Anna ve Kıyamet (2018)
Anna; küçük kasaba hayatının sıkıcılığından bıkan, lisenin bitmesi için gün saymakta olan bir genç kızdır. Sıradan bir akşamda uykuya dalan genç kız ertesi sabah uyandığında dünyanın sonunun geldiğini görür. Zombi kıyameti Anna'nın sakin kasabası Little Haven'ı vurduğunda, genç Anna ve lise arkadaşları etraflarındaki çemberi giderek daraltan ve asla ölmeyen bir zombi ordusu savaşmak zorundadırlar. En iyi arkadaşı John'la güçlerini birleştiren Anna, zombiye dönüşmüş kardan adamlar, Noel babalar, elfler ve yılbaşı alışverişine gelen müşterilerle savaşmak zorundadır...
Director: John McPhail
Ella Hunt Anna Shepherd |
|
Sarah Swire Steph North |
|
Malcolm Cumming John |
|
Christopher Leveaux Chris Wise |
|
Paul Kaye Arthur Savage |
|
Ben Wiggins Nick |
|
Mark Benton Tony Shepherd |
|
Marli Siu Lisa |
|
Sean Connor Graham |
|
John Winchester Tibbsy |
|
Euan Bennet Jake |
|
Ella Jarvis Katie |
|
Jackie Bird Herself |
|
Louise Macphail Zombie |
|
Andrew Kelly Zombie |
|
Tariqsafdar Hussain Zombie |
|
David Friel Paramedic |
|
Ben Bradley Teacher / Zombie |
|
Janet Lawson Mrs. Hinzmann |
|
Callum Johnstone Snowman |
|
Jake Richardson Chas |
|
Leigh Butler Alf |
|
Matthew Scott Santa Boy |
|
Kieran Morris Santa Boy |
|
Jack Douglas Santa Boy |
|
Fraser McLoughlin Santa Boy |
|
David Maris Santa Boy |
|
Benjamin Storey Santa Boy |
|
Michael Annis Headmaster |
|
Calum Cormack Zombie Santa |
|
Therese Bradley Julie |
|
Daniel Cahill Best Man |
|
Tyler Collins Groom |
|
Kirsty Strain Ms. Wright |
|
Ruth McGhie Bea |
|
John McGeachie Penguin Student 2 |
|
Myfanwy Morgan Penguin Student 1 |
Art | Gordon Rogers | Construction Manager |
Production | Tracy Brimm | Executive Producer |
Production | Todd Brown | Executive Producer |
Production | Caroline Stewart | Casting |
Production | Orion Lee | Executive Producer |
Sound | Ian Waggott | Foley Artist |
Camera | Sara Deane | Director of Photography |
Sound | Colin Chapman | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Maxine Dallas | Makeup Designer |
Sound | Phillip Barrett | Foley Supervisor |
Visual Effects | Matt Cameron | Visual Effects Supervisor |
Crew | Sarah Swire | Choreographer |
Sound | Neal Skillen | Boom Operator |
Production | Barry Laird | Location Manager |
Sound | Tommy Reilly | Original Music Composer |
Production | Mark Thomas | Executive Producer |
Production | James Norrie | Executive Producer |
Editing | Diana Vasquez | Online Editor |
Sound | Ben Cross | Foley Mixer |
Directing | John McPhail | Director |
Art | Martin Kelly | Art Direction |
Writing | Ryan McHenry | Writer |
Crew | Ryan McHenry | In Memory Of |
Writing | Alan McDonald | Writer |
Sound | Chris Sinclair | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Vivienne Simpson | Makeup Supervisor |
Sound | Micheal MacKinnon | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Cameron Mercer | Sound Recordist |
Camera | Nicholas Britt | "B" Camera Operator |
Editing | Gareth Bishop | Online Editor |
Crew | EmmaClaire Brightlyn | Fight Choreographer |
Directing | Jonathan Farmer | First Assistant Director |
Sound | Kahl Henderson | Supervising Sound Editor |
Sound | Kahl Henderson | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Sophie Holland | Casting |
Camera | Claire Louise Fraser | First Assistant "B" Camera |
Directing | Raluca Staruiala | Third Assistant Director |
Directing | Cristin Mackenzie | Script Supervisor |
Camera | Jonny Kerr | First Assistant "A" Camera |
Camera | Paul Forest | Second Assistant "B" Camera |
Lighting | John Hutton | Gaffer |
Camera | Martin Newstead | Steadicam Operator |
Production | Kyrie MacTavish | Unit Production Manager |
Art | Tony Sheridan | Property Master |
Production | Naysun Alae-Carew | Producer |
Sound | Roddy Hart | Original Music Composer |
Production | Nicholas Crum | Producer |
Production | Stephen Jarvis | Executive Producer |
Production | Tracy Jarvis | Producer |
Editing | Mark Hermida | Editor |
Art | Ryan Clachrie | Production Design |
Costume & Make-Up | Fi Morrison | Costume Design |
Costume & Make-Up | Raymond McArthur | Makeup Artist |
Production | Kayleighsha Wharton | Production Coordinator |
Sound | Rachel Maclaren | Sound Assistant |
Lighting | Billy Harron | Electrician |
Production | Shawn Fleming | Production Accountant |
Art | Liam Bryant | Graphic Designer |
Production | Priya Bhakta | Production Coordinator |
Camera | Peter Candler | Second Assistant "A" Camera |
Directing | Katharine K.K. Kennedy | Second Assistant Director |
Art | Philip Barratt | Standby Art Director |
Costume & Make-Up | Sarah Gaunt | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Maria Elliott | Assistant Makeup Artist |
Lighting | Steve Dall | Best Boy Electric |
Lighting | Alistair Harling | Electrician |
Camera | Mark Dorris | Grip |
Camera | Gerardo Jaconelli | Still Photographer |
Camera | Heather Yates | Still Photographer |
Art | Omercan Cirit | Storyboard Artist |
Editing | Ross MacRae | First Assistant Editor |