Gizli Gerçek (2020)
Run, annesi tarafından herkesten ve her şeyden uzak bir şekilde yetiştirilen genç bir kızın hikayesini konu ediniyor. Tüm yaşamını dört duvar arasında geçiren genç kız, eğitimini de evde annesinden alır. Hayattaki tek varlığı annesi olan genç kızın yaşamı, annesinin korkunç bir sır sakladığını keşfetmesi ile bambaşka bir hal alır. Annesinin sakladığı sırrı öğrenmeye çalışan genç kız, korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır.
Director: Aneesh Chaganty
Sarah Paulson Mother / Diane |
|
Kiera Allen Daughter / Chloe |
|
Pat Healy Mailman |
|
Sara Sohn Nurse |
|
Erik Athavale Doctor |
|
B. J. Harrison Meeting Leader |
|
Sharon Bajer Pharmacist |
|
Onalee Ames Crying Hands |
|
Joanne Rodriguez Security Guard (Corrections) |
|
Ernie Foort Security Guard (Hospital) |
|
Bradley Sawatzky Obstetrician |
|
Cory Wojcik Person in Line |
|
Tony Revolori Brooklyn Boy |
|
Carter Heintz Nivea Boy (uncredited) |
|
Steve Pacaud Doctor (uncredited) |
|
Derek James Trapp Nurse (uncredited) |
Sound | Richard Henderson | Music Editor |
Production | Rhonda Baker | Co-Producer |
Art | Sara McCudden | Set Decoration |
Production | Chris Sigurdson | Location Production Assistant |
Crew | Sean Skene | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Doug Morrow | Makeup Department Head |
Sound | Richard Kitting | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Hillary Spera | Director of Photography |
Directing | Roman Buchok | Second Unit First Assistant Director |
Camera | Pascal Boisvert | First Assistant "B" Camera |
Production | Rich Delia | Casting |
Editing | Andrea Bottigliero | Assistant Editor |
Production | Carmen Kotyk | Local Casting |
Art | Jean-Andre Carriere | Production Design |
Crew | Rick Skene | Stunt Coordinator |
Editing | Carson Mauthe | Dailies Technician |
Costume & Make-Up | Heather Neale | Costume Design |
Directing | Reed Makayev | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Pina Robinson | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Paula Dunfield | Assistant Costume Designer |
Art | C. Summer Holmes | Assistant Set Decoration |
Sound | Andrew Twite | Sound Effects Editor |
Art | Aaron Becker | Title Designer |
Crew | Marc Reichel | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Raoul Bolognini | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Raoul Bolognini | Visual Effects Producer |
Sound | Jim Brookshire | Dialogue Editor |
Sound | Polly McKinnon | Dialogue Editor |
Crew | Terry Wilson | Temp Music Editor |
Editing | Vanessa Galvez | Digital Intermediate Producer |
Camera | Len Peterson | Second Unit Director of Photography |
Camera | Len Peterson | "B" Camera Operator |
Crew | George Tucci | Special Effects Technician |
Lighting | Tom Starnes | Gaffer |
Camera | Junichi Hosoi | Steadicam Operator |
Camera | Junichi Hosoi | "A" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Eryn Krueger Mekash | Makeup Artist |
Sound | P.K. Hooker | Sound Designer |
Sound | P.K. Hooker | Supervising Sound Editor |
Sound | Ryan Cole | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Meg McMillan | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Kristy Greig | First Assistant Makeup Artist |
Sound | Rustam Gimadiyev | Foley Mixer |
Camera | Doug Lavender | First Assistant "A" Camera |
Production | Natalie Qasabian | Producer |
Art | Asuka Sugiyama | Art Department Coordinator |
Visual Effects | Dan Bartolucci | Visual Effects Compositor |
Production | Fabiana Arrastia | ADR Voice Casting |
Production | Sev Ohanian | Producer |
Writing | Sev Ohanian | Writer |
Sound | Torin Borrowdale | Original Music Composer |
Crew | Kristen Sawatzky | Stunt Double |
