Antebellum (2020)
Yazar olan Veronica, kariyerinde oldukça başarılıdır. Genç kadın, beklemediği bir anda kendisini korkunç bir gerçeklikte hapsolmuş olarak bulur. Paralel dünyada sıkışıp kalan Veronica bu durumun ardından geçmişi, bugünü ve geleceği sorgulamaya başlar. Onun hapsolduğu bu dünyadan kaçmasının tek yolu, yaşananların ardındaki gizemi çözebilmektir. Veronica, sınırlı zamana karşı yarışıp, içine düştüğü girdaptan kurtulmanın yolunu bulabilecek midir?
Directors: Gerard Bush, Christopher Renz.
Janelle Monáe Veronica / Eden |
|
Eric Lange Him / Senator Denton |
|
Jena Malone Elizabeth |
|
Jack Huston Captain Jasper |
|
Kiersey Clemons Julia |
|
Gabourey Sidibe Dawn |
|
Marque Richardson Nick |
|
Robert Aramayo Daniel |
|
Lily Cowles Sarah |
|
Tongayi Chirisa Eli / Professor Tarasai |
|
Grace Junot Camille |
|
T.C. Matherne Purcell |
|
Devyn A. Tyler Melanie |
|
Caroline Cole Hotel Concierge |
|
Choppy Guillotte Sam |
|
Betsy Borrego Laura |
|
Dayna Schaaf Yoga Teacher |
|
Christine V. Hernandez Restaurant Patron |
|
Kimani Bradley Enslaved Male |
|
Bernard Hocke Talking Head |
|
Todd Voltz Strange Man with Flowers |
|
Victoria Blade Rebecca |
|
Lyle Brocato Tall Man |
|
Eric Stratemeier Gus |
|
Bill Martin Williams Overseer #1 |
|
Trula M. Marcus Joy |
|
Arabella Landrum Little Blonde Girl |
|
Christine VonRobarie Restaurant Patron |
|
Gregory Hobson Reporter |
|
Chad Governale FBI Agent |
|
Michael Dominey Confederate Soldier |
|
Hick Cheramie Hero Confederate |
|
William Buster Benefield FBI Agent |
|
Achok Majak Amara (Ghanian Queen) |
Production | Sean McKittrick | Producer |
Costume & Make-Up | Mary Zophres | Costume Designer |
Production | Laray Mayfield | Casting Director |
Costume & Make-Up | Donna O'Neal | Costume Supervisor |
Editing | John Axelrad | Editor |
Sound | Adrian Medhurst | Foley Artist |
Crew | Jason Rodriguez | Stunt Coordinator |
Crew | Danny Cosmo | Stunts |
Crew | Tim Bell | Stunt Double |
Camera | Pedro Luque | Director of Photography |
Production | Patrick McBride | Production Coordinator |
Crew | Tracy Keehn-Dashnaw | Stunt Coordinator |
Production | Edward H. Hamm Jr. | Executive Producer |
Camera | Matt Kennedy | Still Photographer |
Production | Brent Caballero | Extras Casting |
Production | Zev Foreman | Producer |
Production | Raymond Mansfield | Producer |
Art | Jeremy Woodward | Production Design |
Production | Jeremy Woodward | Production Designer |
Art | Chere Theriot | Set Decoration |
Sound | Tim Tuchrello | Assistant Sound Editor |
Sound | Paul Pirola | Foley Supervisor |
Art | Michelle C. Harmon | Art Direction |
Visual Effects | Raoul Bolognini | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Raoul Bolognini | Visual Effects Producer |
Camera | Remi Tournois | "A" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Yolanda Mercadel | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Carl G. Variste | Hairstylist |
Directing | Carmen Soriano | Script Supervisor |
Sound | David Esparza | Sound Designer |
Sound | David Esparza | Supervising Sound Editor |
Sound | David Esparza | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Joel Dougherty | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Cid Swank | Unit Publicist |
Crew | Randy Kinyon | Transportation Coordinator |
Costume & Make-Up | Remi Savva | Makeup Department Head |
Art | Markus Wittman | Leadman |
Production | Ranjani Brow | ADR Voice Casting |
Crew | Kevin Reid | Stunts |
Sound | Robert Chen | ADR Supervisor |
Costume & Make-Up | Lawrnell Bell-Rattler | Key Hair Stylist |
Crew | Whitney Coleman | Stunt Double |
Sound | Brad Lokey | Boom Operator |
Visual Effects | Guy Clayton | Special Effects Supervisor |
Lighting | Chip Carey | Gaffer |
Production | Ashley Lambert | ADR Voice Casting |
Sound | Pud Cusack | Production Sound Mixer |
Sound | Anele Onyekwere | Music Editor |
Crew | Scheryl W Brown | Stunt Double |
Crew | Aaron Matthews | Stunts |
Crew | Jan Kikumoto | Post Production Supervisor |
Crew | Joe Nin Williams | Stunt Double |
Crew | Floyd Anthony Johns Jr. | Stunt Double |
Crew | Virle S. Reid | Armorer |
Sound | Christopher T. Mollere | Music Supervisor |
Directing | Chelsea Donison | Second Assistant Director |
Crew | Edward Joubert | Special Effects Coordinator |
Crew | Jeff Brockton | Stunts |
Production | Theresa Hernandez | Casting Associate |
Production | Alex G. Scott | Executive Producer |
Production | Alex G. Scott | Unit Production Manager |
Production | Wise Wolfe | Location Manager |
Costume & Make-Up | Patty Spinale | Seamstress |
Sound | Ryan Squires | Foley Recordist |
Production | Francesca Aiassa | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Yana Syrkin | Costume Supervisor |
Sound | Nate "Rocket" Wonder | Music |
Sound | Brendan Croxon | Foley Mixer |
Sound | Brendan Hill | Foley Editor |
Directing | Zack Earl Edwards | Second Second Assistant Director |
Crew | Dartenea Bryant | Stunts |
Directing | Gerard Bush | Director |
Production | Gerard Bush | Producer |
Writing | Gerard Bush | Writer |
Directing | Christopher Renz | Director |
Production | Christopher Renz | Producer |
Writing | Christopher Renz | Writer |
Production | Lezlie Wills | Producer |
Art | Susan Smits | Art Department Coordinator |
Production | Rikki Hegwood | Extras Casting Coordinator |
Crew | Juliene Joyner | Stunt Double |
Production | Chelsea Krant | Production Supervisor |
Editing | Jared Simon | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Julie Ebel | Ager/Dyer |
Sound | Ailene Roberts | Sound Editor |
Art | Michelle Belfield | Graphic Designer |
Art | Roger Johnson | Graphic Designer |
Sound | Roman GianArthur Irvin | Music |
Production | Tyler Hohmann | Assistant Location Manager |