Hayatım Yalan (2018)
Güzel bir kadın olan Maya (Jennifer Lopez) artık 40 yaşına gelmiştir. Büyük bir alışveriş merkezinde çalışmakta olan Maya, kariyer olarak pek de başarılı denecek bir geçmişe sahip değildir. Bu nedenle de Maya gerçekleştiremediği hayallerinin hüsranıyla boğuşmaktadır. 40 yaşına basmasıyla birlikte riskli bir karar alan Maya hayatını ve kendi potansiyelini yeniden keşfetmeye başlar. Bu süreçte Maya, önündeki tek engelin kendisi olduğunu fark eder ve yeni bir yaşam için hiçbir zaman geç olmadığına kanaat getirir. Kendine sıfırdan bir hayat hikayesi yaratan Maya, Madison Caddesi'nin elit zenginlerine zeki bir kadının neler başarabileceğini gösterecektir. Anlattığı geçmiş yalan olsa bile zeka Maya'nın içinden gelmektedir.
Director: Peter Segal
Jennifer Lopez Maya |
|
Vanessa Hudgens Zoe |
|
Leah Remini Joan |
|
Milo Ventimiglia Trey |
|
Treat Williams Anderson Clarke |
|
Charlyne Yi Ariana |
|
Annaleigh Ashford Hildy Ostrander |
|
Alan Aisenberg Chase |
|
Freddie Stroma Ron Ebsen |
|
Dave Foley Felix Richter |
|
Larry Miller Weiskopf |
|
Dierdre Friel Big Ant |
|
Lacretta Suzi Teplitsky |
|
Dan Bucatinsky Arthur Coyle |
|
Dalton Harrod Dilly |
|
John James Cronin Otto |
|
Phil Nee Philip Jiang |
|
Meng Ai Dr. Chow |
|
Elizabeth Masucci Claire |
|
Michael Boatman Edward Taylor |
|
Ed Jewett Walt Benjamin |
|
Anna Suzuki Alicia Zhou |
|
Ellen Cleghorne Shaniqua |
|
Denise Schaefer Anderson's Receptionist |
|
Rachael Emrich Anderson's Receptionist |
|
Roya Shanks Reporter |
|
Brianda Agramonte Young Maya |
|
Karl Lake Vondel |
|
Natasha Romanova Researcher (uncredited) |
|
Adam Ray Technician |
|
Tina Mckissick Woman Customer |
|
Candace M. Smith F&C Shopper (uncredited) |
|
Kenneth Lee Chemist |
Sound | Michael Andrews | Music |
Production | Roger Mussenden | Casting |
Costume & Make-Up | Patricia Field | Costume Designer |
Camera | Ueli Steiger | Director of Photography |
Art | Richard Hoover | Production Design |
Production | Jennifer Lopez | Producer |
Directing | Peter Segal | Director |
Production | Peter Segal | Executive Producer |
Production | Bruce Winant | ADR Voice Casting |
Production | Robert Simonds | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Molly Rogers | Costume Designer |
Production | Elaine Goldsmith-Thomas | Producer |
Writing | Elaine Goldsmith-Thomas | Writer |
Production | Justin Zackham | Producer |
Writing | Justin Zackham | Writer |
Directing | Justin Zackham | Second Unit Director |
Production | Mark Kamine | Executive Producer |
Production | Mark Kamine | Unit Production Manager |
Production | Wang Zhonglei | Executive Producer |
Crew | Paul A. Levin | Post Production Supervisor |
Production | Benny Medina | Producer |
Costume & Make-Up | Corina C. Duran-Rabichuk | Makeup Artist |
Sound | Mark DeSimone | ADR Mixer |
Sound | Fred Rosenberg | Sound Supervisor |
Production | Wang Zhongjun | Executive Producer |
Production | Ross T. Fanger | Executive In Charge Of Production |
Sound | Jerry Trent | Foley Artist |
Crew | Vanessa Vander Pluym | Stunt Double |
Art | Stephanie Q. Bowen | Set Decoration |
Sound | Matt Hovland | ADR Mixer |
Editing | Jason Gourson | Editor |
Sound | Jeffrey J. Haboush | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jeffrey J. Haboush | Sound Supervisor |
Art | Victoria Ruskin | Assistant Art Director |
Sound | Anthony Ortiz | Sound Mixer |
Art | David H. Allen | Assistant Property Master |
Sound | Tim Chilton | Foley Artist |
Sound | Anita Cannella | Foley Artist |
Art | Richard Hebrank | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | Suzanne Kelly | Costumer |
Sound | Daniel Pagan | Sound Designer |
Camera | Barry Wetcher | Still Photographer |
Art | Peter Bundrick | Construction Foreman |
Sound | Deborah Wallach | Supervising ADR Editor |
Camera | David J. Thompson | Camera Operator |
Camera | David J. Thompson | Steadicam Operator |
Sound | Bill Bell | Foley Editor |
Sound | Tim Terusa | Dialogue Editor |
Production | Dann Fink | ADR Voice Casting |
Art | Amy Safhay | Greensman |
Crew | Dean Neistat | Stunts |
