Lefty Brown'ın Şarkısı (2017)
Kovboy Lefty Brown (Bill Pullman), uzun süredir ortağı olan ve yeni seçilen Senatör Edward Johnson (Peter Fonda)'nın öldürülmesine tanık olduktan sonra katilleri bulmak ve arkadaşının korkunç ölümünün intikamını almak ister. Lefty, büyük ve ıssız Montana ovalarında kanun kaçaklarını takip etmek ve adalete teslim etmek için genç bir silahşör Yeremiah (Diego Josef) ve alkolik olan eski ABD komutanını (Tommy Flanagan) işe alır.
Director: Jared Moshé
Bill Pullman Lefty Brown |
|
Kathy Baker Laura Johnson |
|
Jim Caviezel Jimmy Bierce |
|
Tommy Flanagan Tom Harrah |
|
Peter Fonda Edward Johnson |
|
Diego Josef Jeremiah |
|
Joseph Lee Anderson Oak |
|
Michael Spears Biscuit |
|
Dillinger Steele Doc |
|
Brian Henningsen Sampson |
|
Emily Jones Red Blake |
|
Lexi Anastasia Townsperson |
|
Joe Anderson Frank |
|
Josiah Burdick Cowboy / Townsperson |
|
Duel Farnes Virgil |
|
Tyson Gerhardt Irish William |
|
Adam O'Byrne Crobley |
|
Lewis Pullman Billy Kitchen |
|
Stephen Alan Seder Noah Debow |
|
Travis W Bruyer Cowboy (uncredited) |
|
Scott McCauley Townsperson (uncredited) |
|
Karlee Jane Townsperson (uncredited) |
|
Mathieu Szymkowiak Jimmy Bierce |
Production | Meg Morman | Casting |
Sound | H. Scott Salinas | Original Music Composer |
Production | Sunday Boling | Casting |
Crew | Con Schell | Stunt Double |
Camera | David McFarland | Director of Photography |
Production | Neda Armian | Producer |
Directing | Jared Moshé | Director |
Production | Jared Moshé | Producer |
Writing | Jared Moshé | Writer |
Crew | Darrell Davis | Stunts |
Sound | Troy William Dunn | Sound Mixer |
Editing | Terel Gibson | Editor |
Camera | Benjamin Verhulst | Steadicam Operator |
Production | Ryan Lewis | Consulting Producer |
Costume & Make-Up | Jonny Pray | Costume Design |
Sound | Vicki Vandegrift | Foley Artist |
Sound | Ryan Briley | Supervising ADR Editor |
Sound | Ryan Briley | Supervising Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Amanda Jenkins | Key Set Costumer |
Art | Annie Brandt | Property Master |
Visual Effects | Scott Mitchell | Visual Effects Supervisor |
Crew | Eleanor Nett | Post Production Supervisor |
Production | Eleanor Nett | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Arlene Martinez | Key Makeup Artist |
Production | Edward Parks | Producer |
Art | Eve McCarney | Production Design |
Sound | Bryan Parker | Supervising Sound Editor |
Production | Bekki Vallin | Production Coordinator |
Crew | Melissa Ferreira | Special Effects |
Costume & Make-Up | Melissa Ferreira | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Melissa Ferreira | Hair Department Head |
Sound | Taylor Westerfield | Assistant Sound Editor |
Directing | Kether Abeles | Second Assistant Director |
Camera | Anne Carson | First Assistant "B" Camera |
Camera | Ezra Olson | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Yvonne Reddy | Costumer |
Production | Rachel Ward | Co-Producer |
Production | Niraj Bhatia | Executive Producer |
Production | Dan Burks | Producer |
Production | Allison Whitmer | Line Producer |
Editing | Paul A. Byrne | Colorist |
Sound | Luke Deardoff | Assistant Sound Editor |
Sound | Gerry Vazquez | Assistant Sound Editor |
Sound | Paul B. Knox | Sound Effects Editor |
Art | Tessla Hastings | Set Decoration |
Production | Jeri Rafter | Production Manager |
Sound | Kristen Hirlinger | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Nina Alviar | Makeup Artist |
Art | Lauren Monroe | Assistant Property Master |
Art | Ruben Chavez | Set Dresser |
Art | Lauren Norby | Set Dresser |
Sound | Heidi DuBose | Boom Operator |
Sound | Jesus Lopez | Foley Mixer |
Sound | Cesar Davila-Irizarry | Sound Effects Editor |
Crew | Ray Heiser | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Gokul Mahajan | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Raja Reddy | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Siddhartha Maganti | Visual Effects Producer |
Lighting | Nick Behrmann | Electrician |
Lighting | Casey Lynn Stuckey | Electrician |
Camera | Dylan Conrad | First Assistant "A" Camera |
Lighting | John Gorman | Gaffer |
Camera | Taylor Vohs | Key Grip |
Production | Tina Buckingham | Extras Casting |
Editing | Ayanna Hart | Digital Intermediate Producer |
Editing | Christopher Young | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Sandra Lopez Pavesi | Set Costumer |
Directing | Eric LaFranchi | First Assistant Director |
Art | Mike Johnson | Leadman |
Art | Logan Muller | Swing |
Art | Jordan Osbon | Swing |
Camera | Tyler Grutsch | Grip |
Camera | Isaac Guy | Second Assistant "A" Camera |
Production | Sandra M. Kraft | Production Accountant |