Silinmiş Çocuk (2018)
Garrard Conley’in aynı adlı otobiyografik kitabından uyarlanan film, ABD’nin Arkansas kasabasında görevli bir papazın oğlu olan ve tıpkı babası gibi dindar olarak yetiştirilen Jared Eamons’ın (Lucas Hedges) 19 yaşında gay olduğunu itiraf etmesi üzerine ailesinin yoğun baskıları sonucunda zorla bir “eşcinsel dönüşüm terapisi”ne gönderilmesini ve orada yaşadığı dramatik olayları konu alıyor.
Director:
Joel Edgerton
Writer:
Joel Edgerton
Lucas Hedges Jared Eamons |
|
Nicole Kidman Nancy Eamons |
|
Russell Crowe Marshall Eamons |
|
Joel Edgerton Victor Sykes |
|
Joe Alwyn Henry Wallace |
|
Xavier Dolan Jon |
|
Troye Sivan Gary |
|
Cherry Jones Dr. Muldoon |
|
Flea Brandon |
|
Jesse LaTourette Sarah |
|
Britton Sear Cameron Van Heusen |
|
Théodore Pellerin Xavier |
|
Emily Hinkler Dee |
|
David Ditmore Phillip |
|
Matt Burke Simon |
|
William Ngo Carl |
|
Lindsey Moser Tina |
|
David Joseph Craig Michael |
|
Victor McCay Aaron |
|
Tim Ware Big Jim Picard |
|
Madelyn Cline Chloe |
|
Josh Scherer Wayne |
|
Frank Hoyt Taylor Pastor Wilkins |
|
Jason Davis Reverend Neil |
|
Kevin Linehan Eric Vidler |
|
Paige Henry Cheryl |
|
Malerie Grady Mindy |
|
Will Kindrachuk Christopher Vidler |
|
Drew Scheid Nick |
|
Jesse Malinowski Dale |
|
Joy Jacobson Brandy Vidler |
|
Randy Havens Lee's Dad |
|
Devin Michael Anders |
|
Brasher Russell Church Kid (uncredited) |
Production | Steve Golin | Producer |
Editing | Jay Rabinowitz | Editor |
Production | Ann Ruark | Executive Producer |
Production | Ann Ruark | Unit Production Manager |
Sound | Robert Hein | Supervising Sound Editor |
Sound | Robert Hein | Sound Re-Recording Mixer |
Writing | Joel Edgerton | Screenplay |
Directing | Joel Edgerton | Director |
Production | Joel Edgerton | Producer |
Production | Bruce Winant | ADR Voice Casting |
Sound | Robert Fernandez | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Carmen Cuba | Casting |
Production | Kerry Kohansky-Roberts | Producer |
Crew | Judy Dickerson | Dialect Coach |
Sound | Matthew Haasch | Foley Editor |
Sound | Jay Peck | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Kimberly Jones | Makeup Department Head |
Production | Nash Edgerton | Executive Producer |
Crew | Nash Edgerton | Stunt Coordinator |
Crew | Jimmy N. Roberts | Stunt Driver |
Camera | Eduard Grau | Director of Photography |
Art | Chad Keith | Production Design |
Lighting | Hektor Stockton | Rigging Gaffer |
Sound | Saunder Jurriaans | Original Music Composer |
Art | Adam Willis | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Trish Summerville | Costume Design |
Art | Jonathan Guggenheim | Art Direction |
Sound | Tony Volante | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Danny Bensi | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Joseph Cigliano | Costume Supervisor |
Crew | Paul E. Short | Stunt Driver |
Crew | Elizabeth Himelstein | Dialect Coach |
Costume & Make-Up | Heather Sease | Key Costumer |
Production | David Joseph Craig | Co-Producer |
Production | Rose Locke | Extras Casting |
Crew | Steven Docherty | Transportation Coordinator |
Crew | Keith Adams | Stunt Coordinator |
Directing | Jean-Paul Chreky | Script Supervisor |
Crew | Jennifer Badger | Stunt Driver |
Sound | Glenfield Payne | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Kim Santantonio | Hair Department Head |
Sound | David Wahnon | Foley Editor |
Art | Bobby Amor | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Kyra Panchenko | Makeup Artist |
Sound | Tass Filipos | Music Editor |
Crew | Gregg Smrz | Stunt Coordinator |
Production | Rebecca Yeldham | Executive Producer |
Visual Effects | Eran Dinur | Visual Effects Supervisor |
Production | Dann Fink | ADR Voice Casting |
Lighting | Josh Nobles | Best Boy Electric |
Production | Shelby Cherniet | Casting Associate |
Sound | Tricia Schultz | ADR Post Producer |
Sound | Patrick Wylie | Boom Operator |
Sound | Sylvia Menno | Dialogue Editor |
Sound | Igor Nikolic | Foley Editor |
Sound | Matthew Nicolay | Production Sound Mixer |
Sound | Jerrid Jones | Utility Sound |
Crew | Chick Bernhard | Stunt Driver |
Sound | Ian Cymore | Dialogue Editor |
Sound | Ian Cymore | ADR Editor |
