Onun Evi (2020)
Savaşın yerle bir ettiği Güney Sudan'dan kaçan genç bir çift, İngiltere'ye sığınıp yeni bir başlangıç yapmak ister. Ancak yeni evlerindeki uğursuz güç onlara eziyet eder.
Director: Remi Weekes
Sope Dirisu Bol Majur |
|
Wunmi Mosaku Rial Majur |
|
Malaika Wakoli-Abigaba Nyagak |
|
Matt Smith Mark Essworth |
|
Javier Botet The Witch |
|
Yvonne Campbell South Sudanese Woman |
|
Vivienne Soan Neighbour |
|
Lola May Nyagak's Mother |
|
Kevin Layne The Cameroonian |
|
Maureen Casey Detention Custody Officer |
|
Homer Todiwala Iraqi Man |
|
Dominic Coleman Lead Officer |
|
Sally Plumb Secondary Officer |
|
Roland Manookian Barber |
|
Andy Gathergood Church Man |
|
Rasaq Kukoyi William |
|
Gamba Cole George |
|
Bradley Banton Phillip |
|
Emily Taaffe Dr. Hayes |
|
Ian Horgan Adam 'CIS' |
|
Perry Warner Burly Officer |
|
Mevis Birungi Aid Worker |
|
John Kamau Aid Worker #2 |
|
Destiny Okoh Smuggler |
|
Steven Blakeley Suit #1 |
|
Tabitha Wady Suit #2 |
|
Kyna Boyle Teenage Girl |
|
Julius Reuben Ghost |
|
Lanre Olagoke Ghost |
|
Adwoa Brown Ghost |
|
Mark Gooden Ghost |
|
Rita Laker-Acaye Ghost |
|
Simon Akinwunmi Ghost |
|
Mikey Adewunmi Ghost |
|
Yasmine Smith Ghost |
|
Cornell John The Witch (voice) |
|
Aliyah Sesay Nyagak (voice) |
|
Vivien Bridson The Queen (uncredited) |
|
Scott Michael Wagstaff The Creature (uncredited) |
|
Ty Hurley Driver (uncredited) |
|
Rene Costa Pub Hooligan (uncredited) |
|
Marie Hamm Council Estate Resident (uncredited) |
Production | Arnon Milchan | Producer |
Production | Mark Huffam | Executive Producer |
Sound | Glenn Freemantle | Sound Designer |
Sound | Glenn Freemantle | Supervising Sound Editor |
Sound | Richard Pryke | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Peter Burgis | Foley Artist |
Sound | Roque Baños | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Sharon Martin | Makeup & Hair |
Sound | Carsten Richter | Foley Artist |
Production | Roy Lee | Producer |
Production | Michael Schaefer | Executive Producer |
Camera | Jo Willems | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Nezha Aouis | Makeup Artist |
Production | Carmen Cuba | Casting |
Sound | Frank Kruse | Supervising Sound Editor |
Crew | Marvin Campbell | Stunts |
Art | David Horrill | Property Master |
Sound | Markus Stemler | Sound Designer |
Crew | Marc Cass | Stunt Coordinator |
Production | Steven Schneider | Executive Producer |
Editing | Julia Bloch | Editor |
Art | Jacqueline Abrahams | Production Design |
Production | Eva Yates | Executive Producer |
Crew | Charles Jarman | Stunts |
Camera | Simon Baker | Camera Operator |
Crew | Laurent Plancel | Stunt Double |
Production | Samuel Sharpe | Production Coordinator |
Lighting | Jonathan Spencer | Gaffer |
Sound | Mark Heslop | Sound Designer |
Production | Aidan Elliott | Producer |
Camera | Aidan Monaghan | Still Photographer |
Directing | Lucy Ward | Script Supervisor |
Crew | Youssef Marchouki | Stunts |
Art | Felicity Hickson | Graphic Designer |
Art | Jo Hawthorne | Construction Manager |
Production | Stuart Manashil | Executive Producer |
Lighting | John Whickman | Electrician |
Crew | Gary Arthurs | Stunt Driver |
Production | Salaheddine Benchegra | Casting |
Production | Martin Gentles | Producer |
Crew | Simon Jones | Transportation Captain |
Camera | Dora Krolikowska | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Khadija Najahi | Makeup Artist |
Crew | Jason Curle | Stunts |
Production | Judith Sunga | Casting Assistant |
Art | Garry Moore | Standby Carpenter |
Costume & Make-Up | Chris Lyons | Special Effects Makeup Artist |
Production | Edward King | Producer |
Sound | Adam Ridge | Boom Operator |
Sound | Adrian Bell | Sound Mixer |
Visual Effects | Daniel Carrasco | Creature Design |
Visual Effects | Stefano Pepin | Special Effects Supervisor |
