Kiracı (2011)
Brooklyn'de yaşayan Juliet Devereau doktorluk yapmaktadır. Kocasından yeni boşanmış olan Juliet, New York'ta kendisine bir daire kiralar ve kendisi için yepyeni bir yaşam başlar. Juliet gerçekten de çok güzel bir ev kiralamıştır ve evin sahibi de oldukça yakışıklı biridir.Evde yaşanan garip olaylar Juliet'i orada yalnız olmadığına inandırmaya başlar. Ev sahibinin kendisi hakkında korkunç saplantılara sahip olduğunu öğrenmesi uzun sürmeyecektir.
Director:
Antti J. Jokinen
Writer:
Robert Orr
Hilary Swank Juliet Devereau |
|
Jeffrey Dean Morgan Max |
|
Lee Pace Jack |
|
Christopher Lee August |
|
Aunjanue Ellis-Taylor Sydney |
|
Sean Rosales Carlos |
|
Deborah Martinez Mrs. Portes |
|
Sheila Ivy Traister ER Nurse |
|
Michael Showers August ER Doctor |
|
Nana Visitor Real Estate Agent |
|
Arron Shiver Architect |
|
Michael Badalucco Moving Man |
|
Michael Massee Security Tech |
|
Penny Balfour Drug Addict |
|
Mark Morocco ER Surgeon |
|
Veronica Hool Nurse Girl |
Production | Hilary Swank | Executive Producer |
Production | Matthew Barry | Casting |
Camera | Guillermo Navarro | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Ann Roth | Costume Design |
Production | Cary Brokaw | Producer |
Editing | Bob Murawski | Editor |
Sound | John Ottman | Original Music Composer |
Production | Guy East | Producer |
Production | Nigel Sinclair | Executive Producer |
Art | J. Dennis Washington | Production Design |
Production | Renny Harlin | Executive Producer |
Production | Nancy Green-Keyes | Casting |
Editing | Stuart Levy | Editor |
Production | Tom Lassally | Executive Producer |
Production | Jo Edna Boldin | Casting |
Art | Wilhelm Pfau | Set Decoration Buyer |
Sound | Chris David | Sound Re-Recording Mixer |
Directing | Antti J. Jokinen | Director |
Writing | Antti J. Jokinen | Writer |
Crew | Sonny Mallhi | Thanks |
Camera | Lorey Sebastian | Still Photographer |
Production | Simon Oakes | Producer |
Production | Tobin Armbrust | Producer |
Art | Guy Barnes | Art Direction |
Art | Wendy Ozols-Barnes | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Vivian Baker | Makeup Artist |
Production | Alexander Yves Brunner | Executive Producer |
Art | Graham Robertson | Set Dresser |
Camera | Erick Castillo | Camera Loader |
Costume & Make-Up | Blair Leonard | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Scott Wheeler | Prosthetics |
Sound | A. Josh Reinhardt | Foley Mixer |
Art | Amahl Lovato | Set Designer |
Sound | Will Riley | Sound Designer |
Sound | Joseph Bonn | Music Editor |
Sound | Robert Jackson | ADR Supervisor |
Sound | Ryan Collins | Assistant Sound Editor |
Sound | James Wright | Dolby Consultant |
Sound | Lara Dale | Foley Artist |
Sound | Gabriel J. Serrano | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Tim Limer | Sound Recordist |
Lighting | Jason Linebaugh | Lighting Technician |
Camera | Joe Chess | Camera Operator |
Camera | Joe Chess | Steadicam Operator |
Art | Ronald O. Jaynes | Construction Coordinator |
Crew | Tyler Fletcher | Video Assist Operator |
Sound | David Esparza | Sound Designer |
Editing | Tony Bacigalupi | Additional Editor |
Camera | Paige Thomas | Camera Operator |
Crew | Patrick A. Reynolds Jr. | Transportation Coordinator |
Costume & Make-Up | Lauren Warkentien | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Patricia Greer | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Anne Morgan | Hairstylist |
Editing | Philip Beckner | Online Editor |
Production | Marie A. Kohl | Casting Associate |
Camera | Chip Byrd | First Assistant Camera |
Sound | Miles J.D. Vedder | Boom Operator |
Art | Libbe Green | Art Department Coordinator |
Production | Dennis Davidson | Publicist |
Camera | Timothy James Kane | First Assistant Camera |
Sound | Michael Miller | ADR Mixer |
Production | Jenny Halper | Production Assistant |
