Rampage (2009)
Mutsuz bir hayat yaşayan birisinin buna sebep olarak diğer insanları ve çevresini sorumlu tutması ve kendisine kurşun geçirmeyen bir kıyafet yaparak onlardan intikam alması konu edilmiştir.
Director: Uwe Boll
Brendan Fletcher Bill Williamson |
|
Shaun Sipos Evan Drince |
|
Michael Paré Sheriff Melvoy |
|
Matt Frewer Mr. Williamson |
|
Lynda Boyd Mrs. Williamson |
|
Robert Clarke Evan's Father |
|
Malcolm Stewart Bank Manager |
|
Steffen Mennekes Bank Cashier |
|
Katey Grace Bank Teller |
|
Laurie Brunetti Body Shop Boss |
|
Mark Brandon Reporter #1 |
|
Julie Patzwald Beauty Staff #1 |
|
Katharine Isabelle Beauty Staff #2 |
|
Colette Perry Beauty Staff #3 |
|
Michaela Mann Waitress |
|
Krista Charron Bingo Caller |
|
Brent Hodge Bingo Server |
|
Pale Christian Thomas Gelato Server |
|
Ryan McDonell FBI Agent |
|
Dan Shea SWAT Team Member |
|
Philip Rosch FBI Agent |
|
Eduardo Noda Pedestrian |
|
Nicholas Fascione Fleeing Bystander (uncredited) |
|
Titus Welliver Cop (uncredited) |
Directing | Uwe Boll | Director |
Production | Uwe Boll | Producer |
Writing | Uwe Boll | Writer |
Camera | Mathias Neumann | Director of Photography |
Camera | Mathias Neumann | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Sally Barnes | First Assistant Makeup Artist |
Production | Dan Clarke | Producer |
Production | Dan Clarke | Production Manager |
Production | Jonathan Shore | Executive Producer |
Sound | Jessica de Rooij | Original Music Composer |
Sound | Jessica de Rooij | Musician |
Production | Brendan Fletcher | Co-Producer |
Crew | Marny Eng | Stunts |
Production | Shawn Williamson | Producer |
Crew | James Bamford | Stunt Coordinator |
Crew | Melissa R. Stubbs | Stunts |
Art | Tink | Production Design |
Crew | Ashlea Earl | Stunts |
Costume & Make-Up | Aieisha Li | Costume Design |
Crew | Lauro Chartrand | Stunts |
Crew | Rikki Gagne | Stunts |
Sound | Kevin Belen | ADR Mixer |
Sound | Dario DiSanto | Foley Editor |
Sound | Bill Mellow | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Matthias Triebel | Executive Producer |
Crew | Doug Chapman | Stunts |
Crew | Austin Basile | Compositor |
Editing | Thomas Sabinsky | Editor |
Crew | Robert Musnicki | Special Effects Assistant |
Sound | Mark Noda | Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Tanya Howard | Key Makeup Artist |
Crew | Jak Osmond | Special Effects Coordinator |
Sound | Maureen Murphy | Foley Artist |
Visual Effects | Christopher Elke | Visual Effects Producer |
Sound | Shane Shemko | Foley Artist |
Sound | Cam Wagner | Foley Artist |
Art | Jesse Joslin | Construction Coordinator |
Camera | Chris Helcermanas-Benge | Still Photographer |
Editing | Jay Harada | Digital Intermediate Editor |
Visual Effects | Erik Nordby | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Luisa Dalmagro | Assistant Costume Designer |
Sound | Brian Campbell | Dialogue Editor |
Sound | Christine McLeod | Sound Supervisor |
Camera | Christopher Tammaro | Camera Operator |
Sound | Matthew Wilson | Sound Effects Editor |
Directing | Joecy Shepherd | Script Supervisor |
Production | Terry Mackay | Location Manager |
Editing | Warren Mazutinec | First Assistant Editor |
Editing | Rhys Lloyd | Digital Intermediate Producer |
Visual Effects | Jörn Großhans | Digital Compositor |
Editing | James Cowan | Digital Intermediate |
Costume & Make-Up | Heather McLellan | Key Hair Stylist |
Art | Keli Manson | Art Direction |
Art | La Vonne Girard | Set Decoration |
Camera | Paul Guenette | First Assistant "A" Camera |
Crew | Rob Fournier | Armorer |
Crew | David Kurvers | Video Assist Operator |
Lighting | John Brown | Best Boy Electric |
Editing | Adam Rogers | Digital Intermediate Producer |
Editing | Michael Shapcotte | Digital Intermediate |
Camera | James Clare | First Assistant "B" Camera |
Sound | Steve Smith | Sound Designer |
Production | Joey Setter | Production Coordinator |
Production | Sara Brown | Casting Assistant |
Camera | Steve Larsen | Grip |
Sound | Joe Watts | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Robert Petrin | Ultimate Arm Operator |
Camera | Vince Phillips | Key Grip |
Art | Janice Clements | Draughtsman |
Production | Kit Hayward | Extras Casting |
Lighting | Tony Durke | Electrician |
Art | Andras Bagoly | Assistant Property Master |
Art | Troy Eirich | Assistant Property Master |
Art | Kenny Gibbs | Property Master |
Sound | Glen Noseworthy | Foley Recordist |
Camera | Stefan Burianyk | Best Boy Grip |
Crew | Sean O'Hara | Compositor |
Costume & Make-Up | Cara Doell | Assistant Hairstylist |
Art | Rae Paziuk | Art Department Assistant |
Art | Lynn Werner | Assistant Set Decoration |
Art | Liz Doyle | Set Decoration Buyer |
Sound | Allyson Cole | Assistant Sound Editor |
Sound | Tony Rodney | Assistant Sound Editor |
Sound | Ann Townshend | Assistant Sound Editor |
Sound | Joshua Stevenson | Assistant Sound Editor |
Sound | Ian Jones | Boom Operator |
Sound | Sara Coleman | Sound Assistant |
Crew | Dan Brittain | Compositor |
Crew | John Fukushima | Compositor |
Crew | Vicki Silva | Compositor |
Crew | Tomaso Tartarotti | Compositor |
Visual Effects | Linus Burghardt | Digital Compositor |
Visual Effects | Klaus Halassek | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Dikran Yazedjian | Gaffer |
Crew | Ken Bates | Generator Operator |
Camera | Marty Coady | Grip |
Camera | Krista Stumph | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Dave Ashcroft | Second Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Sanchia Wong | Costume Coordinator |
Editing | Ryan Hogan | Colorist |
Editing | Dave Wilkinson | Colorist |
Editing | Gary Shaw | Digital Intermediate Colorist |
Editing | Michelle Grady | Digital Intermediate |
Crew | Steve Martin | Transportation Coordinator |
Crew | Darryl Martin | Transportation Captain |
Crew | John Balfour | Armorer |
Production | Sean Seguin | Production Accountant |
Crew | Dennis Barre | Security |
Directing | Richard Worden | Second Assistant Director |
Art | John E. Wilcox | Paint Coordinator |