Denizci 6: Karargah (2018)
Jake Carter ve başka bir Eski Denizci, Luke Trapper, uluslararası suç çetesi tarafından kaçırılan bir kızı kurtarmak için güçlerini birleştiriyor.
Director: James Nunn
Mike Mizanin Jake Carter |
|
Michael Hickenbottom Luke Trapper |
|
Rebecca Quin Maddy Hayes |
|
Louisa Connolly-Burnham Sarah Dillon |
|
Alec Newman Patrick Dillon |
|
Terence Maynard Shawn Taylor |
|
Tim Woodward Tommy Walker |
|
Martyn Ford Oscar Hayes |
|
Anna Demetriou Katrina Rodriguez |
|
Michael Higgs Graham Torrence |
|
Daniel Adegboyega Lewis Rooney |
|
Hester Ruoff Kelly |
|
Ellie Goffe Kind Juror |
|
David William Bryan Angry Juror |
|
Lee Charles John |
|
Tom Cheshire Blackjack |
|
Franco Flammia Andy |
|
Serhat Metin Ahmed |
|
Christopher Mulvin Young Detective |
|
George Russo Detective |
|
Dan Styles Harry (Cattle Prod) Goon |
Sound | Doug Bernheim | Music Supervisor |
Art | Paul Burns | Production Design |
Visual Effects | Mike Ritchie | Visual Effects Supervisor |
Production | Ralph E. Portillo | Co-Producer |
Sound | Kevin Belen | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Jamie Elliott | Co-Producer |
Crew | Tim Man | Fight Choreographer |
Editing | Charles Norris | Editor |
Camera | Luke Bryant | Director of Photography |
Directing | James Nunn | Director |
Camera | Luke Oliver | Steadicam Operator |
Visual Effects | Paul Lowey | Visual Effects Producer |
Art | Steve Patterson | Construction Coordinator |
Sound | Christian Wibe | Music |
Production | Ben O'Farrell | Location Manager |
Production | Michael J. Luisi | Producer |
Sound | Matthew McCabe | Sound Recordist |
Production | Ben Jacques | Co-Producer |
Sound | Gregorio Gómez | Sound Effects Editor |
Sound | Don Mann | Sound Designer |
Production | Richard Lowell | Executive Producer |
Writing | Craig Walendziak | Writer |
Lighting | Lou Bogue | Gaffer |
Sound | Michael Miller | ADR Mixer |
Sound | Eric Mouawad | Dialogue Editor |
Sound | Tom Pallant | Boom Operator |
Directing | Bhairavi Patel | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Annie Tagge | Makeup Supervisor |
Costume & Make-Up | Ruth Pease | Makeup Designer |
Sound | Dylan Campbell | Foley Editor |
Directing | Mick Ward | First Assistant Director |
Editing | Claudio Sepulveda | Digital Intermediate Colorist |
Camera | Josh Brooks | Steadicam Operator |
Sound | May Guimarães | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Niamh Hogan | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Barbara Elum-Baldres | Costume Design |
Costume & Make-Up | Amanda McLaughlan | Costume Supervisor |
Production | Joe Karimi-Nik | Unit Production Manager |
Crew | Karin Floengard Jonsson | Stunt Double |
Directing | Dean Noutsos | Second Assistant Director |
Sound | Kevin Morales | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Oliver Hallam | Second Assistant "B" Camera |
Art | Katie Harvey | Art Direction |
Crew | Mark Flanagan | Stunts |
Editing | Roger Cooper | First Assistant Editor |
Sound | Francisco Frial | Foley Mixer |
Production | Nancy Jiang | Production Coordinator |
Camera | Marc Hill | Camera Operator |
Directing | Faz Buffery | Third Assistant Director |
Editing | Charles B. Unger | Assistant Editor |
Sound | Joselyn Hernandez | Assistant Sound Editor |
Directing | Erin Large | Assistant Director |
Costume & Make-Up | Anna Stopinska | Makeup Artist |
Production | Viney Sharma | Unit Manager |
Crew | Marc Ashmore | Carpenter |
Crew | Tom O'Neill-Ellis | Carpenter |
Crew | Justin Sysum | Stunt Double |
Crew | Nicklas Hansson | Stunt Double |