Sound | Travis MacKay | ADR Mixer |
Sound | Paul P. Soucek | Sound Editor |
Costume & Make-Up | Yulia Gershenzon | Costumer |
Sound | Matthew Nicolay | Production Sound Mixer |
Art | Brett Andrews | Assistant Property Master |
Costume & Make-Up | Ashlynne Padilla | Assistant Makeup Artist |
Art | R. A. Arancio-Parrain | Leadman |
Lighting | Greg Argarin | Best Boy Electric |
Editing | John Daro | Digital Intermediate Colorist |
Production | Pamela Godfrey | Publicist |
Sound | Brian Dunlop | Foley Editor |
Production | Cristal Calderon | Production Assistant |
Lighting | Mark Steinig | Key Rigging Grip |
Lighting | David Lee | Gaffer |
Production | Pamela Bertini | Production Coordinator |
Production | Judy Cook | Casting Associate |
Camera | Lamont Crawford | Dolly Grip |
Camera | Rick Stribling | Key Grip |
Lighting | Jeremy Antonio Oliver | Gaffer |
Camera | Lea E. Miller | Grip |
Camera | Kurt Kornemann | Best Boy Grip |
Art | Ben Lowney | Property Master |
Production | Gary Martyn | Assistant Production Coordinator |
Crew | Richard Hurff | Carpenter |
Production | Jean-Raphael Ambron | Production Assistant |
Costume & Make-Up | Daniela Moore | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Nancy Molleur | Tailor |
Camera | Liza Bambenek | Second Assistant Camera |
Production | Theresa Marsh | Production Accountant |
Production | Emily Rice | Post Production Accountant |
Camera | Sean Wright | Grip |
Costume & Make-Up | John Deering | Set Costumer |
Editing | Bill Schultz | Digital Intermediate |
Lighting | John Gorman | Lighting Technician |
Crew | Daniel Fisch | Set Production Assistant |
Sound | Callie Thurman | Assistant Sound Editor |
Production | Elizabeth Gabel | Extras Casting |
Production | Jean E. Jacobson | Payroll Accountant |
Art | Aaron Sims | Concept Artist |
Sound | Jan Petrov | ADR Recordist |
Costume & Make-Up | Elizabeth Gallegos | Assistant Hairstylist |
Art | Janine Palmieri Fletcher | Art Department Coordinator |
Art | Bret Ross | Leadman |
Art | Denise Ciarcia | Property Master |
Art | Linda R. Gore | Set Dresser |
Art | Dan Fitzgerald | Storyboard Artist |
Camera | David Jaxx Nagro | Dolly Grip |
Lighting | Jorn Vylonis | Electrician |
Lighting | Andrew Engert | Electrician |
Camera | Morgan Davis | Grip |
Camera | Harland Espeset | Grip |
Lighting | Dave Midthunder | Rigging Grip |
Production | Hannah Macpherson | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Kortney Lawlor | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Brandy Marrs | Wardrobe Assistant |
Editing | Kay Sievert | Colorist |
Editing | Christine Park | First Assistant Editor |
Sound | Michelle Belcher | Music Supervisor |
Crew | Mark Dometrovich | Transportation Captain |
Production | Jennifer Mancuso | Assistant Production Coordinator |
Crew | Grant Mitchell | Chef |
Production | Scott Herrick | First Assistant Accountant |
Production | Katherine DeJesus | First Assistant Accountant |
Production | Barbara Long | Production Accountant |
Production | Adam J. Cook | Production Assistant |
Production | Trevor Daniel | Production Assistant |
Production | Lucas Francy | Production Assistant |
Production | Dominic Garcia | Production Assistant |
Production | Stefan Kende | Production Assistant |
Production | Robert Vertrees | Production Assistant |
Production | Mollie Kimball Whitson | Production Assistant |
Production | J. Tom Pogue | Production Assistant |
Production | Rob Corlew | Production Coordinator |
Crew | Joann Connolly | Set Production Assistant |
Crew | Brandon O'Neil Leonard | Set Production Assistant |
Crew | Leandro Di Salvo | Stand In |
Crew | Tracey Harmon | Stand In |
Production | Kristen Blodget | Travel Coordinator |
Production | Tiffany Tiesiera | Production Supervisor |
Writing | Robert Orr | Screenplay |