Sound | Jacob Ribicoff | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Sarah Graham | Makeup Artist |
Visual Effects | Chris LeDoux | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Tony Kochinas | Set Costumer |
Production | Georgina Marquis | Unit Production Manager |
Camera | Cedric Martin | Steadicam Operator |
Camera | Cedric Martin | "B" Camera Operator |
Crew | Jay Pearson | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Tim J. Hays | Makeup Artist |
Editing | Mike Selemon | Additional Editor |
Production | Michael J. Moore | Co-Producer |
Directing | Michael J. Moore | First Assistant Director |
Camera | Chris D. Chapman | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Mi Young | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Tracie Morrison | Hairstylist |
Production | Wes Hagan | Location Manager |
Crew | Jeffrey Penman | Post Production Supervisor |
Camera | Irie Bailey | Dolly Grip |
Art | Chuck McCourt | Set Dresser |
Crew | Shauna Galligan | Stunt Double |
Sound | Richard Marty Simpson | Boom Operator |
Writing | Garrard Conley | Book |
Production | Steev Beeson | Production Accountant |
Camera | Kyle Bono Kaplan | Still Photographer |
Camera | Landon Ruddel | Key Grip |
Production | Kim Hodgert | Executive Producer |
Production | Tony Lipp | Executive Producer |
Crew | Brendan McHale | Special Effects Coordinator |
Sound | Bobby Johanson | ADR Mixer |
Sound | Michael Rivera | ADR Recordist |
Camera | Dwight Campbell | Second Assistant "A" Camera |
Sound | Micah Blaichman | Foley Mixer |
Costume & Make-Up | Julia Saeri Lee | Costume Assistant |
Sound | Matthew Kay | Foley Mixer |
Art | Robbie Sammons | Set Dresser |
Sound | Filipe Messeder | Assistant Sound Editor |
Camera | John Nijhawan | Grip |
Crew | Brett Smrz | Stunt Driver |
Art | John Sommerville | Leadman |
Camera | Jorge Parra | Grip |
Camera | Warren Brace | First Assistant "B" Camera |
Art | Tracy Breyfogle | Art Department Coordinator |
Production | Jamie Ember | Casting Assistant |
Production | Daniel Castle King | Production Coordinator |
Sound | Joy Jacobson | ADR Coordinator |
Art | D. Tobias Denney | Property Master |
Art | Mallorie Coleman | Set Decoration |
Camera | Claire Busic | Camera Loader |
Camera | Blair Winders | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Michael Kim | Digital Imaging Technician |
Art | Sabrina Petkus | Set Dresser |
Camera | Tyler Winegar | Best Boy Grip |
Art | Christopher Ferris | Construction Coordinator |
Lighting | Jon Ladd | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Valerie Martinez | Set Costumer |
Lighting | Reynaldo Ali Sable | Lighting Technician |
Production | Kathleen Richter | Payroll Accountant |
Art | Nichole Wleklinski | Assistant Property Master |
Lighting | Stephen Grum | Gaffer |
Crew | Elizabeth Driscoll | Unit Publicist |
Camera | Matt Heath | First Assistant "A" Camera |
Crew | Paul Burke | Stunt Driver |
Crew | Samuel Wayne Beitz | Transportation Captain |
Production | Ryan Hintz | Assistant Accountant |
Art | Seth Lewis | Art Department Assistant |
Art | Brett Quarmby | Set Dresser |
Camera | Will Whittenburg | Second Assistant "B" Camera |
Lighting | Jordan Francais | Lighting Technician |
Lighting | Joshua McCready | Lighting Technician |
Camera | Nicholas Mann | Grip |
Camera | Jackson Parker | Grip |
Camera | Edward Sarkisov | Grip |
Lighting | Alex Therrien | Rigging Grip |
Lighting | Enrique Osorio | Rigging Grip |
Lighting | Todd Wood | Rigging Grip |
Production | Anna Basso | Assistant Production Coordinator |
Production | Michael Wiggs | Production Secretary |
Directing | Jessie Sasser White | Second Second Assistant Director |
Production | Kevin Dowling | Assistant Location Manager |
Production | Erin Thornton | Assistant Location Manager |
Production | Josh Forshee | Assistant Location Manager |
Production | Trace Taylor | Assistant Location Manager |
Production | Bryan Turner | Extras Casting Assistant |
Production | Shannon Herring | Extras Casting Assistant |
Crew | Manuel Cespedes | Transportation Co-Captain |
Crew | Karin Beckman | Craft Service |
Directing | Ben White | Second Assistant Director |