Liseli Polisler (2012)
Schmidt ve Jenko, Polis Akademisi’nde zoraki arkadaşlık kuran iki gençtir. Devriye polisleri içinde en iyileri değildirler ama gizli birimine katıldıklarında bunu tersine çevirebileceklerdir. Silâhlarını ve rozetlerini bırakıp, birer sırt çantası alırlar ve genç görünümlerini gizli görev için kullanırlar. Sorun şudur ki, günümüz ergenleri birkaç yıl önce onların olduğundan çok farklıdır.
Directors:
Phil Lord, Christopher Miller.
Writer:
Michael Bacall
Jonah Hill Officer Morton Schmidt |
|
Channing Tatum Officer Greg Jenko |
|
Brie Larson Molly Tracey |
|
Dave Franco Eric Molson |
|
Rob Riggle Mr. Walters |
|
DeRay Davis Domingo |
|
Ice Cube Captain Dickson |
|
Dax Flame Zack |
|
Chris Parnell Mr. Gordon |
|
Ellie Kemper Ms. Griggs |
|
Jake Johnson Principal Dadier |
|
Nick Offerman Deputy Chief Hardy |
|
Holly Robinson Peete Officer Judy Hoffs |
|
Johnny Pemberton Delroy |
|
Stanley Wong Roman |
|
Justin Hires Juario |
|
Brett Lapeyrouse Amir |
|
Lindsey Broad Lisa |
|
Caroline Aaron Annie Schmidt |
|
Joe Chrest David Schmidt |
|
Geraldine Singer Phyllis |
|
Dakota Johnson Fugazy |
|
Rye Rye Jr. Jr. |
|
Valerie Tian Burns |
|
Jaren Mitchell Sanders |
|
Johnny Simmons Billiam Willingham |
|
Keith Kurtz DJ Ay Papi |
|
Randal Reeder Karl |
|
Peter Epstein One-Percenter #1 |
|
Anthony Molinari One-Percenter #2 |
|
Luis Da Silva Jr. One-Percenter #3 - Luis |
|
Dominic 'Taz' Alexander One-Percenter #4 - Lukas |
|
Mike Seal One-Percenter #5 - Ed |
|
Spencer Boldman French Samuels |
|
Joe Nin Williams Scott |
|
Chad Hessler Crazy |
|
Kevin Michael Murphy Crazy |
|
Victor Paguia Crazy |
|
Chanel Celaya Melodie |
|
Carol Sutton Hamilton Principal |
|
Andrea Frankle Cinnamon |
|
Tiffney Wagoner Prostitute |
|
Andrea Madison Prostitute |
|
Hristo Birbochukov Accompanist |
|
Candi Brooks VW Bug Driver |
|
Turner Crumbley EMT |
|
Haley Farris Eric's Friend |
|
Brittney Alger Eric's Friend |
|
Joshua Nelms Naked Drama Threesome |
|
Courtney Jarrell Naked Drama Threesome |
|
Melissa Cordero Naked Drama Threesome |
|
Beau DeLatte Adorable Boy |
|
Charles Ferrara Janitor |
|
Mark Adams Police Chief |
|
Brian H. Rossitto Instructor |
|
Peter DeLuise Officer Doug Penhall (uncredited) |
|
Johnny Depp Officer Tom Hanson (uncredited) |
|
D.J. Mills Scared Kid in Park (uncredited) |
Production | Jeanne McCarthy | Casting |
Sound | Mark Mothersbaugh | Original Music Composer |
Crew | Rick Seaman | Stunts |
Art | Thomas Valentine | Art Direction |
Production | Neal H. Moritz | Producer |
Crew | Conrad E. Palmisano | Stunts |
Art | Bob Kensinger | Set Decoration |
Editing | Joel Negron | Editor |
Art | Peter Wenham | Production Design |
Production | Jonah Hill | Executive Producer |
Writing | Jonah Hill | Story |
Visual Effects | Richard Edlund | Visual Effects Supervisor |
Production | Ezra Swerdlow | Executive Producer |
Production | Channing Tatum | Executive Producer |
Production | Tania Landau | Executive Producer |
Camera | Barry Peterson | Director of Photography |
Writing | Michael Bacall | Screenplay |
Writing | Michael Bacall | Story |
Costume & Make-Up | Gary Archer | Prosthetics |
Directing | Phil Lord | Director |
Costume & Make-Up | Francisco X. Pérez | Makeup Department Head |
Lighting | Bobby Huber | Rigging Grip |
Production | Stephen J. Cannell | Producer |
Writing | Stephen J. Cannell | Original Series Creator |
Sound | John Dunn | Sound Effects Editor |
Directing | Christopher Miller | Director |
Crew | Douglas Crosby | Stunts |
Crew | Blaise Corrigan | Stunts |
Crew | Stephen A. Pope | Stunts |
Crew | Tim Bell | Stunts |
Crew | Christopher Place | Stunts |
Crew | John Cenatiempo | Stunts |
Directing | Ryan Craig | Second Assistant Director |
Production | Todd Lewis | Unit Production Manager |
Crew | Danny Epper | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Nikki I Brown | Makeup Artist |
Directing | Jonathan Watson | First Assistant Director |
Crew | Chuck Jeffreys | Stunts |
Production | Nicole Abellara Hallman | Casting |
Art | Scott Plauche | Art Direction |
Crew | Buddy Sosthand | Stunts |
Costume & Make-Up | Leah Katznelson | Costume Design |
Camera | Jason Blount | Steadicam Operator |
Camera | Jason Blount | "B" Camera Operator |
Crew | Bobby Beckles | Stunts |
Crew | G. A. Aguilar | Stunt Coordinator |
Directing | G. A. Aguilar | Second Unit Director |
Costume & Make-Up | Gloria Belz | Makeup Artist |
Production | Yesi Ramirez | Casting Associate |
Crew | Elena Sanchez | Stunts |
Writing | Patrick Hasburgh | Original Series Creator |
