Beyond the Sea (2004)
Bobby Darin 7 yaşında bir hastalık geçirir ve kalbinde hasar oluşur. Doktorlar Bobby'nin fazla ömrünün kalmadığını düşünürler ancak Bobby tedaviler sayesinde hayatına devam eder. Hem de ünlü bir yıldız olarak...
Director:
Kevin Spacey
Writers:
Lewis Colick, Kevin Spacey.
Kevin Spacey Bobby Darin |
|
Kate Bosworth Sandra Dee (Mrs Darin) |
|
John Goodman Steve Blauner |
|
Bob Hoskins Charlie Cassotto Maffia |
|
Brenda Blethyn Polly Cassotto |
|
Greta Scacchi Mary Duvan |
|
Caroline Aaron Nina Cassoto Maffia |
|
Mehmet Yilmaz Bodyguard |
|
Peter Cincotti Dick Behrke |
|
William Ullrich Little Bobby |
|
Michael Byrne Dr. Andretti |
|
Matt Rippy David Gershenson |
|
Gary Whelan Jules Podell |
|
Jake Broder 1st Assistant Director |
|
Tayfun Bademsoy Ahmet Ertegun |
|
Magdalena Maslik Dancer |
Writing | Lewis Colick | Screenplay |
Writing | Kevin Spacey | Screenplay |
Directing | Kevin Spacey | Director |
Production | Kevin Spacey | Producer |
Production | Mary Selway | Locale Casting Director |
Production | Risa Kes | Locale Casting Director |
Production | Mark Damon | Executive Producer |
Production | Peter Block | Executive Producer |
Production | Jason Constantine | Executive Producer |
Production | Fiona Weir | Locale Casting Director |
Production | Henning Molfenter | Executive Producer |
Art | Stephan O. Gessler | Assistant Art Director |
Art | Roxy Konrad | Art Department Coordinator |
Art | Edgar Konkoll | Standby Painter |
Sound | Peter Burgis | Foley Artist |
Production | Iris Müller | Extras Casting |
Sound | Nigel Heath | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Arthur Graley | Foley Editor |
Camera | Eduardo Serra | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Ruth Myers | Costume Design |
Production | Thierry Potok | Executive Producer |
Art | Andreas Olshausen | Art Direction |
Editing | Trevor Waite | Editor |
Art | Andrew Laws | Production Design |
Production | Andy Paterson | Producer |
Costume & Make-Up | Peter Swords King | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Peter Swords King | Makeup Designer |
Art | Anja Müller | Set Designer |
Production | Joanna Colbert | Casting |
Crew | John Keogh | Stand In |
Production | Jan Fantl | Producer |
Directing | Sean Guest | First Assistant Director |
Production | Dana Brunetti | Co-Producer |
Production | Jim Reeve | Executive Producer |
Production | Steve Robbins | Executive Producer |
Production | Michael Burns | Executive Producer |
Production | Douglas Hansen | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Janine Schneider | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Janine Schneider | Key Makeup Artist |
Sound | Julian Slater | Sound Designer |
Sound | Julian Slater | Sound Effects Editor |
Sound | Phil Ramone | Music Producer |
Art | Sabine Engelberg | Art Department Assistant |
Art | Steve Summersgill | Set Designer |
Production | Guy Tannahill | Line Producer |
Production | Joanne Horowitz | Executive Producer |
Crew | Rob Ashford | Choreographer |
Crew | Michael Fechner | Picture Car Coordinator |
Art | Marina Morris | Set Decoration |
Crew | Emma Zee | Post Production Supervisor |
Production | Jeremy Whelehan | Associate Producer |
Costume & Make-Up | William McPhail | Costume Supervisor |
Art | Tom Whitehead | Set Designer |
Costume & Make-Up | Meike Schlegel | Wardrobe Supervisor |
Crew | Jens Enderling | Transportation Captain |
Directing | Susanna Lenton | Script Supervisor |
Sound | James Seddon | Dolby Consultant |
Visual Effects | Tom Debenham | Visual Effects Supervisor |
Sound | Dan Morgan | Dialogue Editor |
Sound | Dan Morgan | ADR Editor |
Sound | Paul Hanks | Foley Artist |
Camera | Mike Proudfoot | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Björn Rehbein | Makeup & Hair |
Sound | Ian Waggott | Foley Artist |
Sound | James Feltham | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Alan Bailey | Property Master |
Costume & Make-Up | Marnie Ormiston | Key Set Costumer |
Costume & Make-Up | Georgia Lockhart-Adams | Makeup & Hair |
Production | Michael Scheel | Production Manager |
Production | Michael Scheel | Unit Production Manager |
Visual Effects | Muriel Gérard | Visual Effects Coordinator |
Crew | Julia Wilson Dickson | Dialect Coach |
Editing | Paul Elman | Additional Editorial Assistant |
Production | Louis Elman | ADR Voice Casting |
Production | Anna Campeau | Associate Producer |
Editing | Mark Neale | First Assistant Editor |
Production | Abigail Barbier | ADR Voice Casting |
Production | Christian Frohn | Associate Producer |
Lighting | Rene Frommholz | Best Boy Electric |
Lighting | Martin Frank | Gaffer |
Costume & Make-Up | Chloe-Claudia Brown | Makeup & Hair |
Production | Arthur E. Friedman | Producer |
Production | Mark Tracey | Co-Producer |
Production | Philip Barry | Co-Producer |
Production | Jill Green | Locale Casting Director |