Directing | Mary A. Kelly | Script Supervisor |
Crew | Nicole Kalish | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Mandy Lyons | Hair Department Head |
Lighting | Eric Boncher | Chief Lighting Technician |
Art | Daniel Boxer | Property Master |
Camera | David Taicher | Second Unit Director of Photography |
Camera | David Taicher | "B" Camera Operator |
Sound | Stuart Grusin | Music Editor |
Costume & Make-Up | Louise McCarthy | Makeup Department Head |
Production | Emer O'Callaghan | Casting Associate |
Camera | Bobby Mancuso | First Assistant "A" Camera |
Crew | Don Hewitt Jr. | Stunt Driver |
Production | Ann Gray | Post Production Coordinator |
Production | Adam Fogelson | Executive Producer |
Production | Donald Tang | Executive Producer |
Crew | Josiah Nolan | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Scott Barnes | Makeup Artist |
Crew | Sean Heilig | Transportation Captain |
Production | Pamela Thur | Production Manager |
Crew | Mandy Moore | Choreographer |
Sound | Jason Markey | Music Supervisor |
Costume & Make-Up | Joanna McCarthy | Key Makeup Artist |
Sound | Kevin Meltcher | Assistant Sound Editor |
Crew | Keith Kuhl | Choreographer |
Art | Jordan Jacobs | Art Direction |
Production | Gary Martyn | Production Coordinator |
Directing | Urs Hirschbiegel | First Assistant Director |
Lighting | Rob Riccobono | Assistant Chief Lighting Technician |
Sound | Josh Hilson | Utility Sound |
Sound | Hunter Berk | ADR Mixer |
Costume & Make-Up | Mark Agnes | Costume Supervisor |
Production | Felice Bee | Executive Producer |
Production | Regina Heyman | Unit Production Manager |
Sound | Michael Scott | Boom Operator |
Camera | Tristan Allen | Dolly Grip |
Sound | Lauren Danielak | Music Coordinator |
Camera | Pedro Corcega | First Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Rebecca Edmonston | Costumer |
Sound | Joel D. Catalan | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Riley Barnes | Stunts |
Editing | Timothy J. Feeley | First Assistant Editor |
Visual Effects | Timothy J. Feeley | Visual Effects Supervisor |
Production | Alex Brown | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Gina Leone | Key Hair Stylist |
Directing | Ginger Gonzalez | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Melissa Mittereder | Costumer |
Costume & Make-Up | Frank Galasso | Hairstylist |
Crew | Tina Mckissick | Stunts |
Crew | Frank Beggins | Transportation Co-Captain |
Camera | Andrew Sweeney | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Jill McKay | Makeup Artist |
Directing | Abi O'Reilly | Second Second Assistant Director |
Crew | Dejay Roestenberg | Stunts |
Crew | Jaime Miller | Stunts |
Crew | Andre Da Silva | Utility Stunts |
Sound | Raúl Cevallos | ADR Mixer |
Camera | Connie Huang | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Eric C. Sun | Utility Stunts |
Costume & Make-Up | Michael Santulli | Costume Coordinator |
Art | Clarence McLay | Art Department Coordinator |
Camera | Matthew Montalto | Second Assistant "B" Camera |
Production | Jared Kaner | Payroll Accountant |
Production | Kyle O'Brien | Production Accountant |
Art | Cindy Fain-Vreeland | Set Decoration |
Production | Chris George | Location Manager |
Production | Lisa Cheung | Location Coordinator |
Costume & Make-Up | Corinne Reuter | Tailor |
Costume & Make-Up | Corinne Reuter | Costumer |
Costume & Make-Up | Donald Francis | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Stefanie Francois | Hairstylist |
Production | Scott Bredengerd | Assistant Production Coordinator |
Production | Kurt Reinmund | Production Secretary |
Art | Brian Lee Boyce | Graphic Designer |
Production | Sultana Gardizi | Casting Assistant |
Production | Kyle Martin | Extras Casting |
Production | Rodney Thomas | Extras Casting Assistant |
Production | Robert Spence | First Assistant Accountant |
Production | Mary Kate Pedro | Assistant Accountant |
Crew | Peter Marschark | Craft Service |
Sound | Dave Torres | Foley Mixer |
Sound | Jill Sanders | Foley Artist |
Sound | Dan Wash | ADR Mixer |