Uslu Çocuklar (2019)
Uslu Çocuklar, 12 yaşındaki dört erkek çocuğunun okulu ekip, gün boyu sürecek komedi dolu bir maceraya atılmasını konu alıyor. Max, 12 yaşında bir çocuktur. Sınıf arkadaşlarının hazırladığı öpüşme partisine davet edilen Max, nasıl öpüşüleceğini bilemediği için oldukça panik haldedir. Bu duruma bir çözüm bulmak isteyen Max, yakın arkadaşları Thor ve Lucas birlikte bir plan yapar. Sevişen genç komşularını izlemeyi planlayan gençler, bunun için Max’in kullanılmasına izin verilmeyen babasına ait olan drone’u alırlar. İşleri bitince drone’u kimse fark etmeden yerine koymayı planlayan gençleri işleri pek de düşündükleri gibi gitmez. İşlerin kontrolünden çıkması ile drone imha edilince, üç arkadaş Max’in babası eve gelmeden önce drone’u yerine koyabilmek için okula ekip zorlu bir maceraya atılır.
Director: Gene Stupnitsky
Sound | Ellen Heuer | Foley Artist |
Production | Jonah Hill | Executive Producer |
Production | Seth Rogen | Producer |
Production | Nathan Kahane | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Carla Hetland | Costume Design |
Production | Dan Clarke | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Lisa Love | Key Makeup Artist |
Production | Maureen Webb | Local Casting |
Art | Jeremy Stanbridge | Production Design |
Sound | Lyle Workman | Original Music Composer |
Production | Kelli Konop | Co-Producer |
Production | Evan Goldberg | Producer |
Production | Colleen Bolton | Local Casting |
Camera | Jon Joffin | Second Unit Director of Photography |
Directing | Gene Stupnitsky | Director |
Writing | Gene Stupnitsky | Writer |
Production | Lee Eisenberg | Producer |
Writing | Lee Eisenberg | Writer |
Sound | David E. Fluhr | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Lauro Chartrand | Stunts |
Production | Terri Douglas | ADR Voice Casting |
Camera | Jonathan Furmanski | Director of Photography |
Production | Rich Delia | Casting Director |
Production | James Weaver | Producer |
Editing | Paul Zucker | Additional Editor |
Visual Effects | Andrew Karr | Visual Effects Supervisor |
Sound | Richard Ziegler | Music Editor |
Costume & Make-Up | Anji Bemben | Key Hair Stylist |
Sound | Noel Vought | Foley Artist |
Production | John Powers Middleton | Executive Producer |
Crew | Crystal Dalman | Stunt Double |
Production | Dylan Jenkinson | Assistant Production Coordinator |
Art | Peter Grace | Construction Coordinator |
Sound | Perry Robertson | Supervising Sound Editor |
Production | John Phillips | Associate Producer |
Sound | Peter Mulholland | Boom Operator |
Directing | Ernie Jackson | Second Unit Director |
Camera | Ed Araquel | Still Photographer |
Sound | Gabriel J. Serrano | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Sandra-Ken Freeman | Extras Casting |
Crew | Paul Becker | Choreographer |
Crew | Peter Sysoev | Scenic Artist |
Sound | Scott Sanders | Supervising Sound Editor |
Lighting | Miguel Gelinas | Key Rigging Grip |
Camera | Junichi Hosoi | "A" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Tanya Hudson | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Brittany Isaacs | First Assistant Makeup Artist |
Crew | Paul Benjamin | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Barb Nixon | Assistant Costume Designer |
Directing | Patti Henderson | Script Supervisor |
Sound | Tucker Meek | Loop Group Coordinator |
Editing | Daniel Gabbe | Editor |
Directing | Thomas Ma | Assistant Director |
Art | Sean Goojha | Art Direction |
Sound | Michelle Kuznetsky Silverman | Music Supervisor |
Sound | Nick Neutra | Foley Supervisor |
Sound | Kevin Zimmerman | Sound Editor |
Sound | Chris Duesterdiek | Production Sound Mixer |
Camera | David Kurvers | Digital Imaging Technician |
Costume & Make-Up | Rena Campbell | Costume Supervisor |
Crew | Tracey Motherwell | Security |
Art | Tara Arnett | Assistant Art Director |
Production | Beth Stelling | Associate Producer |
Camera | Braden Batsford | First Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Amy Hetland | Set Costumer |
Camera | Aaron Haesler | First Assistant "A" Camera |
Production | Brady Fujikawa | Executive Producer |
