Renfield (2023)
Renfield, efendisinin avını temin etmeye ve ne kadar alçaltıcı olsa da her emrini yapmaya zorlanmaktadır. Ancak şimdi yüzyıllar süren esaretten sonra Renfiled, Karanlıklar Prensi’nin gölgesinin dışında bir hayat olup olmadığını görmeye hazırlanmaktadır. Ancak bu karşılıklı bağımlığa nasıl son vereceğini çözebilmesi de gerekmektedir.
Director:
Chris McKay
Writer:
Ryan Ridley
Sound | Marco Beltrami | Original Music Composer |
Art | Alec Hammond | Production Design |
Camera | Mitchell Amundsen | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Nancy Au | Costume Supervisor |
Production | Bryan Furst | Producer |
Production | Sean Furst | Producer |
Costume & Make-Up | Christien Tinsley | Makeup Department Head |
Crew | Frank Trigg | Stunt Double |
Directing | Chris McKay | Director |
Production | Chris McKay | Producer |
Crew | Sean Paul Braud | Stunts |
Editing | Zene Baker | Editor |
Production | Todd Lewis | Executive Producer |
Production | Rich Delia | Casting |
Art | Dean Wolcott | Set Designer |
Production | Robert Kirkman | Producer |
Writing | Robert Kirkman | Screenstory |
Art | Cynthia Anne Slagter | Set Decoration |
Sound | Jerry Gilbert | ADR Mixer |
Production | David Alpert | Producer |
Costume & Make-Up | Lisa Lovaas | Costume Design |
Sound | Nancy Nugent | Supervising Sound Editor |
Sound | John Marquis | Sound Designer |
Sound | John Marquis | Supervising Sound Editor |
Crew | Salar Ghajar | Stunt Double |
Sound | Tim Walston | Sound Designer |
Writing | Ryan Ridley | Screenplay |
Lighting | Andy Ryan | Gaffer |
Directing | Shane B. Scott | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Dena Matranga | Set Costumer |
Sound | D. Chris Smith | Sound Effects Editor |
Camera | Michele K. Short | Still Photographer |
Directing | James E. Price | Second Unit Director |
Costume & Make-Up | Jules Holdren | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Anthony Rivera Jr. | Set Costumer |
Visual Effects | Denise Davis | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Monique Younger | Hairstylist |
Sound | Maarten Hofmeijer | Music Editor |
Sound | Greg ten Bosch | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Krystal Kershaw | Makeup Artist |
Crew | Kevin Reid | Stunts |
Art | Gretchen Gattuso | Set Decoration |
Crew | Eric Stratemeier | Stunts |
Art | Chris Craine | Supervising Art Director |
Costume & Make-Up | Brian Sipe | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Aja Frary | Stunt Driver |
Visual Effects | Matt Kutcher | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Steve Costanza | Special Effects Makeup Artist |
Sound | David Wyman | Sound Mixer |
Crew | Isabelle Fretheim | Stunt Driver |
Production | Adam Richards | Casting Associate |
Crew | Jade Quon | Stunt Double |
Crew | Reece Fleetwood | Stunts |
Costume & Make-Up | Carla Brenholtz | Makeup Artist |
Production | Lizzy Jane Klein | Researcher |
Crew | Eric Linden | Stunt Coordinator |
Crew | Aaron Matthews | Stunt Double |
Visual Effects | Richard Clegg | Visual Effects Supervisor |
Crew | Holland Diaz | Stunts |
Production | Amelia Chen Miley | Casting Associate |
Crew | Michael Yahn | Stunt Double |
Sound | Jeffrey Roy | ADR Mixer |
Camera | Ryan Chamberlain | Grip |
Camera | Kevin Luster | Grip |
Crew | Charles Barden | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Craig A. Miller | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Dan Crawley | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Courtney Jarrell | Makeup Artist |
Crew | Dan Mast | Stunts |
Camera | Louis Normandin | Camera Operator |
Art | Jill Blackledge | Assistant Art Director |
Production | Samantha Nisenboim | Executive Producer |
Visual Effects | Sandra Beerenbrock | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Miranda Middlewood | Visual Effects Supervisor |
Directing | Zack Earl Edwards | Second Second Assistant Director |
Visual Effects | Joshwa Walton | VFX Artist |
Visual Effects | Andrew Byrne | Visual Effects Supervisor |
Crew | Preston Schrag | Stunts |
Directing | Kristina M. Peterson | Second Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | William Spataro | Makeup Artist |
Crew | Chris Brewster | Stunt Coordinator |
Directing | Chris Brewster | Second Unit Director |
Crew | Blanca Rosa Rosario | Stunts |
Costume & Make-Up | Tess Laeh | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Rachel C. Wilson | Set Costumer |
Directing | Alan Breton | Second Unit First Assistant Director |
Sound | Erick Ocampo | Sound Designer |
Sound | Betsy Lindell | Boom Operator |
Crew | James Newman | Stunt Double |
Directing | Jason Inman | Second Assistant Director |
Camera | Eric DePoorter | Grip |
Editing | Ryan Fosley | Editor |
Crew | Casey Ann Zeller | Stunts |
Crew | Ilyana Eberhardt | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Josh Foster | Special Effects Makeup Artist |
Camera | Dallas Hollomon | Grip |
Crew | Nathan Siebring | Stunts |
Crew | Bobby James | Stunts |
Crew | Ray Anthony Rodriguez | Stunt Double |
Crew | Robert Shavers | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Chantelle Calmes | Hairstylist |
Crew | Ty Abrahams | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Terez Ordon | Hairstylist |
Directing | Ava Amundsen | Second Second Assistant Director |
Crew | Stephen Renney | Stunts |
Costume & Make-Up | Tayari Edwards | Hairstylist |
Crew | Claire Hoogenboom | Stunts |
Art | Michelle Stumpf | Set Designer |
Visual Effects | Jereme Gelske | Visual Effects Producer |
Crew | Brian Krainson | Stunts |
Camera | Davaughn Williams II | Grip |
Editing | Giancarlo Ganziano | Editor |
Costume & Make-Up | Lea Nikki Denson | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Alexandra Beeler | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Darla Edin | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Oscar Gale | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Alex Rondon | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Chance C Morris | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Courtney Chelsey Jones | Set Costumer |
Crew | Deborah Arrieta | Stunt Double |
Visual Effects | Emma Higueros | VFX Artist |
Visual Effects | Madison Tavernier | VFX Artist |