Sound | Nick Freemantle | Sound Editor |
Art | Thalia Ecclestone | Art Direction |
Costume & Make-Up | Sangeet Prabhaker | Prosthetic Makeup Artist |
Directing | Remi Weekes | Director |
Writing | Remi Weekes | Writer |
Lighting | Jamie Whickman | Rigging Gaffer |
Lighting | Kevin Daly | Electrician |
Costume & Make-Up | Rebecca Cunningham | Costume Supervisor |
Production | Jonathan Scott | Production Manager |
Crew | Andy Pilgrim | Stunts |
Crew | Abdellah Oukseh | Stunts |
Costume & Make-Up | Sara Menitra | Makeup Artist |
Lighting | Harry Gay | Electrician |
Costume & Make-Up | Filipa Fabrica | Assistant Costume Designer |
Camera | Sam Phillips | Key Grip |
Art | Jane Soans | Location Scout |
Production | Lucy Whitton | Researcher |
Production | Tony Davis | Production Manager |
Sound | Rebecca Heathcote | Foley Artist |
Lighting | Chris Barrow | Electrician |
Costume & Make-Up | Helena Card | Makeup & Hair |
Crew | Jo Dale | Visual Effects Editor |
Camera | Clare Seymour | Second Assistant Camera |
Camera | Nathan Mann | First Assistant Camera |
Camera | Lawrence Beckwith | Second Assistant Camera |
Sound | Christoph Oertel | Foley Mixer |
Editing | Jean-Clement Soret | Digital Colorist |
Directing | Sara Harrack | Third Assistant Director |
Sound | Adam Bourne | Foley Editor |
Lighting | Greg Whitbrook | Electrician |
Art | Matt Fraser | Art Direction |
Visual Effects | Kate Auld | Digital Compositor |
Visual Effects | Rob Bliss | Creature Design |
Art | Rob Bliss | Concept Artist |
Crew | Ben Essex | Stunts |
Production | Hannah Shipley | Assistant Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Horacio Martinez | Special Effects Makeup Artist |
Production | Yariv Milchan | Executive Producer |
Production | Jamie Ember | Casting Assistant |
Crew | Anton Simpson-Tidy | Stunts |
Art | Emily Woodward | Standby Art Director |
Art | Adam Pescott | Storyboard Artist |
Camera | Jack Sands | Second Assistant Camera |
Production | Natalie Lehmann | Executive Producer |
Writing | Toby Venables | Story |
Writing | Felicity Evans | Story |
Costume & Make-Up | Holly Rebecca | Costume Design |
Costume & Make-Up | Toran Tanner | Special Effects Makeup Artist |
Art | Paul Gunner | Painter |
Art | Nick Fenner | Dressing Prop |
Art | Sophie Frances Coates | Art Department Assistant |
Art | Mohamed El Barj | Art Department Coordinator |
Art | Jack Hawthorn | Assistant Art Director |
Art | Neneh Lucia | Assistant Art Director |
Art | Imogen McGrath | Draughtsman |
Crew | Nick Feldman | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Mark Yfantidis | Digital Compositor |
Crew | Brahim Boukhizzou | Stunts |
Costume & Make-Up | Tamara Ramsey | Makeup Artist |
Lighting | Daniel Smith | Electrician |
Crew | Aaron Hopkins | Transportation Co-Captain |
Lighting | Darren Harvey | Best Boy Electric |
Sound | Robby Brown | Foley Mixer |
Art | Charlie Carline | Dressing Prop |
Crew | Reg Patterson | Carpenter |
Directing | Alden Dalia | Co-Director |
Camera | Nichola Pan Hao | Camera Trainee |
Sound | Jen Annor | Sound Assistant |
Crew | Timothy Hampton | Special Effects Technician |
Lighting | Darren Jackson | Electrician |
Lighting | Daniel Butler | Electrician |
Production | Luke Stevenson | Location Manager |
Production | Tom Davey | Assistant Location Manager |
Production | Tabitha Denny-Northover | Location Assistant |
Production | Matthew Moss | Production Secretary |
Production | Annabelle Hood | Key Set Production Assistant |
Production | Charles Obaro | Key Set Production Assistant |
Production | Sam Gardner | First Assistant Accountant |
Art | James Hogan | Standby Painter |
Art | Seamus Hawthorne | Construction Coordinator |
Crew | Aiden Convey | Carpenter |
Crew | Paul Carter | Carpenter |
Crew | Dan Bryne | Carpenter |
Crew | Michael Geary | Picture Car Coordinator |