırsatını yakalarlar. Diğerleri başka şeylerle meşgulken (alışveriş gibi), Galleria, kazanma şansları olmasını umuyorlarsa, kızların dikkatini yeniden toplamalıdır.
Director: Kenny Ortega
Raven-Symoné Galleria Garibaldi |
|
Adrienne Bailon-Houghton Chanel Simmons |
|
Sabrina Bryan Dorinda Thomas |
|
Kiely Williams Aqua Walker |
|
Peter Vives Ángel |
|
Belinda Marisol Durán |
|
Golan Yosef Joaquín |
|
Lori Alter Juanita Simmons |
|
Abel Folk Luc |
|
Lynn Whitfield Dorothea Garibaldi |
|
Kim Manning Lola Durán |
|
Ferran Audí Festival Director |
|
Rosana Pastor Aramet |
|
Richard Felix Randolph |
|
Guillermo Ayesa Sr. Reynosa |
|
Sue Flack Sra. Reynosa |
|
Andrea Montero Madeline |
|
Harris Gordon Robart |
|
Martha Carbonell Luc's Mom |
Production | Whitney Houston | Executive Producer |
Editing | Charles Ireland | Editor |
Production | Pep Armengol | Casting |
Sound | David Lawrence | Music |
Production | Raven-Symoné | Co-Executive Producer |
Art | Mark Hofeling | Production Design |
Production | Debra Martin Chase | Executive Producer |
Directing | Kenny Ortega | Director |
Camera | Daniel Aranyó | Director of Photography |
Sound | Sean Byrne | Sound Editor |
Production | Jacqueline George | Producer |
Crew | Charles Klapow | Choreographer |
Production | José Luis Escolar | Producer |
Production | Luci Lenox | Casting Associate |
Production | Deborah Gregory | Co-Producer |
Writing | Deborah Gregory | Book |
Lighting | José Luis Rodríguez | Gaffer |
Writing | Alison Taylor | Writer |
Art | Nuria Muni | Set Decoration Buyer |
Art | Mani Martínez | Property Master |
Sound | Douglas Murray | ADR Mixer |
Sound | Tim Chilton | Foley Artist |
Production | Carlos Ruiz Boceta | Location Manager |
Sound | Richard Steele | Sound Effects Editor |
Writing | Bethesda Brown | Writer |
Art | Richard T. Olson | Art Department Coordinator |
Crew | Paul Harris | Choreographer |
Editing | Ryan Case | Assistant Editor |
Camera | Guillem Huertas | First Assistant Camera |
Camera | Gris Jordana | Second Assistant Camera |
Directing | Cristina Cordero | Script Supervisor |
Directing | Emilio Martinez-Borso | Assistant Director |
Directing | Juan Manuel Jimenez | First Assistant Director |
Sound | Jordi Rossinyol Colomer | Sound Assistant |
Sound | Avital Korin | Music Editor |
Production | Carlos Balsera | Location Assistant |
Crew | Tom Summers | Post Production Supervisor |
Production | Cheryl Hill | Producer |
Crew | Blanca Sanchez | Post Production Supervisor |
Sound | Mark Friedgen | Supervising Sound Editor |
Sound | April Tucker | Sound Recordist |
Camera | Pau Reig | Second Assistant Camera |
Sound | Licio Marcos de Oliveira | Sound Mixer |
Crew | Adam Simpson | Visual Effects Editor |
Lighting | Lia Giralt | Electrician |
Sound | Carlie Bergman | ADR Recordist |
Sound | David Torres | Foley Mixer |
Lighting | Charly Bujedo | Electrician |
Directing | Luis Casacuberta | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Imma Capell | Assistant Makeup Artist |
Camera | Felipe Alba | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Raquel Coronado | Assistant Makeup Artist |
Sound | William Pearson | Music Editor |
Art | Gigia Pellegrini | Assistant Property Master |
Sound | Steven Vincent | Music Supervisor |
Costume & Make-Up | Nancy Butts Martin | Costume Design |
Directing | Inés Lugo | Second Second Assistant Director |
Art | Pau Albin | Set Dresser |
Sound | Giannie Tognarelli | Boom Operator |
Visual Effects | Eric Heavens | Digital Compositor |
Camera | Águeda Balogh | Second Assistant Camera |
Camera | Joan Cardona | Key Grip |
Lighting | Roberto Escudero | Electrician |
Lighting | Manel Fernández | Lighting Technician |
Lighting | Javier Guerrero | Electrician |
Lighting | Kike Martínez | Electrician |
Costume & Make-Up | Charo Diego | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Shana Targosz | Assistant Costume Designer |
Editing | Johnny Kirkwood | Colorist |
Crew | Tao Madama | Post Production Assistant |
Sound | Carli Barber | Music Editor |
Production | Laura Mateos | Production Accountant |
Production | David Olivares | Production Coordinator |