Production | Coco Kleppinger | Casting Associate |
Sound | Nick Offord | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Russ Dyck | Production Sound Mixer |
Sound | Sacha Rosen | Boom Operator |
Camera | Allen Fraser | Still Photographer |
Production | Ellen Rutter | Production Manager |
Production | Ellen Rutter | Line Producer |
Camera | Aaron Mallin | Second Assistant "A" Camera |
Directing | Nanouk Martel | Script Supervisor |
Art | Jason Gibbs | Property Master |
Sound | Bogdan Zavarzin | Foley Artist |
Directing | Douglas Mitchell | Second Unit Director |
Sound | Matt Yocum | Sound Effects Editor |
Editing | Daniel Morfesis | Assistant Editor |
Production | Kari Rieger | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Skye Rolick | On Set Dresser |
Crew | Liam Karp | Set Production Assistant |
Directing | Aneesh Chaganty | Director |
Writing | Aneesh Chaganty | Writer |
Production | Nicholas Christie | Location Production Assistant |
Sound | David Butler | ADR Editor |
Crew | Tony Braga | Security Coordinator |
Art | Remi Verfaillie | Lead Set Dresser |
Art | Ashley Toews | Assistant Property Master |
Editing | Nicholas D. Johnson | Editor |
Editing | Will Merrick | Editor |
Art | Chris Sol | Construction Coordinator |
Art | Lindsey Bart | Set Dresser |
Art | Steve Benson | Set Dresser |
Camera | Christophe Nachtigall | Grip |
Camera | Andrew Szumilak | Grip |
Production | Timothy Clarkin | Production Accountant |
Production | Dezi Gallegos | Producer's Assistant |
Costume & Make-Up | Michelle Ceglia | Hairstylist |
Art | Gary Barringer | Graphic Designer |
Production | Neal Baksh | Location Manager |
Art | Dave Potter | Head Carpenter |
Art | Brent Bell | Assistant Art Director |
Camera | Robert Thomson | Dolly Grip |
Crew | Alexis Erickson-Sliboda | Stand In |
Production | Erica Kolsrud | Post Production Accountant |
Editing | Jennifer Raymond | Digital Intermediate Editor |
Crew | Paul Zacharias | Key Scenic Artist |
Camera | Daniel Quesnel | Digital Imaging Technician |
Crew | Ron Mymryk | Transportation Captain |
Lighting | Jeremiah Milmine | Best Boy Electric |
Lighting | Julian Saray | Rigging Gaffer |
Crew | Veronica Tulloch | Set Production Assistant |
Crew | Renee Minasian | Post Production Supervisor |
Production | Leah Erum | Extras Casting Assistant |
Camera | Bill Mills | Key Grip |
Sound | Sergey Timoschuk | Foley Editor |
Camera | Jaspen Fryza | Grip |
Editing | Lily Henry | Color Assistant |
Visual Effects | Michael Kannard | Imaging Science |
Sound | Andrey Medvedkov | Foley Editor |
Sound | Jason LaRocca | Scoring Mixer |
Directing | Cody McCullough | Second Assistant Director |
Crew | Kerri Webster | Stand In |
Crew | Sydney Sabiston | Stand In |
Camera | Perry F. Thompson | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Shane Baker | Additional First Assistant Camera |
Editing | Jason Sacharoff | Assistant Editor |
Sound | Ryan Wall | Boom Operator |
Camera | Paul Skirzyk | Best Boy Grip |
Camera | Mitchell White | Grip |
Camera | Joe Dodd | Grip |
Camera | Cyril Karwa | Grip |
Camera | Shawn MacTavish | Grip |
Camera | Benedict Moyer | Grip |
Lighting | Derek Hedley | Key Rigging Grip |
Lighting | Russell Farley | Rigging Grip |
Lighting | Ami Buhler | Electrician |
Lighting | Greg Wood | Electrician |
Lighting | Mark A. Couke | Electrician |
Crew | Thayer Kopchuk | Generator Operator |
Art | George Freeman | Storyboard Artist |
Art | Heather Arabsky | Set Dresser |
Art | Kathryn Slessor | Set Dresser |
Art | Destiny Odway | Set Dresser |
Art | JD Ormond | Set Dresser |
Art | Chad Evans | Props |
Art | Casey Downes | Set Supervisor |
Costume & Make-Up | Brenda Zachanowich | Truck Costumer |