Crew | Maja Aro | Stunt Coordinator |
Art | Melina Neufeld | Graphic Designer |
Editing | Chris Talson | Assistant Editor |
Sound | Donald Mensah | Sound Assistant |
Art | Candise Paul | Assistant Set Decoration |
Art | Victoria Pearson | Set Decoration |
Editing | Sharia Lynn Davis | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Sandy Lindala | Special Effects Makeup Artist |
Camera | Christopher C. Fisher | "B" Camera Operator |
Camera | Nadia Baptista | Second Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Danielle Fowler | First Assistant Makeup Artist |
Crew | Duane Bradley | Drone Operator |
Camera | Scott Antifave | First Assistant "B" Camera |
Production | Debera Barager | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Lilia Afsahi | First Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jody Leanne Petford | Truck Costumer |
Camera | Daryl Hartwell | "A" Camera Operator |
Sound | Colin Rogers | ADR Mixer |
Crew | Heath Stevenson | Stunt Double |
Crew | Irma Leong | Stunt Double |
Camera | Namowan Kirby | Grip |
Sound | Jacob McNaughton | Foley Mixer |
Costume & Make-Up | Michael John Bugera | Set Costumer |
Crew | Nicole LaLoggia | Post Production Supervisor |
Production | Barbara Mercer | First Assistant Accountant |
Production | Josh Fagen | Executive Producer |
Camera | Ian Kerr | "B" Camera Operator |
Art | Kjersten Gallagher | Art Department Coordinator |
Directing | Florian Halbedl | Second Assistant Director |
Production | Josh Hauca | Production Manager |
Directing | Dan Miller | First Assistant Director |
Art | Jonathan Drover | Property Master |
Sound | Donald Painchaud | Production Sound Mixer |
Sound | Gilles Maillet | Boom Operator |
Lighting | Todd Lapp | Gaffer |
Lighting | Nima Ghavami | Rigging Gaffer |
Costume & Make-Up | Margaret Schliessler | Assistant Costume Designer |
Production | Myles Lennig | Location Manager |
Art | Terry Brooks | Location Scout |
Production | Mark Soderberg | Assistant Location Manager |
Production | David Konkin | Assistant Location Manager |
Production | Tara Mews | Production Coordinator |
Crew | Katherine Brodsky | Unit Publicist |
Crew | Darla Chibi | Transportation Coordinator |
Crew | Jeff Schwingenschloegl | Transportation Captain |
Crew | Tavis York | Transportation Co-Captain |
Costume & Make-Up | Lynnea Board | First Assistant Hairstylist |
Production | Malissa Hallenbeck | Post Production Accountant |
Camera | Jason Toth | Drone Pilot |
Camera | Martin Oicle | Best Boy Grip |
Camera | Marc Nolet | Key Grip |
Crew | Maya Macatumpag | Stunt Double |
Crew | Jeffery Aro | Stunt Coordinator |
Art | Mike Sorochuk | Construction Foreman |
Camera | Trevor Williams | Dolly Grip |
Camera | Frankie Sharpe | First Assistant "B" Camera |
Art | Jonathan Peter Fill | Set Dresser |
Camera | Melissa Beaupre | Grip |
Costume & Make-Up | Karly Paranich | First Assistant Makeup Artist |
Directing | Cynthia Dryka | Third Assistant Director |
Production | Bobby O'kane | Payroll Accountant |
Art | Matt O'Mahoney | Assistant Property Master |
Camera | Anthony de Weerdt | Dolly Grip |
Crew | Taryn Roberts | Stunt Double |
Art | Kasha Toolsee | Assistant Property Master |
Production | Kate Austin | Assistant Production Coordinator |
Crew | Krista Longhurst | Stunt Double |
Art | Angela Pineau | Art Department Assistant |
Art | Jesse Daniel Phillips | Lead Set Dresser |
Art | Lucas Parry | Set Dresser |
Art | Tanya Nahal | Set Dresser |
Art | Eben Norman | Set Dresser |
Art | Mara Cain | Assistant Property Master |
Crew | Derek Heidt | Drone Operator |
Camera | Jeff Patterson | Drone Pilot |
Sound | Caitlin Norman | Sound Assistant |
Camera | Will O'Brian | Grip |
Lighting | Nicole Sinclair | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Jo Riley | Costume Coordinator |
Directing | Sarah Lemmon | Second Second Assistant Director |
Directing | Lea de Witt | Third Assistant Director |
Crew | Lynda Schmit | Studio Teacher |
Crew | Gary Wardberg | Studio Teacher |
Crew | Cindy Barwin | Studio Teacher |
Crew | David Okropiridze | Security |
Crew | Rahni Gill | Craft Service |
Sound | Brady Cohan | Music Programmer |