Sound | Robin Harlan | Foley Artist |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Crew | Jeffrey Lee Gibson | Stunt Coordinator |
Crew | Chelsea Bruland | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Dennis Liddiard | Key Makeup Artist |
Crew | Rick LeFevour | Stunts |
Production | Elizabeth Coulon | Casting |
Sound | Jeffrey J. Haboush | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Jason Ellson | Camera Operator |
Camera | Jason Ellson | Steadicam Operator |
Camera | Jason Ellson | "B" Camera Operator |
Crew | Trampas Thompson | Stunts |
Sound | Sarah Monat | Foley Artist |
Art | Michelle C. Harmon | Set Designer |
Art | Chuck Stringer | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | Allison Bauserman | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Malikka Coston | Costumer |
Visual Effects | Helena Packer | Visual Effects Supervisor |
Sound | Daniel Pagan | Sound Effects Editor |
Art | Drew Guajardo | Assistant Property Master |
Crew | Dick Hancock | Stunts |
Art | Mayumi Konishi-Valentine | Set Designer |
Costume & Make-Up | S. Aimee Helms | Costumer |
Art | K. Emily Levine | Art Department Coordinator |
Sound | Geoffrey G. Rubay | Supervising Sound Editor |
Camera | Lukasz Jogalla | Second Unit Director of Photography |
Sound | James Morioka | Dialogue Editor |
Sound | Michael J. Benavente | Dialogue Editor |
Camera | Daniel C. Gold | "A" Camera Operator |
Camera | Scott Garfield | Still Photographer |
Art | Edward J. Borasch Jr | Property Master |
Lighting | Tim Marshall | Rigging Gaffer |
Crew | Don Parsons | Special Effects Technician |
Visual Effects | Camille Cellucci | Visual Effects Producer |
Sound | Chris Carpenter | Sound Re-Recording Mixer |
Lighting | Marc Marino | Assistant Chief Lighting Technician |
Crew | Chuck Picerni Jr. | Utility Stunts |
Costume & Make-Up | Melissa Yonkey | Hair Department Head |
Camera | Kurt Grossi | Key Grip |
Sound | Howard London | ADR Mixer |
Crew | Mark Rayner | Stunts |
Crew | Jill Brown | Stunts |
Crew | Ashley Nicole Hudson | Stunt Driver |
Directing | Samuel W. Sullivan | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Misti Moreaux | Costumer |
Costume & Make-Up | Jill Losquadro | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Susan Buffington | Key Hair Stylist |
Sound | Katie Greathouse | Music Editor |
Sound | Jason George | Supervising Sound Editor |
Crew | Guy Clayton | Special Effects Coordinator |
Camera | Don Duffield | First Assistant "B" Camera |
Crew | Aja Frary | Stunts |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunts |
Directing | Michele Ziegler | Second Unit First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Chrissy Morris | Makeup Artist |
Crew | Josh Lakatos | Stunts |
Sound | Karen Glauber | Music Supervisor |
Sound | Richard Bullock Jr. | Boom Operator |
Sound | Pud Cusack | Production Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Scott O'Leary | Costume Supervisor |
Camera | Michole Bergstrom | First Assistant "A" Camera |
Camera | Brad Peterman | First Assistant Camera |
Camera | Brad Peterman | First Assistant "B" Camera |
Editing | Meagan Costello | Assistant Editor |
Crew | Ted Barba | Stunt Driver |
Crew | Casey Hendershot | Stunts |
Crew | Andrew Shulkind | Thanks |
Crew | Matthew R. Staley | Stunt Double |
Crew | Hunter Baxley | Stunts |
Crew | Richard Burden | Stunts |
Lighting | James M. Cox | Chief Lighting Technician |
Camera | Kenneth Coblentz | Dolly Grip |
Crew | Leigh Hennessy | Stunt Driver |
Crew | Mallory Thompson | Stunts |
Crew | William Cote | Stunts |
Costume & Make-Up | Theresa A. Fleming | Hairstylist |
Art | Sian C. Sanzone | Standby Painter |
Directing | Cali Pomes | Second Assistant Director |
Crew | Christine Craft Regusa | Stunt Driver |
Production | Jennifer Ray | Production Coordinator |
Camera | Tim Christie | Dolly Grip |
Camera | Penelope Helmer | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Christopher Leps | Stunts |
Production | Jaime Harlan | Casting Assistant |
Production | Kate Warren | Extras Casting |
Crew | Jodi Michelle Pynn | Stunts |
Camera | Paul Maletich | Digital Imaging Technician |
Costume & Make-Up | Cory Parker | On Set Dresser |
Camera | Quinn Grove | Best Boy Grip |
Crew | Dave Pope | Stunts |
Crew | Gianni Biasetti Sr. | Stunts |
Crew | Stacy Courtney | Stunts |
Camera | Charlie Nauman | Second Assistant "B" Camera |
Crew | J.C. Robaina | Stunts |
Art | Kelly Hemenway | Graphic Designer |
Crew | Dakota Hill | Stunts |
Crew | Chris Harber | Special Effects Technician |
Directing | Shannon Parker | Second Second Assistant Director |