Costume & Make-Up | Jill Hadfield | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jasmine Kroeker | Assistant Hairstylist |
Production | Celia Rosenthal | Casting Assistant |
Production | Mike Black | Assistant Location Manager |
Art | Rochelle Barthelette-Hykawy | Location Scout |
Production | Damian Frazee | Location Production Assistant |
Production | Luke Annand | Location Production Assistant |
Production | Delf Gravert | Location Production Assistant |
Production | Kirsten Klueckmann | Location Production Assistant |
Production | Thorsten Klueckmann | Location Production Assistant |
Production | Noah Cyr | Location Production Assistant |
Production | Andrew Schulz | Location Production Assistant |
Production | Arlene DeMarinis | Payroll Accountant |
Production | Carrie Wilkins | Second Assistant Accountant |
Production | Pam Simons | Production Coordinator |
Production | Boeseya Petra | Assistant Production Coordinator |
Crew | Agnija Ozolina | Production Office Assistant |
Crew | John Daniel Cochon | Production Office Assistant |
Directing | Tamara Harland | Third Assistant Director |
Crew | Cara Denyer | Set Production Assistant |
Crew | Kyle Wong | Set Production Assistant |
Crew | Britt Tumpletter | Actor's Assistant |
Crew | Dr. Austin Morgan Quinn | Medical Consultant |
Crew | Dr. Noam Katz | Medical Consultant |
Crew | Dr. Georgia Lefas | Medical Consultant |
Art | Taavo Sults | Head Carpenter |
Crew | Christian Procter | Scenic Artist |
Crew | Julie Slessor | Scenic Artist |
Crew | Alex Stearns | Scenic Artist |
Crew | Andrea Steingrimsdottir | Scenic Artist |
Crew | Chelsea Wladyka | Scenic Artist |
Crew | Ernest Buck | Transportation Coordinator |
Crew | Jonathan Thomas Lane | Picture Car Coordinator |
Crew | Jason Kane | Driver |
Crew | Isaac Friesen | Driver |
Crew | Kevin M. Anderson | Driver |
Crew | Ron Burrows | Driver |
Crew | Robert Dion | Driver |
Crew | Kennah Hspahic | Driver |
Crew | Darrell Kroeker | Driver |
Crew | Kevin A. Lesage | Driver |
Crew | Bernie Martins | Driver |
Crew | Roger Neumann | Driver |
Crew | Anthony Perrone | Driver |
Crew | Eddie Radivojevic | Driver |
Crew | Monique Slota | Driver |
Crew | Greg Strempler | Driver |
Crew | Wayne Statkewich | Driver |
Crew | Derek Dupont | Driver |
Crew | Dean Baker | Driver |
Crew | Bob Chopey | Driver |
Crew | Patrick Doyle | Driver |
Crew | Ryan Jones | Driver |
Crew | David Lamont | Driver |
Crew | Marie J. Lewis | Driver |
Crew | Ken McKeen | Driver |
Crew | Terry Oster | Driver |
Crew | Bennett Podolsky | Driver |
Crew | Muhammad Akram Rana | Driver |
Crew | Norm Smith | Driver |
Crew | John Christopher Wade Tessier | Driver |
Crew | Ryan Kulbaba | Driver |
Crew | Jeff Zaporzan | Driver |
Crew | Mike Bjornsson | Driver |
Crew | Dean Chyzy | Driver |
Crew | John E. Harrison | Driver |
Crew | Dennis A. Kaleta | Driver |
Crew | Michael Lander | Driver |
Crew | Greg Marlow | Driver |
Crew | Jason Miller | Driver |
Crew | Raymond Perron | Driver |
Crew | Elliott Podolsky | Driver |
Crew | Ervin S. Schaaf | Driver |
Crew | Bob Spicer | Driver |
Crew | Theresa Walz | Driver |
Crew | Rouan J. Robb | Catering Head Chef |
Crew | Chris Lesany | Assistant Chef |
Crew | Raven Carriere | Craft Service |
Crew | Sarah Goodman | Assistant Craft Service |
Crew | Andrea Mensforth | Set Medic |
Crew | Steven M. Beeman | Unit Publicist |
Camera | Kevin Kuhia | Epk Producer |
Camera | Dennis Packer | Epk Camera Operator |
Editing | Helena Fleger | Dailies Manager |
Art | Hsien Lun Su | Title Designer |
Visual Effects | Kylan Huacuja | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Jason Melcher | Visual Effects Compositor |
Production | Chrussy | Location Production Assistant |